Kniha kouzel

Kniha kouzel https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/101724/bmid_kniha-kouzel-3YU-101724.jpg 4 73 11

Čarodějky POZOR! Poznejte novou kamarádku Ninu a zažijte fantastická dobrodružství! Nina odjíždí do Benátek, kde jí dědeček odkázal celou vilu včetně kouzelného žezla. V domě objeví mluvící knihu kouzel a zjistí, že jejího děděčka zabil kouzelník Karkon. Dědečkova duše je na planetě Xorax, kterou chce Karkon zničit. Tajná laboratoř v dědečkově domě je pro Ninu rájem a nachází zde nového kamaráda, androida Maxe, který jí odhalí důležité poslání. Záchrana planety Xorax se bez Niny neobejde, a Nina se neobejde bez mluvící knihy kouzel. Podaří se jim Karkona porazit a vyhrát souboj se zlem? Dozvíte se v prvním díle fantasy tetralogie.... celý text

VeronikaZe
12.01.2023 5 z 5

Jako malá náctiletá holka jsem tuhle knížku / celou sérii měla moc ráda.
Tenkrát to pro mě byla strašná výzva a byla jsem na sebe pyšná, že jsem to celé přečetla (dokonce 2x), ale šlo to samo. Příběh je velmi povedený a moc se líbil, ilustrace jsou také moc pěkné.

Pavla79
04.05.2022 4 z 5

"Pro všechny čokolády na světě!" :) I když je to kniha opravdu pro děti, byla krásná, dobrodružná, pěkně se četla a všem budoucím fantasy fandům ji doporučuju.. Zachraňte Xorax! :)
Edit: občas mi to připomínalo Nekonečný příběh.., hlavně asi ta část dětských myšlenek, snění a fantasie pro záchranu všech..

Lea165
23.01.2018 5 z 5

Wow!Super kniha!♥Nejvíc povedená scéna je ta když Nina říká:U všech čokolád na světě! Fajn takhle to asi není ale tak co už!:D Děj je moc hezký ale strašně smutný.Je to nejdelší kniha kterou jsem četla a je povedená!

Elulilinka1
19.06.2017 5 z 5

I když jsem tento díl četla z celé série jako poslední, byl vážně povedený!!!

Always a reader
09.07.2015 5 z 5

Do tohohle dílu jsem se před pár lety zamilovala. Je to velice zajímavý příběh a pěkně napsaný

Jolilinka
15.11.2014

Naprosto příšerná kniha, ve které se neustále opakuje "Malá alchymista tohle, Malá alchymistka tamto". Nebavilo mě to, nudila jsem se, bylo to jako pro děti z mateřské školky a Karkon rozhodně není ten typ strašidelného čaroděje, spíš pomateného a šáhnutého děduly.

Nemesis Moriko
13.02.2014 4 z 5

knížka možná pro trošičku mladší čtenáře, ale zase není pro ty úplně malé. Knihu jsem četla několikrát a pořád mě baví!
Ilustrace jsou nádherné:)
Jediné co bych knze mohla vytkout je stále opakováné iritující fráze "tyj si ale šikovný!"
:D

JzA
23.06.2013 4 z 5

Mila, pekne napisana kniha s krasnymi kresbami a tou spravnou davkou napatia.

estelina2300
27.01.2013 5 z 5

tato kniha se mi moc líbí.

TessDragon
09.08.2012 4 z 5

Nina ,čarodějka 6 měsíce.Knížka mě hned zaujala,hlavně android Max.A na konci jsem jí držela palce,aby porazila Karkona.

Katee
02.04.2012 5 z 5

Nádherná knížka, super že je tak tlustá, to mám ráda :D

fantasy pro děti čarodějky

Moony Witcher (p)