nadenka13 nadenka13 komentáře u knih

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Pro ty , kdo neví . 2.5.2017 vyšel v originále A court of Wings a Ruin jsem se ptala v nakladatelství cooboo tak , že možná letos na podzim česky a budou ještě dva zatím nepojmenované díky .
A skleněný trůn 5) Říše bouří vyšla v originálu 2016 doufám , že letos česky a 6) díl Věž svítání v originálu 5.9.2017 a ještě bude 7 díl v originálu 2018 zatím nepojmenovaný , tak se máme na co těšit jen ty proluky mezi díly no jo

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Nejlepší kniha pro mne od Sarah.J.Maas a to jsem přečetla všechny . těším se na další díly

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Skvělé skvělé skvělé

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Stále lepší a lepší čtení

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Vynikající série

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Skvěle napsaný příběh doporučuji i další díly vzestupná tendence

Pán věže Pán věže Anthony Ryan

vynikající pokračování jedničky líbí moc

07.05.2017

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

Skvělá kniha jako milovník fantasy doporučuji 99 %

07.05.2017

Let 305 Let 305 A.G. Riddle

Pro mne velmi čtivá kniha - líbila 5 hvězdiček

Atlantský svět Atlantský svět A.G. Riddle

Prostě tajemství původu celé mne nadchlo svěží , akční , skvěle se čte doporučuji a těším se na další knihy . Atlantský svět 5 hvězdiček .

Atlantský mor Atlantský mor A.G. Riddle

Výborně se četla a moc se mi líbila doporučuji

Atlantský gen Atlantský gen A.G. Riddle

skvělá kniha doporučuji - zajímavé téma a akční , skvěle se mi četla dávám 5 hvězdiček

09.04.2017

Polibek krve Polibek krve J. R. Ward (p)

Příjemně překvapilo , skvělé pohodové čtení - strašně se těším na další díl - líbil se mi "podpříběh " Marissa a Butch , ale i jinak skvělé a žádné kapitoly o bezduchých - hurá , bratří se tam objevovali víc než jsem si myslela , že budou za mne 10 z 10 skvělé

28.01.2017

Bestie Bestie J. R. Ward (p)

Do tohoto dílů , byl mým nej Vytoužený milenec :)

28.01.2017

Bestie Bestie J. R. Ward (p)

Nejlepší díl - žádné kapitoly o bezduchých - skvělé čtení a strašně se těším na další , má vyjít letos v originále a bude o Layle , tak doufám , že bude brzy i v češtině .

Krev a kosti Krev a kosti Ian Cameron Esslemont

Zajímavé zápletky , zatím nejlepší z Malazské říše ,už se těším na výpravu Rudé gardy do říše Assail . Doporučuji .

25.01.2017

Jablko Žezlo Trůn Jablko Žezlo Trůn Ian Cameron Esslemont

Velmi dobré , kniha od knihy lepší

22.01.2017

Stvoření temnoty Stvoření temnoty Steven Erikson (p)

Bylo to skvělé - takové seznámení s mnoha - se nemůžu dočkat dalšího dílu . Dechberoucí dílo .

16.01.2017

Meč z kamene Meč z kamene Ian Cameron Esslemont

Jsem nadšená - čte se úplně skvěle - jedna z nejlepších knih ( zatím - ostatní od Esslemonta budou následovat ) jak z Malazské říše tak i z Malazské říše padlých - pro mne parádní a doporučuji. Jsem se nemohla odtrhnout . Akce střídá akci , ale podstatně lépe než v Návratu Rudé gardy . Jsem ti to užila .

10.01.2017

Návrat Rudé gardy Návrat Rudé gardy Ian Cameron Esslemont

A navíc stvořili Malazský svět kdysi spolu , jak jsem již uvedla , zaujala mne smrt císařovny a jiné - prostě za mne skvělé .

08.01.2017