NADEI NADEI komentáře u knih

Dívky, které miloval Dívky, které miloval Jonathan Nasaw

Psychologie člověka s rozštěpenou osobností je výborné téma na skvělou knihu. Jednu chvíli přemýšlíte nad ubohým malým chlapcem a hned nenávidíte sadistického magora. Co všechno skrývá lidská duše do které se snaží nahlédnout sympatická psychiatrička ? Super čtení.

13.08.2018 4 z 5

Útěk Útěk Peter May

Skvělé počteníčko. Velmi poutavý příběh chlapců na útěku za štěstím do světa hudby, sexu a drog v šedesátých letech, prolínající se jejich vrácením se na místo o 50 let později se snahou vše vysvětlit a uvést na správnou míru na sklonku života. Velmi dojemné a čtivé.

06.08.2018 5 z 5

Klinika Klinika Jonathan Kellerman

Přečetla jsem 100 stránek a odložila. Vůbec mě knížka nebavila a nehodlala jsem se u ní dál trápit nudou.

01.08.2018 odpad!

Učedník Učedník Tess Gerritsen

Učedník je volné pokračování Chirurga a je opět skvěle napsané. Barvitě vypsané hrůzné činy lidských bestií a jejich zvrácené choutky oproti emancipované i když lidsky zranitelné Rizzoliové. Tess prostě umí.

30.07.2018 5 z 5

Chirurg Chirurg Tess Gerritsen

Opět skvělá Tess. Dobře napsaná kniha s poutavým dějem, který vás udrží po celou dobu v napětí. Nakouknete do mysli vraha a jeho zvrácených choutek, do lékařského zákoutí a v neposlední řadě do policejního vyšetřování se sympatickým Moorem a snaživou Rizzoliovou. Moc se mi líbilo a pokračuji Učedníkem.

25.07.2018 5 z 5

Už nejsem vaše dcera Už nejsem vaše dcera Karin Jäckel

Tuto hrůznou zpověď rozhodně doporučuji přečíst a víc si všímat co se děje kolem nás !

22.07.2018 5 z 5

Dokonalá iluze Dokonalá iluze James Patterson

Opět dobrý Patterson jako vždy. Knížce nechybí napětí a dokonalé zvraty, až neuvěřitelné na jeden lidský život. S krátkými kapitolami a napínavým dějem se kniha čte sama.

18.07.2018 4 z 5

Pomsta Pomsta Sandra Brown

Skvělé prázdninové čtení, které obsahuje vše, co má lehká detektivka mít.

16.07.2018 5 z 5

Údolí slz Údolí slz Kevin O'Brien

Na téhle knize se mi nejvíc zamlouvalo prostředí, které samo o sobě navozuje pocit tajemna aspoň pro mě, ale děj samotný se zbytečně táhl.

11.07.2018 3 z 5

Mráz Mráz James Hayman

Super oddychová detektivka se vším, co má správné lehké krimi mít. Jsem spokojená a příjemně naladěná na další autorovu knihu - Řez.

06.07.2018 5 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Další případ oddělení Q. Partička prominentních studentů šikanuje psychotickou spolužačku a nejen to. Protože s jídlem roste chuť všechny hrůzné skutky poletech vyplouvají na povrch a končí vyšetřováním kterého se ujímá Carl s Asadem. Kniha se čte dobře, nechybí jí napětí, spád ani humor.

02.07.2018 4 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Kniha se mi líbila. Oddělení Q mě baví i když tohle téma bylo dost drsné. Co je to za lidi, kteří rozhodují o lidské rase, kdo má, nebo nemá nárok na život a rozhodují o lidském bytí v nelidských podmínkách. Dobře napsané, napínavé čtení a díky Asadovi chvílemi i humorné. Carla a Asada jsem si oblíbila a pokračuji knihou Zabijáci.

25.06.2018 4 z 5

Krotitel Krotitel Camilla Läckberg

Dobrá detektivka s dost těžko uvěřitelnou zápletkou a o to víc neuvěřitelný a otevřený konec. Hodně postav, které je třeba sledovat v čele s Patrikem a Erikou, která jak jinak se opět plete policistům do práce. U série zůstanu a budu číst další knihy.

18.06.2018 4 z 5

Mlčení Mlčení Jan Costin Wagner

To je jedna z knih ke které se nikdy nevrátím. Nejvíc se pletla všechna finská jména a to dělalo zmatek, slabší detektivka.

13.06.2018 3 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Velice povedená detektivka. Chorobě smýšlející vrah a následky jeho krutého dětství, které gradují v nelidské skutky. To vše dokonale až nechutně popsané, místy to bylo fakt dost hustý, ale zklamal mě uspěchaný konec, proto 4 hvězdičky, Jinak super čtení.

10.06.2018 4 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

S velkým očekáváním jsem začala číst, ale bohužel mé nadšení klesalo. Námět knihy je dobrý, jen jí chybí opravdové napětí, které čtenáře chytne hned na začátku a nepustí. Čekala jsem mnohem a mnohem víc. Doufám, že to D. Cole v Loutkáři napraví.

07.06.2018 3 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Ze začátku trošku delší rozjezd, nějak jsem se ztrácela, ale s přibýváním stránek jsem se doslova ponořila do čtení. Skvělá vyšetřovací trojka se zábavným a tajemným Asadem- ten mě fakt baví- ztracené děti, psychopat a fanatické sekty, když se vše spojí, je z toho moc dobré počtení.

01.06.2018 4 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Uf ! Moje první setkání s detektivem Robertem a hned taková síla. Nervy mám na pochodu, žaludek sevřený, po přečtení jsem musela na procházku, trošku to vydýchat. Co všechno dokáže lidská zvědavost a morbidnost v on-line světě, jak moc je ceněný lidský život ? K zamyšlení.... 5 hvězdiček je málo.

25.05.2018 5 z 5

Andělíčkářka Andělíčkářka Camilla Läckberg

Moje první setkání s Erikou a Patrikem. Z knihy jsem nadšená, dobře se četla, v postavách jsem se brzy zorientovala, líbilo se mi dějové propojení doby dávno minulé s přítomností i příběh samotný měl spád, napětí a překvapivý závěr. Super čtení.

22.05.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha se velmi dobře četla. Nechápu, jak může být někdo něčeho tak šíleného schopný. Bylo to všechno až neuvěřitelné , ale za skvělý závěr, kterému jsem opravdu uvěřila, dávám 4 hvězdičky.

17.05.2018 4 z 5