Mlčení

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Krimipsychothriller. Nikdo neví tak dobře jako Kimmo Joentaa, jak strašné je ztratit milovaného člověka. Jak je to hrozné, když místo strachu nastoupí jistota, že jsme někoho blízkého ztratili jednou provždy. Proto Proto tento kriminální komisař z finského Turku nechce za žádnou cenu vzít zoufalým rodičům pohřešované dívky naději, že jejich dcera dosud žije. Když po třiatřiceti letech od neobjasněné vraždy zmizí na tomtéž místě za podobných okolností jiné děvče, začíná Joentaa pátrat po souvislosti mezi oběma případy. Také oba tehdejší pachatelé jsou případem zděšeni a začíná pro ně bolestná cesta do vlastní minulosti, s níž se musejí vypořádat... Strhující příběh o zločinu, vině a trestu. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63157/mlceni-63157.jpg 3.617
Série

Kimmo Joentaa 2.

Žánr
Literatura světová, Thrillery
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)
Orig. název

Das Schweigen, 2007

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Mlčení

Přidat komentář
čef
16.10.2018

Kniha je to o pátrání, ale více než detektivka je to o psychice všech postav. Finy máme tak nějak zafixované jako mlčenlivé a zadumané a tento román jakoby to potvrzoval. Stále se něco rozebírá a popisuje. Autor klade na čtenáře opravdu kládu nálad a podivností. Musím přiznat, že jsem si to příliš neužil.

NADEI
13.06.2018

To je jedna z knih ke které se nikdy nevrátím. Nejvíc se pletla všechna finská jména a to dělalo zmatek, slabší detektivka.


soukroma
18.03.2016

Velice slabé, nemůžu hodnotit ani jako průměr - v podstatě se celou knihu nedělo zhola nic, do poloviny jsme se dozvěděli pouze to, co jsme si přečetli už v anotaci... Nekonečné opakování a postupné přibývání finských jmen a příjmení na čtivosti také nepřidává. Kniha mě nebavila, nic mi nedala, ničím mě nezaujala, o psychologickém románu či dokonce thrilleru nemůže být ani řeč. A konec - nekompletně uzavírající celé drama - je víc než znepokojivý v této fikci.
Už první kniha, kterou jsem od autora četla, Ledový měsíc, mě nijak neuchvátila, na další (dlouho připravenou) snad už nebudu mít ani odvahu...

alexis818
12.09.2015

ze začátku trochu chaos a jinak pro mě slabý průměr.

Patapuf
06.03.2015

Zasloužený plný počet.... to excelentní vyjádření pocitů.... konec úplně parádní.... Pan Wagner prostě umí....

Alma-Nacida
13.09.2014

Zajímavý a čtivý thriller, kde se čtenář obává o duševní zdraví vyšetřovatelů. Jen na mě působila trochu nevěrohodně gradace duševního stavu jednoho z pachatelů.

ivankaax
12.08.2012

Neurazí, nenadchne. Průměrná detektivka.