NADEI NADEI komentáře u knih

Stalker Stalker Lars Kepler

Super jízda s překvapivým závěrem. Opět skvělé čtení.

06.02.2018 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Doslova mě stránky pohltily až do samého konce. Tenhle styl mi sedí, napínavý, drastický, emoční, tak že mi na konci ukápla slza. A pokračuji Stalkerem, jestli to bude taky taková jízda, mám se na co těšit

01.02.2018 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Krásně napsaná knížka o životech obyčejných lidí v obyčejně-neobyčejném hotýlku. Paní Alena má vypravěčský dar, který nenechá knížku odložit.

26.01.2018 5 z 5

Město policajtů Město policajtů Karin Slaughter

Kniha se mi moc líbila a to , že byla zasazená do roku 1974 jí ještě přidalo na zajímavosti a čtivosti.

24.01.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Silný, emocemi nabitý příběh, který dokáže sevřít žaludek a vehnat slzy do očí. Jedna z knih na kterou se nezapomíná. Doporučuji přečíst !

17.01.2018 5 z 5

Démoni Démoni Karin Slaughter

Karin opět nezklamala a Will mi přirostl k srdci. Skvělá série.

15.01.2018 5 z 5

Horká krev Horká krev Lisa Jackson

Prostě dobrý. Knížka má vše co má mít, sympatické postavy, zvráceného magora,napětí i trošku zvrhlosti a romantiky a skvělý závěr, takže se emoce při čtení pěkně střídají a to mě moc bavilo.

07.01.2018 5 z 5

Mário, trestanec číslo 3317 Mário, trestanec číslo 3317 Mario Vittorio Derduľ

Čekala jsem strhující román krutých osudů, ale jak stránky ubíhaly, začala jsem se ztrácet v souvislostech. Vyprávění o hrdinech přeskakovalo z jednoho do druhého a občas mi tam něco nesedělo, takže trošku zklamání.Ale i tak žasnu nad tím, co dokáže člověk vydržet.

02.01.2018 3 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Opět skvělá detektivka. Napínavá,surová a čtivá. Detektiv Joona Linna se stal mým oblíbencem, těším se na něj v dalším pokračování.

27.12.2017 5 z 5

Konec hlídky Konec hlídky Stephen King

Skvěle zakončená trilogie. Ze začátku se nic moc neděje, kniha se probouzí, stejně jako Bradyho zvrácená mysl a nedá spát.

10.12.2017 5 z 5

Fotograf z Osvětimi Fotograf z Osvětimi Maurizio Onnis

Osvětim a mladý nadaný fotograf, co všechno mohl dokázat, nebýt války. Místo krásných fotografií, fotí zbídačené,vyhladovělé a mrtvé vězně s odhodláním přežít. Kruté svědectví které se mi zarylo pod kůži a kniha na kterou nezapomenu. Doporučuji přečíst !

29.11.2017 5 z 5

Elixír mládí Elixír mládí Tess Gerritsen

Nevím , ale nějak mi tahle kniha moc nesedla, měla jsem pocit ,že se v první polovině celkem nic neděje, až pak se to rozběhlo. Hlavní hrdinka mi k srdci nepřirostla, o to víc mě zaujal dramatický příběh mladičké Molly, které mi bylo moc líto.Za mě trošku slabší, ale tak stojí kniha za přečtení.

26.11.2017 3 z 5

Na prahu smrti Na prahu smrti Lisa Jackson

Kniha se mi celkem líbila, jen se miobčas zdálo, že čtu příběh o zbohatlých paničkách a to celý dojem , jinak z pěkného krimi rušilo.Závěr mi rozporuplný dojem vylepšil a tak dávám 4 hvězdičky.

20.11.2017 4 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Prostě skvělé čtení, napínavé, tajemné, dokonalé. Nemohla jsem se utrhnout, příběh vtáhne okamžitě do děje a nedá spát. Těším se na další ze série.

13.11.2017 5 z 5

Hrůzy války,hrůzy Osvětimi, hrůzy pokusů na bezmocných vězních a všechny jejich zdravotní i psychické dopady na lidský organizmus. Ze začátku mě mrzelo, že je kniha napsaná formou dokumentu, ale nakonec to bylo asi dobře....

05.11.2017 5 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Docela slušná detektivka i když jsem čekala mnohem a mnohem víc, do thrilleru to mělo hodně daleko, ale dočetla jsem do konce, který měl celkem slušný spád a vše vynahradil. Dávám proto 4 hvězdičky.

27.10.2017 4 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Chvíli mi trvalo, než jsem se pořádně začetla, ale děj se krásně rozjel. Harry opět válel, i když mi někdy připadal už moc jako superman, kterého nic nezastaví ani nebolí, moc jsem tomu nevěřila, ale nijak mi to nevadilo, protože mu prostě fandím.

20.10.2017 4 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Opět tak skvěle napsané, že vás to ke stránkám připoutá. Sériový vrah,vyšetřování, zápletky, opilý Harry, nejasný osobní život , to vše kniha nabízí. Harry je neotřelý simpaťák, se kterým není možné se nudit.

09.10.2017 5 z 5

Krvavá lázeň Krvavá lázeň Tess Gerritsen

Docela pěkný a napínavý příběh, který nutí číst a zjistit, co že se to vlastně děje a jak to všechno dopadne. Knížka se mi líbila i když byla jiná, než na jaké jsem od Tess zvyklá.

02.10.2017 4 z 5

Vražda z titulní strany Vražda z titulní strany Robert B. Parker

Za mě dobrá detektivka. Žádná zbytečná omáčka okolo, jasné a stručné vyšetřování, příjemné dialogy, sympatický detektiv.

23.09.2017 4 z 5