Vražda z titulní strany

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když je na stromě na předměstí Paradisu nalezena mrtvola kontroverzního moderátora televizní talk-show Waltona Weekse, policejní velitel Jesse Stone zjišťuje, že se ocitl v centru složitého a velmi podrobně sledovaného případu, který od něj vyžaduje obratné jednání s místními politiky i s celostátními médii. O pár dní později je navíc objevena další mrtvola – tentokrát mladé ženy – a tlak na vyřešení případu se stává téměř nesnesitelný. Dvě oběti za necelý týden a k tomu stopy, které Jesseho zavádějí do slepé uličky. Nejpodivnější ovšem je, že si s vraždami zřejmě nikdo nedělá těžkou hlavu – jak Weeksovy bývalé manželky, tak i rodina mladé ženy. A když soudní lékař zjistí, co oba zavražděné spojovalo, případ je ještě záhadnější. Navzdory Weeksově pověsti a dívčině mládí je Jesse pod velkým tlakem: musí vypátrat a usvědčit pachatele. Ačkoli vraždy patří k zřejmě k těm nejbrutálnějším, které kdy objasňoval, ještě děsivější se ukáže být zlo v jejich pozadí. Jesse se musí vrhnout do světa nepřehledných osobních vztahů a brzy si uvědomuje, že vědět, komu se dá skutečně důvěřovat, někdy může rozhodovat o životě a smrti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/1486/vrazda-z-titulni-strany-1486.jpg 4.121
Série

Jesse Stone 6.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, BB art
Orig. název

High Profile, 2007

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Vražda z titulní strany

Přidat komentář
shemin
23.05.2019

Jesse Stona mam rada, stejne jako vsechny dalsi hrdiny ostatnich serii od Roberta B. Parkera. Vzdy, kdyz ctu Jesse, predstavim si ho v podani Toma Sellecka, a je mi fajn :-) Knihu jsem si koupila a cetla po delsi dobe, protoze si postupne doplnuji celou serii autora. Knihy jsou moje srdcovka- vyhovuje mi styl psani, kratke vety, britke dialogy, dejova linie, propojeni se Sunny, rychly spad, milovane misto Paradise, vtipky, Molly, jemne narazky, Lodak.... Proste za me parada,ale je to hlavne tim,ze mam autora rada a moc verim, ze se i nadale budou prekladat autorovi nasledovnici, kteri v jeho dile pokracuji....

NADEI
23.09.2017

Za mě dobrá detektivka. Žádná zbytečná omáčka okolo, jasné a stručné vyšetřování, příjemné dialogy, sympatický detektiv.


Anasa
18.02.2017

Dobrý detektivní příběh, i když se závěrem jsem spokojená nebyla. Román však působí spíš jako scénář, prakticky se odvíjí v dialozích. Postupně mi také začalo vadit, že všichni blízcí Jeeseho se vyjadřují stejně úsporně a se stejným smyslem pro humor, jako by byl Jees naklonovaný.

EvaEma
26.03.2014

Tahle kniha je ideální pro čtenáře, co milují přímou řeč a žádnou moc omáčku kolem, co rádi zhltnou knihu za jedno odpoledne a nepotřebují u knihy moc přemýšlet. Na relax je prima, ale já čekala víc.

čef
05.01.2014

Jesse Stone se odlišuje od dalších literárních detektivů hlavně úsporným a vtipným vyjadřováním. Také jeho vztah k bývalé manželce není až tak obvyklý. Právě vztahy jsou podle mého hlavní v tomto románu. Nadvláda žen nad zmagořenými muži je tématem, který neomrzí a pobaví. Slovy lékaře z této knihy se většina mužů sice ve věcech lásky považuje za agnostiky, v praxi je však mnohdy všechno naopak.