myskula myskula komentáře u knih

Desetkrát a dost Desetkrát a dost Scarlett Wilková

Výborná oddechová kniha, která zaujme ženy 45+. Jsou v ní pravdivě popsány pocity a příběhy nás již starších. Zážitky s muži ze seznamek přesně sedí a škoda, že jim nebylo věnováno víc prostoru. Osvěžující knížka!

30.03.2024 5 z 5

Kniha, kterou posypal hvězdný prach Kniha, kterou posypal hvězdný prach Nora Eckhardtová

Bohužel nedočteno.Nesedl mi styl vyprávění, příběh má potenciál, ale zkrátka to nešlo.

13.01.2024 1 z 5

Ty chladné oči Ty chladné oči Scarlett Wilková

Krásný a poutavý příběh.

25.10.2023 5 z 5

Kdyby Kdyby Simona Votyová

Kniha i příběh pecka.Otevřete a začnete ....a už Vás nepustí.
Dvě možná rozhodnutí z jedné události,originální téma,aktuální téma,prostě bezvadná knížka.
Spisovatelku mám moc ráda,píše svižně a neotřele a tato kniha mně přitahovala i z důvodu, že ji napsala se svojí dcerou.

13.05.2023 5 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Naprosto úžasná kniha,jedna z nejsilnějších které jsem kdy četla.
Všem ji můžu s radostí doporucit,budete na ni po přečtení myslet ještě dlouho.

29.03.2022 5 z 5

Bokovka Bokovka Barbora Vajsejtlová

Četla jsem ji celý den.Moc mně bavila,klasický příběh dnešní doby.Za mně super!!

28.02.2021 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nádherná kniha,určitě ji chci mít ve své knihovně.

11.12.2020 5 z 5

Sladká nevděčnice Sladká nevděčnice Marcela Serrano

Bohužel nejsem nadšená,ani spokojená.S první knihou Deset žen se to nedá absolutně srovnat.Zatím odloženo,možná se ke knize vrátím,ale spíše ne.

29.10.2020 2 z 5

Mé nepálské lásky Mé nepálské lásky Michaela Gautam

Moc čtivě napsané,ráda jsem si přečetla o tamní kultuře a stylu života.Za co autorku obdivuji je její zápal pro danou věc,po tolika zklamáních bych to rozhodně vzdala.

04.08.2020 4 z 5

V pasti V pasti Lilja Sigurðardóttir

Dobrá kniha,má spád a přečetla jsem ji za jediný den.Určitě si ráda přečtu i jiné knížky od této autorky.

23.01.2018 4 z 5

Myši Myši Gordon Reece

Originální,perfektně čtivé.

30.06.2017 5 z 5

Deset žen Deset žen Marcela Serrano

Fantastická kniha,kde se dočtete mnohé životní pravdy.Knížku jsem si objednala a musím ji mít prostě doma,chci si ji přečíst znovu.

21.03.2017 5 z 5

Tiché dívky Tiché dívky Eric Rickstad

Kniha se výborně četla,žádná hluchá místa,moc mně to bavilo od začátku do konce.Ráda si přečtu další knížku od autora,která má vyjít na podzim 2017.

08.03.2017 4 z 5

Lotosové blues Lotosové blues Kristina Ohlsson

Nedočteno,nedokázala jsem se začíst.

26.01.2017 1 z 5

Kam se poděla Elizabeth Kam se poděla Elizabeth Emma Healey

nic podobného jsem ještě nečetla,musím říct,že pro mně to bylo absolutně jedinečné a skvělé čtení !!Naprosto vynikající.

15.07.2016 5 z 5

Větrné duše Větrné duše Mons Kallentoft

Styl Kallentofta je jedinečný a jako od jediného autora jsem přečetla všechny jeho knihy a stále mně baví úžasným způsobem.Sedmý případ má poklidnější tempo,ale knížku jsem nepustila z ruky.

17.06.2016 4 z 5

Sto let Sto let Herbjørg Wassmo

Příběh pěkný,ale já to nedočetla.Totálně mi splývaly časové linie a nedokázala jsem se orientovat ani ve velkém množství postav.

17.04.2016 3 z 5

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

Ani jsem to nedočetla.Jak zde již bylo zmíněno,kniha mi přišla hloupá.Román pro náctileté,pro mně rozhodně ztráta času.

12.02.2016 odpad!

Klíč k minulosti Klíč k minulosti Tatiana de Rosnay

nádherná kniha,na kterou prostě nezapomenete.

04.02.2016 5 z 5

Jižan a blondýna Jižan a blondýna Jana Soukupová

Výborná knížka plná humoru.Zvlášť pokud jste žili v Řecku nebo chodily s Řekem.Za mně 5*.U žádné knihy jsem se tak nenasmála.

08.11.2015 5 z 5