mumin63 mumin63 komentáře u knih

Anna Česká: Dcera Karla IV. na anglickém trůnu Anna Česká: Dcera Karla IV. na anglickém trůnu Hana Parkánová-Whitton

Velmi pěkná kniha, zajímavá, čtivá

Nebezpečně blízko Nebezpečně blízko Linda S. Howington

Tahle knížka se mi líbila moc, opravdu doporučuji

Z neznámých důvodů Z neznámých důvodů Zdena Frýbová

Každopádně souhlasím s předchozím hodnocením, já ji mám také mezi velmi oblíbenými

Doktore, šťastný a veselý! Doktore, šťastný a veselý! Patrick Taylor

Klidné, útěšné a pohodové čtení - můžete začít kdekoli a budete spokojeni

07.08.2011 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

mě se tahle knížka celkem líbila

25.02.2011

člověku se až tají dech, co některé děti musí zažívat ve svém kratičkém životě - tahle autorka to prostě umí

21.02.2011 5 z 5

Milostné rošády Milostné rošády Roald Dahl

předchozí komentář plně vystihuje mé pocity z této knihy

Ostrov v nebezpečí Ostrov v nebezpečí Gerald Durrell

krásný příběh, laskavý humor, úžasné popisy přírodních krás - prostě báječná kniha

Mluvící balík Mluvící balík Gerald Durrell

Tuhle knížku mám od dětství, ale stále se k ní ráda vracím, je úžasná

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

jedna z mých nejoblíbenějších knih, veselá i smutná, ale nádherná - film byl ovšem podle mně jak podle jiného příběhu

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Tuhle knížku miluju, nedávno jsem si ji koupila v namluvené verzi s Jaroslavou Adamovskou - naprostá bomba!

Jíst, meditovat, milovat Jíst, meditovat, milovat Elizabeth Gilbert

Mně se tedy tahle knížka vůbec nelíbila a zařadila se k těm několika, které jsem nedočetla

01.02.2011 1 z 5

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Kniha našeho dětství - co víc dodat!

01.02.2011

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Poprvé jsem ji četla velmi dávno a teď se mi dostala do rukou znovu a zjišťuji, že se mi líbila tehdy i dnes

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Já sama jsem Austenovou objevila nedávno, ale jsem nadšená - když vezmeme její názory s ohledem na dobu, kdy byly knihy psány ...

Máj Máj Karel Hynek Mácha

tahle knížka je mou srdeční záležitostí - mám s ní spojené hezké okamžiky svého života

01.02.2011 5 z 5

tahle knížka patří k mým oblíbeným - fantazie, tajemno, dobrodružství - to všechno spojené v úžasný příběh

01.02.2011 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

ačkoli patřím do kategorie dost dospělé, přesto jsem si tuto knihu (přiznávám že s počáteční skepsí) přečetla na doporučení své dcery a nelituji

Manželkou matčina milence Manželkou matčina milence Diane D´Henri

depresivnější věc jsem snad ještě nečetla

01.02.2011 1 z 5

Les Pygmejů Les Pygmejů Isabel Allende

Ač se jedná o dětskou literaturu jde o velmi čtivou a zábavnou knihu i pro dospělé, kteří ještě nezapomněli být dětmi a vrhnout se do dobrodružství