Mosek Mosek komentáře u knih

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Jednoduše krásný příběh.Moc se mi líbil.

10.06.2019 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Kniha se mi moc líbila.Hezky jsem se začetla do děje, který byl až do samého konce napínavý. Už teď se těším na další díl a určitě doporučuji.

26.02.2021 4 z 5

Fotograf z Osvětimi Fotograf z Osvětimi Maurizio Onnis

Velmi silný příběh,ještě teď mám husí kůži,když si na něj vzpomenu.Člověk nemá vůbec představu,co všechno si lidé museli během války vytrpět. Všem lidem,kterým se nakonec podařilo přežít a mohli o té hrůzostrašné době podat své svědectví patří velký obdiv a úcta.

27.05.2019 5 z 5

Memento Memento Radek John

Když jsem tuto knihu začala číst,tak jsem ji v hlavě neustále srovnávala s Dětmi ze stanice ZOO.Zpočátku se mi Děti ze stanice ZOO zdáli lepší,ale když jsem se do Mementa pořádně začetla,nemohla jsem knihu odložit a nakonec se mi libila vic než Děti ze stanice ZOO.Každopádně za přečtení stojí obe a rozhodně obě vřele doporučuji.

21.05.2019 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Kniha mě velmi bavila,až do poslední chvíle jsem netušila,jak to nakonec dopadne a kdo je vrah,proto jsem se od knihy nemohla odtrhnout.

14.04.2020 4 z 5

Postel, hospoda, kostel Postel, hospoda, kostel Zbigniew Czendlik

Velmi pěkně a čtivou formou napsáno.Spousta zajímavých názorů,líbí se mi tolerantní přístup v mnoha ohledech.Některé pasáže mě vedly k zamyšlení,dokonce jsem mela pocit,jako by byly určeny přímo pro mne,takže jsem moc ráda,že jsem si knihu přečetla,byla pro mne obohacením v učitém ohledu,za které jsem vděčná.

08.03.2020 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Napínavý příběh jako vždy....

20.02.2021 4 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Knihy od paní Třeštíkové jsou hezky popisné,ale postrádám v nich nějaké vyustění,konec.......

31.10.2020 3 z 5

Vůbec nelituji,že jsem si knihu přečetla,alespoň vím,jak to Christiane nakonec dopadlo.Za mne doporučuji,stojí za přečtení.

29.05.2019 4 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Moje první kniha od Nesba,místy hodně popisná,ale příběh zajímavý.Myslím,že stojí za přečtení.

10.06.2019 3 z 5

Bílá moc Bílá moc Karolína Vaverková

Hodně napínavá kniha. Jsem moc ráda,že hlavní hrdinka dokázala nakonec přemoci svou závislost na grogách a kniha nakonec končí šťastně,což se v jiných knihách, které jsem až doposud na podobné téma četla, nestalo.Navíc prostředí,ve kterém se děj odehrává je mi dost blízké, o to intenzivněji jsem děj prožívala.

22.05.2019 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Kniha mě celkem bavila číst, ale čekala jsem trochu lepší konec.

17.05.2019 3 z 5

Proč blijou sloni Proč blijou sloni Jan Pavel

Moc hezky a vtipně napsané.Kniha mě velmi bavila číst.

21.06.2019 5 z 5

Pasák Pasák Egon Erwin Kisch

Kniha mě bavila,určitě stojí za přečtení,člověk si alespoň může udělat predstavu o tehdejším způsobu života v Praze.

30.05.2019 4 z 5