Mosek Mosek komentáře u knih

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Kniha se mi moc líbila.Hezky jsem se začetla do děje, který byl až do samého konce napínavý. Už teď se těším na další díl a určitě doporučuji.

26.02.2021 4 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Napínavý příběh jako vždy....

20.02.2021 4 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Knihy od paní Třeštíkové jsou hezky popisné,ale postrádám v nich nějaké vyustění,konec.......

31.10.2020 3 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Kniha mě velmi bavila,až do poslední chvíle jsem netušila,jak to nakonec dopadne a kdo je vrah,proto jsem se od knihy nemohla odtrhnout.

14.04.2020 4 z 5

Postel, hospoda, kostel Postel, hospoda, kostel Zbigniew Czendlik

Velmi pěkně a čtivou formou napsáno.Spousta zajímavých názorů,líbí se mi tolerantní přístup v mnoha ohledech.Některé pasáže mě vedly k zamyšlení,dokonce jsem mela pocit,jako by byly určeny přímo pro mne,takže jsem moc ráda,že jsem si knihu přečetla,byla pro mne obohacením v učitém ohledu,za které jsem vděčná.

08.03.2020 5 z 5

Proč blijou sloni Proč blijou sloni Jan Pavel

Moc hezky a vtipně napsané.Kniha mě velmi bavila číst.

21.06.2019 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Jednoduše krásný příběh.Moc se mi líbil.

10.06.2019 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Moje první kniha od Nesba,místy hodně popisná,ale příběh zajímavý.Myslím,že stojí za přečtení.

10.06.2019 3 z 5

Pasák Pasák Egon Erwin Kisch

Kniha mě bavila,určitě stojí za přečtení,člověk si alespoň může udělat predstavu o tehdejším způsobu života v Praze.

30.05.2019 4 z 5

Vůbec nelituji,že jsem si knihu přečetla,alespoň vím,jak to Christiane nakonec dopadlo.Za mne doporučuji,stojí za přečtení.

29.05.2019 4 z 5

Fotograf z Osvětimi Fotograf z Osvětimi Maurizio Onnis

Velmi silný příběh,ještě teď mám husí kůži,když si na něj vzpomenu.Člověk nemá vůbec představu,co všechno si lidé museli během války vytrpět. Všem lidem,kterým se nakonec podařilo přežít a mohli o té hrůzostrašné době podat své svědectví patří velký obdiv a úcta.

27.05.2019 5 z 5

Bílá moc Bílá moc Karolína Vaverková

Hodně napínavá kniha. Jsem moc ráda,že hlavní hrdinka dokázala nakonec přemoci svou závislost na grogách a kniha nakonec končí šťastně,což se v jiných knihách, které jsem až doposud na podobné téma četla, nestalo.Navíc prostředí,ve kterém se děj odehrává je mi dost blízké, o to intenzivněji jsem děj prožívala.

22.05.2019 5 z 5

Memento Memento Radek John

Když jsem tuto knihu začala číst,tak jsem ji v hlavě neustále srovnávala s Dětmi ze stanice ZOO.Zpočátku se mi Děti ze stanice ZOO zdáli lepší,ale když jsem se do Mementa pořádně začetla,nemohla jsem knihu odložit a nakonec se mi libila vic než Děti ze stanice ZOO.Každopádně za přečtení stojí obe a rozhodně obě vřele doporučuji.

21.05.2019 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Kniha mě celkem bavila číst, ale čekala jsem trochu lepší konec.

17.05.2019 3 z 5