moonchild moonchild komentáře u knih

Údolí havranů Údolí havranů Barbara Erskine

Kniha se mi tak líbila,že jsem málem zapoměla se najíst,jak jsem jí hltala.

Vzdálené hlasy Vzdálené hlasy Barbara Erskine

Povídky se mi líbili,jen mohli být delší.Ale i tak je to pěkná kniha.

27.02.2014 4 z 5

Úkryt před světlem Úkryt před světlem Barbara Erskine

Trochu strašidelná kniha ale opravdu nádherná.Moc se mi líbila.Hopkinse bych nechtěla potkat v reálném světě.

Oheň je tvým osudem Oheň je tvým osudem Barbara Erskine

Moje nejoblíbenější kniha od Barbary.Kdyby to šlo,dám jí deset hvězdiček.Knihu jsem četla několikrát jak se mi líbila.

Na pokraji temnoty Na pokraji temnoty Barbara Erskine

Jedna ze slabších knih,ale nakonec jsem se do děje dostala a zalíbila se mi.

27.02.2014 4 z 5

Dcery ohně Dcery ohně Barbara Erskine

zajímavá kniha.Barbara opět nezklamala.Jako vždy.

Království stínů Království stínů Barbara Erskine

Kniha se mi líbila.Jako snad každá od Barbary.Její knihy jsou super.

Šepoty v písku Šepoty v písku Barbara Erskine

Kniha je pěkná,jen je škoda,že se odehrává v Egyptě.Více se mi líbí prostředí Velké Británie.Ale to je asi tak jediné mínus.

27.02.2014 3 z 5

Půlnoc je osamělé místo Půlnoc je osamělé místo Barbara Erskine

Tahle kniha mě opravdu dostala.Od knihy jsem se nemohla odtrhnout.Chtěla jsem co nejdříve zjistit jak to dopadne.

Dům ozvěn Dům ozvěn Barbara Erskine

Jedna z mých prvních oblíbených knih od Barbary.Mo se jí to povedlo.

Žila jsem již před staletími Žila jsem již před staletími Barbara Erskine

pěkná kniha.Já bych nebyla odvážná jako Jo že bych šla se nechat zhypnotizovat.Tak odvážná nejsem.Ale naštěstí se tak dopátrala celého příběhu Matyldy

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Musím se přiznat,že jsem první viděla film a teprve pak si šla koupit knihu.Ale nelituji toho.Kniha mě opravdu dostala.Děj je lepší jak ve filmu.Mnohokrát lepší.

Návrat krále Návrat krále J. R. R. Tolkien

Bombovní kniha.Konec jsem hltala jedním dechem.Froda i Sama jsem popoháněla a držela jim palce.Celá trilogie i s Hobitem patří mezi mé nejoblíbenější ze všech knih.

Dvě věže Dvě věže J. R. R. Tolkien

Nádherná kniha.Líbí se mi více než Společenstvo prstenu,ale jen o trochu.Děj je geniální ve všech třech knihách.

Silmarillion Silmarillion J. R. R. Tolkien

Suprovní kniha.Chvilkama jsem se ztrácela vtom,kdo je kdo,ale stačilo se podívat do rejstříku a už jsem byla opět v obraze.Trošku náročnější kniha ale fakt super.

27.02.2014 5 z 5

Vynikající kniha která se opravdu povedla.Knihu opatruju jako oko v hlavě.

Hobit – komiks Hobit – komiks Charles Dixon

Komiks se mi líbí méně než kniha.Nelíbí se mi jak je nakreslený.Více si užiju klasickou knihu než komiks.

27.02.2014 3 z 5

Strážkyně krve Strážkyně krve Tessa Gratton

Strážkyně krve se mi líbila mnohem více než předchozí kniha Magie krve.Líbilo se mi na ní,jak je napsaná,celý ten příběh Mab a willa.Fakt bomba.

Magie krve Magie krve Tessa Gratton

Vynikající kniha.Ze začátku jsem nevěděla co mám od ní čekat,ale následně mě tak pohltila,že jsem jí za necelý týden přečetla a těšila jsem se na pokračování.