Strážkyně krve

Pro Mab Prowdovou je krvavá magie stejně přirozená jako dýchání. Ale když jedno její kouzlo omylem probudí mocnou spící kletbu, magie se jí vymkne z rukou – a probuzená kletba ohrožuje jak ji, tak zcela nemagického chlapce Willa, s nímž se Mab postupně sbližuje. Stejně jako v pozoruhodném debutu Magie krve Tessa Grattonová umně propojuje záhady, romantiku a hrůzu a dává jižanskému gotickému románu novou svěžest....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/173394/krvave-deniky-strazk-173394.jpg 3.589

Krvavé deníky 2.

Romány, Fantasy
Vydáno, Knižní klub, Ikar (SK)

The Blood Keeper, 2012

Kniha Strážkyně krve

Vevi-knihomil
26.07.2018odpad!

Musím říct, že jsem knihu dočetla jen stěží. Naprosto mě neoslovila, Magie krve se mi zdála ve všech ohledech lepší.

Eneta
07.06.2017

Tato kniha se mi líbila víc než Magie krve. Líbila se mi hlavní postava a moc se mi líbí, jak je magie popsaná. Jak je spojovaná s přírodou. A také flashbacky jsem přímo žrala.

Lucia63
29.02.2016

Prvá polovica knihy ma vôbec nebavila, na chvíľu som ju aj odložila. Nakoniec som ju predsa dočítala, keďže som ju dostala ako darček, ale Mágia krvi bola o niečo lepšia. Nebiť tých úryvkov z Evieinho denníka tak dám iba jednu * .

Pepa0216
13.11.2015

Proč se měnili hlavní hrdinové? Tito mě již tolik nesedí a ani kniha nedosahuje úrovně prvního dílu, přesto je skvělá...

Charmedka
10.09.2015

Až téměř ke konci jsem chtěla knihu hodnotit odpadem, je to prostě neskutečná blbost. Opět holka, která se řeže, k tomu panák z listí a pitomé kletby. Tahle série je za mě jedna z nejhorších, co jsem kdy četla a velmi doufám, že nebude mít pokračování. Jednu hvězdičku dávám za konec, který byl čtivější a trocha napětí se v něm také objevila.

Arianne
01.04.2015

Pěkné kouzelné čtení, chvíli trvalo, než jsem se začetla, začátek se hrozně táhl, ale cca od prostředka už to mělo švih a napětí. Rozpletla se tu historie velké rodiny čarodějů, dozvěděli jsme se víc o postavách načrtnutých v prvním díle a bylo zajímavé pozorovat magii prostřednictvím někoho, kdo ji ovládá celý život. Zdařilé pokračování velmi zdařilého prvního dílu.

HankaL
28.02.2015

Od autorky jsem četla už i Magii krve, ta se mi docela líbila, ale tahle knížka mě opravdu nenadchla. Přiznám se že jsem ji nedočetla, když mě do půlky ničím nezaujala, tak jsem ji odložila a už s ní neměla trpělivost.

Dandulka
18.12.2014

Těšila jsem se na tuto knihu, ale výsledek mne zklamal a ne málo. Nit děje se mi kamsi ztrácela a celkově mne tato kniha moc nebavila.