Magie krve

Ze středoškolačky Silly se stala po smrti rodičů samotářka a místní podivín. Nick je naopak oblíbený a sebevědomý chlapec, který si však kvůli své minulosti drží od lidí odstup. Oba cítí, že je váže zvláštní pouto - a brzy se ukáže, že mají společnou schopnost provozovat kouzla, která se provádějí pomocí krve. Nick, Silla a její starší bratr Reese experimentují s magií, ale brzy zjišťují, že v ospalém prérijním městečku na ně číhá někdo, kdo v magii krve hledá moc a nesmrtelnost a jehož osud se proplétá historií jejich rodin už dlouhé desítky let... -- 1. vydání. -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/146746/krvave-deniky-magie-krve-aXH-146746.jpg 3.6155

Krvavé deníky 1.

Horory, Romány, Fantasy
Vydáno, Knižní klub

Blood Magic, 2011

Kniha Magie krve

JitulHa
21.08.2020

Kniha se četla velice dobře, děj byl napínavý, plný nečekaných odhalení a rychle ubíhal. Avšak to, co bylo podle mého názoru na tom všem nejpovedenější, je příběh sám, jeho tajuplné líčení a celková promyšlenost. Hlavně, to ale bylo výjimečné vyprávění, které se točilo kolem krve a magie, což z něho udělalo mezi běžnými fantasy knihami s upíry, vlkodlaky, anděly a kdo ví čeho ještě, něco jiného a jedinečného... (více v záložce recenze).

oblakaknih
12.02.2019

Fajn příběh, ale nijak zvlášť mě nenadchl.

Vevi-knihomil
22.07.2018

Tuhle knihu miluji. Úžasný příběh, napínavý.. plný magie, lásky i smutku. Za mě top kniha!

Juli.W
29.01.2018

Príbeh je celkom jednoduchý a napínavý. Do konca knihy poriadne neviete všetko, čo je super, pretože je to tak trochu neočakávané. Počas celej knihy panuje istý druh depresívnej , ťažkej atmosféry, čo neviem zaradiť, či je to pozitívum, alebo negatívum. Autorovi sa to naozaj podarilo, aby to cítil aj čitateľ, na druhej strane som tú knihu nemohla zhltnúť naraz, pretože som musela si robiť pauzy kvôli takej ťažkej atmosfére.

Eneta
07.06.2017

Zajímavý příběh, ale dost věcí jsem dlouhou dobu nechápala a nedokázala jsem si to v hlavě srovnat. Vše se tam nějak komplikuje a je to takový.. divný. Ale námět se mi celkem líbil.

kannibal28
08.03.2017

celkom zaujimavý príbeh

Luciluc
20.07.2016

Na tuto knihu jsem narazila náhodou a nic jsem od ní předem nečekala, i kvůli ne příliš vysokému hodnocení zde. Ale byla jsem celkem mile překvapena, i když je pravda, že jsem knihu "nehltala", ale když už jsem ji vzala do ruky a začetla se, příběh mi rychle utíkal a nutil mě číst dál a dál. Od druhé poloviny mě kniha začala více bavit. Silla i Nicholas mi byli sympatičtí hned od začátku (líbilo se mi jaký k sobě měli vztah), k Reesovi jsem si našla cestu až časem a velmi si ho oblíbila, proto mě mrzelo jak to s ním nakonec dopadlo (sourozenecký vztah Silly a Reese byl moc hezký). Ocenila jsem i deníkovou formu vyprávění Josephine, bylo to zpestření. Tématika celkově se mi také líbila, i když té krve bylo občas až příliš. Kniha pro mě byla napínavá, měla spád, nechyběly zvraty a překvapení, jen konci bych ještě věnovala několik stran navíc. Ale jinak spokojenost :)

avalonek
27.05.2016

Prostě paráda.Tuhle knihu jsem si užila od začátku do konce.Bylo to krásné,napínavé,romantické a taky hrozně smutné.Ale prostě naprosto úžasné..