Monuli36 Monuli36 komentáře u knih

Staneš se mou další ženou Staneš se mou další ženou Hera Lind

Hodně zajímavá knížka a poutavej příběh.Knížky z takového prostředí mám ráda.Tato byla výjimečná v tom,že nebyla plná násilí a násilnického manžela.Já bych teda takovou odvahu a hlavně trpělivost neměla,ale i tak je to obdivuhodný příběh.

26.02.2022 4 z 5

Pustina Pustina Stina Jackson

Zezačátku mě knížka vůbec nebavila a po pár stránkách,mě totálně pohltila.Poutavý napínavý příběh.Doporučuji

22.02.2022 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Naprosto nádherná,ale zároveň smutná knížka.Dlouho na ní budu myslet.Určitě všem DOPORUČUJI přečíst.

17.02.2022 5 z 5

Dětská otrokyně Dětská otrokyně Nathalie Schwaiger

Na toto smutné téma,jsem už přečetla hodně knížek.Člověk si při čtení uvědomí,v jakém přepychu tady žijeme.

10.02.2022 4 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Neni co dodat.Opět super knížka.Jen ten konec,je na mě už moc překombinovaný...

29.11.2021 5 z 5

Cizinec v naší posteli Cizinec v naší posteli Samantha Lee Howe

Knížla se mi moc líbila.Napínavá a pěkně napsaná.Za mě mohu doporučit

24.09.2021 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Není co dodat ani vytknout.Absolutní pecka!!!Brzy sáhnu po dalším díle.Myslim,že od teď budu mít asi vyšší nároky na kriminálky :)

15.09.2021 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Mám smíšené pocity.Spíše mě to bohužel vůbec nebavilo...

07.09.2021 2 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Tohle je od autorky druhá knížka co jsem přečetla a zase super :) Super napsané,čtivé a napínavé.DOPORUČUJI

28.08.2021 5 z 5

Všechno, co jsme opustili Všechno, co jsme opustili Kerry Lonsdale

Nezaujalo ani trochu...nedočteno

06.08.2021 odpad!

Matčina volba Matčina volba Samantha King

Nevim ani co napsat.Knížka je zhruba do poloviny o ničem.Musela jsem se nutit číst.Dokonce už jsem ji chtěla zavřít a odložit.Pak to začlo být lepší,tak jsem ji dočetla.Vcelku neni uplně nejhorší,ale nejlepší taky ne....Nic co by ve mě nechalo příjemný pocit ze čtení

04.08.2021 2 z 5

Ztracená dcera Ztracená dcera Rick Mofina

Tak tohle bylo super :) Čtivá a napínavá knížka.Závěr hodně překvapivý :) DOPORUČUJI

01.08.2021 5 z 5

Manželky Manželky Tarryn Fisher

Knížka se mi líbila :) Děj byl napínavý a četlo se to skoro samo :) Konec jsem čekala trochu jinak,ale jinak dávám palec nahoru :)

28.07.2021 4 z 5

Ranní rosa Ranní rosa Nada Al-Ahdal

Nedočteno.Bohužel styl psaní se mi nelíbí.

25.07.2021 1 z 5

Rozbité panenky Rozbité panenky Sarah Flint

Po pár prvních kapitolách,jsem chtěla knížku odložit.Nakonec jsem se začetla a jsem ráda :) Zajímavej příběh a mě se líbil i styl psaní :) Doporučuji

25.07.2021 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Opět není co dodat :) Super :)

21.07.2021 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Jako vždy super :) Shari prostě umí :) Manželé odvedle se mi od ní zatím líbila nejvíc,ale tahle je hned za ní :) Doporučuji

08.07.2021 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Bryndza opět nezklamal :) Neni co vytknout,on prostě umí :) Těším se na další :)

03.07.2021 5 z 5

Hvězda nad arabským peklem Hvězda nad arabským peklem Monika Wurm

Uf...Tak toto,byl největší masakr,který jsem kdy četla.Normální smrtelník,by toto dle mého nemohl ani přežít.Od knížky se mi nešlo odtrhnout a závěr mě moc dojal.

28.06.2021 5 z 5

Nový začátek Nový začátek Marie Lacrosse

Druhý díl,mě nadchl ještě víc než první a už se nemůžu dočkat třetího :) Super napsané,napínavé a prostě úžasné :)

24.06.2021 5 z 5