mona.benny mona.benny komentáře u knih

Je to jinak, mami Je to jinak, mami Tamara Tainová

Nic jsem neočekávala. Knihu jsem zakoupila kvůli zaměření o kterém jsem zatím nečetla, chtěla jsem něco jiného. A hodně mile mě překvapila, přečetla jsem za jeden den, tak mě příběh Boriska pohltil. Myslím, že mi bude chvílí ležet v hlavě.

21.11.2020 5 z 5

Sběratel trofejí Sběratel trofejí Sarah Flint

Maminčin mazánek se mi líbil více, proto tady ubírám hvězdu. Nebylo to tolik napínavé a čtivé. Ale ráda si přečtu další případy téhle svéhlavé policajtky.

20.11.2020 4 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Pro mě nejslabší kniha. Za večer přečtená, neurazila, ale ani neohromila. Žádné složité vymýšlení děje, hlubší pointy příběhu. Jednoduchý strašidelný příběh, myslím ideální pro mého 13ti letého synovce.

16.11.2020 3 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Začátek mě zaujal ihned,ale postupně to nějak ztrácelo napětí. Od půlky knihy,kdy už jsem tušila jak je na tom Sofie, se to za mě strašně táhlo a poslednich 50str. bylo doslova nekonečných a ještě k tomu ten konec...dám si teď oddech u jiné knihy a uvidím kdy se vrátím k pokračování.

14.11.2020 2 z 5

Mezi láskou a smrtí Mezi láskou a smrtí Meg Cabot

Poprvé jsem odložila knihu, nemohla jsem se zacist,nuda stále pokračovala. Nesedlo mi to. Nebudu ani hodnotit:-)

11.11.2020

Pekařova dcera Pekařova dcera Sarah McCoy

Nemohla jsem se zakousnout do děje, přišel mi zdlouhavý úvod do příběhu jako takového. Překousla jsem to. Občas jsem měla problémy se orientovat v letopočtech, kdy se příběh odehrává a musela jsem se vracet, abych si to ujasnila. Příběh jinak moc pěkný, i rozuzlení super. Taková byla doba, zde je ukázáno, že ani domorodí Němci si nežili za války v bavlnce, což se obávám, že si někteří lidé myslí dodnes.4*

10.11.2020 4 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Za mě plný počet hvězd, kniha se mi moc líbila. Příběh matky a dcery, pohledy z obou stran. I konec mi k tomu sedl. Matka nakonec trochu sobecká ale asi se není čemu divit po všech zážitcích. Otec vlastně vcelku zbytečná postava :-D

08.11.2020 5 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Nevím,ale jsem jedina, které to hooodne připomínalo její první knihu Kridaka?Nemohu si pomoct ale hodně stejných prvků.... tajuplna stará historka,která se vlastně nevyřešila, chlapík se musí vratit do rodného městečka,pofiderni partička děcek, dívka,které se NĚCO stalo...
Prostě Kridak na entou.... možná o chlup lepší. Takže žádné nadšení, ani zklamani. Prostě nepřekvapilo.

05.11.2020 3 z 5

V cizí kůži V cizí kůži Allen Eskens

Mohu jedině doporučit. Četla jsem obě autorovi knihy a tato byla o něco lepší než Pohřbeny život.

03.11.2020 5 z 5

Smolný rok Smolný rok Joshilyn Jackson

Nemohla jsem se zacist, uvažovala jsem, že knihu odlozim. Ale kousla jsem se a knihu přečetla. Dala bych 3 a půl *. Nesedl mi styl psaní, příběh nebyl špatný.

31.10.2020 3 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Pro mě druhá kniha od Cartera a ještě o něco lepší než Noční lovec! Pecka čtení!

28.10.2020 5 z 5

Amazonie Amazonie James Rollins (p)

Ještě za tepla napíši komentář. Dlouho jsem neměla štěstí na knihu, která by mě pohltila od začátku až do konce.Konecne se na mě usmálo štěstí. Koupila jsem ji náhodou neboť byla v akci, jinak by mě asi nezaujala. A pecka, moje prvotina od Rollinse a uz sháním další jeho kousky ke čtení. ;-)

23.10.2020 5 z 5

Temná Budapešť Temná Budapešť Vilmos Kondor

Za celou knihu jsem si nezvyklá na formu psaní knihy, to byla moje největší překážka. Zápletka mě bavila, novinář, který pátrá na vlastní pěst.

18.10.2020 2 z 5

Pozvaní Pozvaní Jennifer McMahon

Zatím nejlepší kousek od autorky.Vermotske psycho bylo pro me zkalamanim a zimni lide takovy prumer. Pozvaní se cetlo samo, napětí nechybělo a konec mě překvapil,že sem to opravdu nečekala. Vřele doporučuji.

11.10.2020 5 z 5

Pouštní včela Pouštní včela Veronika Matysová

Začátek děje šel dost stuha, přeskakování z postavy na postavu, celý děj byl takový nijaký, ale celý dojem na knihu hodně zlepšil konec knihy,díky níž má 4 hvězdy.

09.10.2020 4 z 5

Pravá matka Pravá matka Shalini Boland

Asi bych knihu nenazývala mrazivým thrillerem. Kazdopadne čtivé, svižné a rozuzlení předvídatelné.

05.10.2020 4 z 5

Vermontské psycho Vermontské psycho Jennifer McMahon

Musim napsat,že Zimní lidé mě zaujali více. Tady se dej dlouze táhl a vlastně posledních 80 stran bylo teprve napínavých. Zatím se mi více líbí styl příběhů od Darcy Coates.

03.10.2020 3 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Zacatek byl fajn, ale v půlce knihy už to bylo překombinované. První díl série byl o chlup lepší,více napětí, tajemna, strachu a uvěřitelnosti. I tak se dobře četla.

29.09.2020 3 z 5

Starý kraj Starý kraj Dörte Hansen

Myslím, že na takovou knihu prostě musíte mít buňky.... a já je nemám.

26.09.2020 2 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Můj první Carter a určitě budu pokračovat. Taková thrillerová jednohubka. Hunter mi sedl jako hlavní detektiv, je podobného rázu jako Kim Stoneová :-) Doporučuji

26.09.2020 4 z 5