mona.benny mona.benny komentáře u knih

Kate musí zemřít Kate musí zemřít Alex Lake

Od druhé poloviny už víte kdo je ten zlý, což mě moc nepotěšilo. Poté už kniha ztrácela napětí a momenty překvapení. Poslední třetina knihy už mě tolik nebavila a dočetla jsem jen abych věděla jak kniha nakonec dopadne. Připadalo mi to zbytečné protahování ničeho podstatného.

23.01.2021

Hádanka jménem Oliver Hádanka jménem Oliver Liz Nugent

Za mě chudší kniha oproti knize "V úkrytu". Zde mi chybělo více napětí a konečné překvapivé rozuzlení. Hodně postav a jejich střetnutí s Oliverem mě občas nudily. Ale jinak fajn čtení.

21.01.2021 3 z 5

Poslední číslo Poslední číslo Hayley Barker

Moc mě kniha bavila i když je psaná pro mladez. Nejvíc mě zaujalo vykreslení cirkusu a rozdělení společnost. Myslim, že by to bylo fajn i bez romantiky, která mi tam přišla vcelku zbytečná.

17.01.2021 5 z 5

V úkrytu V úkrytu Liz Nugent

Kniha která se čte sama! Bavila mě do poslední strany, kde mi konec sebral všechny naděje na happy end. Každopádně se mi líbilo vykreslení postav. Za mě doporučuji. Neotřelé téma a zajímavé pojetí samotného vyprávění.

14.01.2021 5 z 5

Kdy? Kdy? Victoria Laurie

Četlo se to skvěle, do poslední stránky jsem netušila jak to dopadne. A konečné zjištění koho syn je fešák Aiden mě taky dostalo. Příjemná knížka se zajímavým tématem.

12.01.2021 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Četla jsem od autorky dvě knihy, a milostné přibehy prostě nejsou moje parketa. Že napíše thriller bych nečekala, takže jsem ho musela přečíst a mile mě potesila. Dej se dal odhadnout ale vůbec mi to nevadilo. Bylo to čtivé, mělo to spád a skvěle popisovala autobiografii Verity. Na konci jsem jen zavřela knihu a přemýšlela. Fakt, že autorka sladaku napíše tohle, mě překvapilo. Doporučuji přečíst, ještě jsem nečetla příběh tomuto podobný.

10.01.2021 5 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Pro mě další super čtiva detektivka! S touto autorkou nesahnu nikdy vedle. Doporučuji. Jediné co mě zklamalo, že nevím, jak skončil Radim. Autorka asi zapomněla objasnit jeho příběh.

04.01.2021 5 z 5

Bílá tma Bílá tma Zdenka Hamerová

(SPOILER) Má druhá kniha od autorky a musim říct nebe a dudy. Cetla jsem Nářek ze tmy a byla jsem zklamaná. Tady napětí rostlo každou strankou, netušila jsem az do konce co se stalo Lide. Četlo se to dobře, příběh byl uvěřitelný az na objeveného bratra, ten mi tam nějak nesedl.

02.01.2021 4 z 5

Nářek ze tmy Nářek ze tmy Zdenka Hamerová

Teda detektivkou bych to nenazvala. Kniha o pár stránkách stihla být nudná, nezáživna a vcelku o ničem. Zita mě rozčilovala od začátku az do poslední stránky. Ještě mám od autorky Bílou tmu, tak snad si zlepší reputaci.

31.12.2020 2 z 5

Noční můra Noční můra John Saul

Super námět, dobře pojatý příběh. Doporučuji, pro silnější povahy. Představa co dívky zažívají bylo opravdu psycho.

29.12.2020 5 z 5

Daisy Jones & The Six Daisy Jones & The Six Taylor Jenkins Reid

Tak já jsem si myslela, že to je podle skutečnosti ...... a až na konci mi rozhodila sandál. Ale musím říct , že se to četlo suprově. Pokud si chcete přečíst něco neotřelého, odpočinout si od thillerů, detektivek, vražd, atd, tak Daisy Jones je to pravé. Příjemná oddechovka.

29.12.2020 5 z 5

Máš mě v krvi Máš mě v krvi Elizabeth Norebäck

Četla se dobře, určitě bych doporučila dal. Líbilo se mi vyprávění příběhu že třech úhlu pohledu, hlavně od Isabelle. Klidně bych i více rozepsala jake měla Isabelle dětství, myslím, že by to bylo příjemné rozšíření knihy. Občas mě nudila a rozčilovala Stella.

18.12.2020 4 z 5

Tma Tma Jozef Karika

Po přečtení Trhliny, které pro mě byla velkým zklamáním, jsem dala šanci této knize. A mile mě překvapila. Konec mě hodne překvapil, nečekala jsem takové pojetí příběhu. Mám před sebou ještě Strach, tak uvidíme. Každopádně Tma podle mě stojí za přečtení a Trhlina ztráta casu.

17.12.2020 4 z 5

Modrá Modrá Lucy Clarke

Těšila jsem se na prostředí ve kterém se příběh odehrává. Ale neustále líčení pití alkoholu s následnou kocovinou mě nějak přestalo bavit. Plus dávám za překvapivé rozluštění zápletky, a minus za "konec dobré všechno dobré".

14.12.2020 3 z 5

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

Wau, to bylo něco úžasného. Duše mi zaplesala čtením tak něžného a zároveň drsného příběhu. Slza ukápla. Leni neskutečně statečná dívka, se kterou se život opravdu nemazlí. Klobouk dolů autorce tohoto díla. Hlavně pište a pište ať se mám na co těšit. Je zde málo hvězd na ohodnocení této knížky.

10.12.2020 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Po náletu super chvály jsem ji přečetla. U mě teda takové wau neproběhlo. Hůře se mi četla, první 2/3 knihy jsem se nemohla začít. Poslední třetina, když už se něco dělo tak to skončilo. Shlédla jsem poté film a ten byl ještě o něco horší. No ještě dám šanci při čtení Strachu a Tmy.

10.12.2020 3 z 5

Hladový oheň Hladový oheň Erik Axl Sund

Za mě asi nejvíc povedený díl. Přesto musím říct, že sem se občas ztrácela v názvech, jménech, a všech postavách v knize.

03.12.2020 3 z 5

Poslední akt lásky Poslední akt lásky Cathy Rentzenbrink

Před čtením této knihy se připravte na vlnu smutku, bolesti, slz, beznaděje.... zároveň na příval emocí a spoustu lásky. Nejde popsat jak na mě kniha působila, musíte ji přečíst abyste pochopili. Dlouho mi zůstane v hlavě ....

27.11.2020 5 z 5

Myslela jsem, že tě znám Myslela jsem, že tě znám Penny Hancock

Super napínavé čtení, kde mě konec totálně rozsekal :)

27.11.2020 5 z 5

Dvojnící ze zkumavky Dvojnící ze zkumavky Robert A. Burton

Nerada davam takové hodnocení,ale dlouho mě kniha tak nebavila jako tato. Ztráta času pro mě. Pritom zajímavý nápad na propletený příběh.

23.11.2020 odpad!