mišule5 mišule5 komentáře u knih

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Tento díl se četl velmi dobře. Příběh krásně plynul. Rozhodně mi nic nechybělo...skvělé postavy, romantika, boj, a jako vždy napínavý konec!
Magie z ní přímo sálá a neopouští ji....
Další díl prosím!!

15.04.2021 5 z 5

Těhotenství a mateřství Těhotenství a mateřství Miloš Velemínský ml.

Kniha, ve které najdete vše co potřebujete vědět- od těhotenství, porod a péči o novorozence až do předškolního věku.
Doporučuji pro prvorodičky- mnoho dobrých rad ;)

29.09.2020 5 z 5

Krásná Filipína Krásná Filipína Brigitte Riebe

Byla jsem mile překvapena jak mě příběh o Filipíně velmi bavil. Je to skvělé jak dokáže autor vylíčit ten nelehký život a vtáhnout čtenáře do děje.
Opravdu velmi příjemná četba :)

10.07.2020 5 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Knížka s pořádnou dávkou napětí, romantiky a sexu! Celou dobu se příběh četl velice dobře- autorka píše opravdu poutavě. Žádné nudné pasáže jsem tam neobjevila ba naopak- stále jsem byla napnutá jak struna abych se dozvěděla jak to nakonec dopadne.
*****

22.06.2020 5 z 5

Srdce v bouři Srdce v bouři Nora Roberts

Z knížky jsem byla nadšená. Příběh pěkně plynul, spisovatelka píše čtivě takže žádné nudné pasáže tam nenajdete.
Určitě doporučuji k přečtení :)

19.06.2020 5 z 5

Podivné počasí v Tokiu Podivné počasí v Tokiu Hiromi Kawakami

Tomuto příběhu jsem vůbec nepřišla na chuť. Hlavní postavy na mně působily jako roboti a jejich nudný styl života bych teda prožívat nechtěla. Jediné plus na tomto příběhu byla japonská kuchyně, která tam byla hezky popsaná.
Dočetla jsem to jen kvůli toho, že už nemám doma nic na čtení.....

21.04.2020

Jen si troufni Jen si troufni Katie McGarry

Druhý díl romantického příběhu mně velmi bavil. Celý příběh jsem prožívala spolu s Beth, která je úplně odlišná, člověk ji musí pochopit aby ho kniha zaujala. Sice mi některé její myšlenkové pochody vadily, ale i tak se mi knížka líbila a jsem ráda jak všechno dopadlo.....:)))
Snad tohle není poslední knižní dílo od této autorky, protože píše skvěle!

18.04.2020 5 z 5

Panství krve a kovu Panství krve a kovu Sara Holland

Byla jsem z knížky trochu zklamaná. Nápad platit krví se mi velmi líbil , ale i styl psaní byl příjemný a k tomu nádherná obálka, bohužel....to je konec kladů tohoto příběhu. Možná to napraví druhý díl :/

24.01.2020 2 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Dva velmi silné příběhy...opravdu jsem nečekala, že mně tak chytí za srdce. Hltala jsem snad každou stránku, každou větu. Tuto knihu jsem si naprosto užila. Krása)*****

31.12.2019 5 z 5

Vampýrská akademie (komplet) Vampýrská akademie (komplet) Richelle Mead

Tato série bude navždy moje srdcová záležitost! Tolik akce, napětí, romantiky, silného kamarádství a lásky! Co víc si muže čtenář přát.

Hlavní postavy byly všechny do detailu promyšlené. Každý díl mě náramně bavil. A co mě úplně nadchlo? Že byl natočen film ,který se mi velmi líbil.
Jediné negativum jsou pro mě knižní obálky ,které by si zasloužily více pozornosti.

22.12.2019 5 z 5

Cesta do neznáma Cesta do neznáma Barbara Cartland

Taková jemná kniha pro večerní vypnutí od starostí.

22.12.2019 4 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Tento příběh je tak KOUZELNÝ! Nemůžu si pomoct, ale naprosto jsem se do této knihy zamilovala.... příběh mě přenesl přímo do pozadí kde jsem všechno sledovala a prožívala spolu s Kráskou a ostatními.
Kniha je okouzlující od začátku do konce. Za mne jedna z knih s nejkrásněji popsaným příběhem.
Nádhera!!!!

30.04.2019 5 z 5

Ďáblova nevěsta Ďáblova nevěsta Alexander Stainforth (p)

Knížka se mi četla velmi dobře, autorův styl psaní mě stále nutil číst, takže jsem si příběh pěkně užívala.
Po celou dobu četby jsem dumala nad tím proč se tato kniha nazývá zrovna Ďáblova nevěsta, když se tam nevyskytují žádné tajemné bytosti. Po zavření knihy mi to celé docvaklo :D
Kdo si chce užit nenáročnou četbu tak určitě doporučuji.

28.04.2019 5 z 5

London Road London Road Samantha Young

Tento příběh o Johanně a Cameronovi mne naprosto dostal. V předchozím díle mě Jo moc nezaujala, protože jsem na ni nahlížela stejně jako Cam ze začátku příběhu. Ale posléze se vše vysvětlilo a příběh jsem si naprosto užívala.

27.04.2019 4 z 5

Polibek hříchu Polibek hříchu Keri Arthur

Tak musím uznat, že tento díl byl o něco lepší jak předchozí, hlavně tam bylo víc akčních pasáží a méně těch sexuálních a tím se děj konečně rozjel. Přidala bych půl hvězdičky, ale to bohužel nejde tak ponechávám *** tak snad se to u dalšího dílu zlepší :)

01.04.2019 2 z 5

Sirotek č. 8 Sirotek č. 8 Kim van Alkemade

Příběh se mi četl opravdu dobře, žádné nudné pasáže jsem tam neobjevila ba naopak. Je tam mnoho zajímavých a poučných pasáží- člověk by si měl rodiny velmi vážit.
Co se mi na knize velmi líbilo bylo střídání minulosti a budoucnosti, velké plus. Z čeho jsem bylo trošku v šoku byl ten konec, to jako opravdu? Proč? Aspoň ještě jednu stránku to chtělo..

Jako hlavní postava Rachel byla úžasná, soucítila jsem s ní v těžkých chvílích a naopak v šťastných jsem ji to neskutečně přála.
Mužů určitě doporučit, každý si v tomto příběhu najde to své...

02.01.2019 5 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

Tato série byla naprosto PERFEKTNÍ! Ještě bych přidala i dalších 300 stránek navíc nebo další speciální vydání kde by byl popsaný budoucí život všech hlavních postav .... ale to už bych asi chtěla moc :D
Doporučuji k přečtení, určitě vás tato série nebude nudit :)))

22.07.2018 5 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Obsahuje spoiler...
Z druhého dílu jsem nebyla až tak okouzlená jak z prvního, ale i tak se mi příběh o Scarler a Vlkovi moc líbil. Tuto dvojici jsem si opravdu moc oblíbila.... oba se k sobě moc hodí, Vlk je povahově moc hodný a naopak Scarlet je pěkná rebelka. Její babičky mi bylo opravdu moc líto, až jsem s toho byla celá naměkko :( ale udělala to pro dobro věci a tak to mělo i být.
Zato naše princezna má plnou hlavu Kaie,chudák, ani se ji nedivím když ví, že ho chce Levana zabít. A náš zábavný Thorn tomu dodal tu pravou třešničku na dortu :D doufám, že se ukáže i v dalším díle, jinak to už nebude ono!
Už otevírám další díl!

10.05.2018 5 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Po celou dobu čtení vás to stále nutí číst ikdyž se tam toho zas až tak moc neděje. Ale ten konec- pane bože! Tolik zvratů jsem opravdu nečekala.

Velmi se mi líbí autorčin styl psaní, takový tajuplný a to dodává knize určité kouzlo....hlavně ty Písně Vendy jsou naprosto úchvatné.
Už se nemůžu dočkat dalšího dílu! Doufám, že Lia ještě všem vytře zrak:D

27.04.2018 5 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Za mě velmi originální příběh, který jsem měla rychle přečtený, ale znovu bych po této knize nesáhla. Nezasáhl mě příběh tak moc jako série selekce, ale i tak jsem ráda že jsem si ji přečetla.

18.03.2018