Misspullinn Misspullinn komentáře u knih

Lov Lov Elle Kennedy

Elle Kennedy patří mezi mé nejoblíbenější spisovatelky :) zatím jsem nečetla knihu od ní, které bych nepodlehla. Navíc, Fitzy a Summer z Off Campus? Pamatuju si na to jejich první setkání! Moc doporučuji :)

03.12.2019 5 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Jako vždy, opět nemám slov, jako pohlazení na duši ty Keelandové knihy ❤️

03.12.2019

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Collen Hoover píše opravdu krásně :) Tato kniha je naprostá pecka, není to typická romanťárna, ale krásně vystihuje pocity toho, o čem píše :) doporučuji přečíst

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Nádhera, nádhera a nádhera! Miluju tu knížku, nic v ní podle mě nechybí! Určitě se k ní budu vracet znovu a znovu :) !

28.11.2019 5 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

L.J.Shen je prostě moje srdcovka! Miluju tuto autorku, spoustu knih jsem od ní četla v originále, protože prostě waaau, nedokážu čekat, až všechny její knihy vyjdou v CZ :D Doporučuji!

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Knížka se mi opravdu moc líbila, je krásně čtivá. Je moc super, že není zaměřená jen na jednu dějovou linku :) Opravdu velice doporučuji

24.08.2019 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Velmi vtipná kniha, rozhodně doporučuji jako oddechové čtení, smála jsem se od začátku až do konce :)

24.01.2019 5 z 5

Ryanova pomoc Ryanova pomoc Leila Meacham

Krásná knížka :) přečteno jedním dechem

14.09.2019 5 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Evžen Boček opět nezklamal, doporučuji! :)

18.08.2019 5 z 5

Ukradnutý bozk Ukradnutý bozk L. J. Shen

Já tuto autorku prostě a jednoduše miluju! Další skvělá knížka, nádherný příběh :)

10.11.2019 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Doporučuji, doporučuji a znovu doporučuji! Krásná knížka, za jeden večer, jedním dechem, a určitě ne naposledy!

22.10.2019 5 z 5

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Já tuto autorku prostě miluju! Slaďárna jak p-ase, ale pro mě naprostá ideálka. Pro oddechové čtení doporučuji

23.08.2019 5 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Moc hezká knížka :) na plný počet hvězdiček to teda není, protože jsem se moc neztotožnila s chováním obou hlavních hrdinů, ale jinak se moc hezky četla :)

07.12.2019 4 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Tuto autorku mám opravdu moc ráda, ze opravdu skvělá spisovatelka, ale tato kniha mi nesedla, na mě moc naivní a nepochopitelné v některých situacích :)

01.12.2019 3 z 5

Malum – část druhá Malum – část druhá Amo Jones

Jakože prostě, jsou asi dva typy lidí - ti, co nepřišli na chuť stylu psaní Amo Jones, a ti, co to naprosto zbožňují. Já naštěstí patřím k druhé skupince lidí - JE TO PECKA!!!

22.11.2019 5 z 5

Princ Princ Nichole Chase

Lilarie je proste srdcovka :) krásný příběh, kdo by Maxe nezbožňoval :)

Muž v černém Muž v černém Sylvain Reynard

Nádherná knížka :) určitě stojí za přečtení

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Moc krásná knížka, ovšem konec mě malinko zklamal, čekala jsem větší pecku

18.08.2019 4 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Nádherná knížka, opravdu velice poutavé čtení, bohužel mě blízké, takze i slza ukápla, a ne jedna.
A co mě jeste víc nadchlo, že film je knize tak podobný

25.12.2017 5 z 5

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Krásná knížka :) viděla jsem už i film, který mi sice připadal malinko amatérský, ale za to je velice podobný knize :)

27.11.2019 5 z 5