Misspullinn Misspullinn komentáře u knih

Hrdina Hrdina Samantha Young

Moc hezká knížka :) na plný počet hvězdiček to teda není, protože jsem se moc neztotožnila s chováním obou hlavních hrdinů, ale jinak se moc hezky četla :)

07.12.2019 4 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Jako vždy, opět nemám slov, jako pohlazení na duši ty Keelandové knihy ❤️

03.12.2019

Lov Lov Elle Kennedy

Elle Kennedy patří mezi mé nejoblíbenější spisovatelky :) zatím jsem nečetla knihu od ní, které bych nepodlehla. Navíc, Fitzy a Summer z Off Campus? Pamatuju si na to jejich první setkání! Moc doporučuji :)

03.12.2019 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Tuto autorku mám opravdu moc ráda, ze opravdu skvělá spisovatelka, ale tato kniha mi nesedla, na mě moc naivní a nepochopitelné v některých situacích :)

01.12.2019 3 z 5

Příběh srdce Příběh srdce Kathryn Taylor

Moc hezký námět, hezky se knížka četla, super nápad se dvěma příběhy :) ovšem.. první věc, v onou případech byla zápletka okamžitě pro mě rozlousknutá, bylo to tedy velice předvídatelné. A druhá věc, a za tu nemůže originál, je to jen taková moje puntičkářská nemoc - a sice to, že na obálce je blondýnka, přitom obě hlavní hrdinky jsou tmavovlasé :)

01.12.2019 3 z 5

PS: Chybíš mi PS: Chybíš mi Winter Renshaw

Lehký nadprůměr, milá oddechovka :)

29.11.2019 4 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Moc hezká knížka :)

29.11.2019 4 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Nádhera, nádhera a nádhera! Miluju tu knížku, nic v ní podle mě nechybí! Určitě se k ní budu vracet znovu a znovu :) !

28.11.2019 5 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Na začátku knihy jsem si říkala, že by to mohlo být zajímavé čtení, ale opravdu jen na začátku. Od knihy jsem očekávala mnohem víc, konec byl moc přehnaný.

27.11.2019 2 z 5

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Krásná knížka :) viděla jsem už i film, který mi sice připadal malinko amatérský, ale za to je velice podobný knize :)

27.11.2019 5 z 5

Malum – část druhá Malum – část druhá Amo Jones

Jakože prostě, jsou asi dva typy lidí - ti, co nepřišli na chuť stylu psaní Amo Jones, a ti, co to naprosto zbožňují. Já naštěstí patřím k druhé skupince lidí - JE TO PECKA!!!

22.11.2019 5 z 5

Ukradnutý bozk Ukradnutý bozk L. J. Shen

Já tuto autorku prostě a jednoduše miluju! Další skvělá knížka, nádherný příběh :)

10.11.2019 5 z 5

Nenadálá láska Nenadálá láska Barbara Cartland

Krásný příběh :)

29.10.2019 4 z 5

Láska na jedno kliknutí Láska na jedno kliknutí Cyril Massarotto

Moc krásný nápad na příběh, určitě nic neztratíte, když si tuto knihu přečtete :) je to zase trochu něco jiného, ale děj je zajímavý a nutí přemýšlet :)

29.10.2019 4 z 5

Rovnice lásky Rovnice lásky Helen Hoang

Nádherná knížka, naprosto mě uchvátila :)

24.10.2019 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Doporučuji, doporučuji a znovu doporučuji! Krásná knížka, za jeden večer, jedním dechem, a určitě ne naposledy!

22.10.2019 5 z 5

Princ Princ Nichole Chase

Lilarie je proste srdcovka :) krásný příběh, kdo by Maxe nezbožňoval :)

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Collen Hoover píše opravdu krásně :) Tato kniha je naprostá pecka, není to typická romanťárna, ale krásně vystihuje pocity toho, o čem píše :) doporučuji přečíst

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

L.J.Shen je prostě moje srdcovka! Miluju tuto autorku, spoustu knih jsem od ní četla v originále, protože prostě waaau, nedokážu čekat, až všechny její knihy vyjdou v CZ :D Doporučuji!

Muž v černém Muž v černém Sylvain Reynard

Nádherná knížka :) určitě stojí za přečtení