Miškus Miškus komentáře u knih

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Tato kniha nikdy neomrzí. Čtu už po několikáté a nejvíce se mi líbí: zlatý kolovrat,a svatební košile. Doporučuji.

18.08.2021 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Do poslední chvíle jsem nevěděla kdo je vrah. Moc se mi líbila zápletka a jak to nakonec dopadlo. Určitě si půjčím další díl. Moc doporučuji.

15.08.2021 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Miluju tuto sérii. Příběh opět krásně napsaný. Hrozně se mi líbí propracovaný děj a zápletka. Doporučuji.

10.09.2021 5 z 5

40 dní pěšky do Jeruzaléma 40 dní pěšky do Jeruzaléma Ladislav Zibura

Moje první kniha od Ladislava. Moc se mi líbilo vtipné vyprávění zážitku z cesty. Kniha velmi hezky napsána. Doporučuji.

19.08.2021 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Krásné čtení u kterého musíme být po dekou a u sebe mít hrnek teplého čaje. Příběh je krásně napsaný. Moc doporučuji.

08.10.2021 5 z 5

Slepec Slepec Christine Brand

Velmi zajímavý příběh. Velice se mi líbilo jak je zpracovaný příběh slepého člověka.S čím se musí potýkat.

03.08.2021 5 z 5

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Tato moderní poezie se mi moc líbí. V některých částech jsem se hodně ztotožňovala. Doporučuji.

09.10.2021 4 z 5

Tma mezi hvězdami Tma mezi hvězdami Atticus (p)

Kniha se mi moc líbila. Moc doporučuji. Poezii nečtu tak často, ale tato se mi moc líbila.

25.07.2021 5 z 5

Červená, bílá a královsky modrá Červená, bílá a královsky modrá Casey McQuiston

Kniha je úžasná. Krásný a vtipný příběh. Moc doporučuji.

07.10.2021 5 z 5

Nemám co dostat. Kniha se mi moc líbila. Děj byl super. Celkově cely kouzelnický svět se mi hrozné líbí.

02.08.2021 5 z 5

Malé sladké lži Malé sladké lži Caz Frear

Kniha je průměrná. Občas byly nudné pasáže. Podruhé si ji už nepřečtu.

02.09.2021 3 z 5

Mise Afghánistán Mise Afghánistán Tomáš Šebek

Toto je moje druhá kniha od Tomáše. Zase uspokojila moje očekávání. Mám ráda příběhy podle skutečné události a ještě k tomu z lékařského prostředí. Je tam hezky ukázáno jaké mají podmínky lékaři v jiné zemi. A jak si musí poradit v krizových situaci bez potřebných nástrojů. Knihu mohu jenom doporučit.

06.08.2021 5 z 5

Být s tebou Být s tebou Antonie Nováková

Kniha mě vůbec nezaujala. Bylo to strašně moc rychlé a zmatené. Všechno se dalo předvídat. Dávám 1/5*

12.11.2023 1 z 5

Host na večeři Host na večeři B. P. Walter

Kniha byla celkem průměrná. Hodně mě bavilo střídaní postav a jejich pohled na věc. Mohla tam být i Matthewova verze. Příběh byl dost napínavý a konec mě dost překvapil. Dala jsem 3/5*

12.11.2023 3 z 5

Moc se mi kniha líbila. Mám ráda moderní poezii. Tato kniha ukázala život “princezny’’ a v mnoha ohledech jsem se v tom našla. Doporučuji.

09.10.2021 5 z 5

Čeho před smrtí nejvíce litujeme Čeho před smrtí nejvíce litujeme Bronnie Ware

Kniha mě moc nebavila. Očekávala jsem úplně něco jiného. Spíše je to autobiografický příběh.

03.10.2021 2 z 5

Hodný holky umírají první Hodný holky umírají první Kathryn Foxfield

Kniha byla skvělá. Do poslední chvíle jsem nevěděla jak to celé dopadne. Děj byl hezky vymyšlenej.

03.10.2021 4 z 5

Bez příčiny Bez příčiny Ed James

Kniha se mi moc nelíbila. Děj byl až moc rychlý. Postavy nebyly dobře propracovaný.

10.09.2021 1 z 5

Málo času na život Málo času na život Camille Pagán

(SPOILER) Kniha byla pěkná. Moc se mi líbil její příběh a měla jsem radost, že kniha měla šťastný konec. Moc doporučuji. Je to takové lehčí čtení na dovolenou.

26.08.2021 4 z 5

Dobrodruhům Dobrodruhům Tereza Ramba

Kniha se celkem líbila. Dojemné příběhy z cest. Nečekejte cestopis.

14.08.2021 4 z 5