Miškus Miškus komentáře u knih

Pan slušňák Pan slušňák Jennifer Miller

Kniha byla celkem průměrná. Některé pasáže byly naprosto super. A dost jsem se nasmála. Ale jako celek nic moc.

27.11.2023 3 z 5

Být s tebou Být s tebou Antonie Nováková

Kniha mě vůbec nezaujala. Bylo to strašně moc rychlé a zmatené. Všechno se dalo předvídat. Dávám 1/5*

12.11.2023 1 z 5

Host na večeři Host na večeři B. P. Walter

Kniha byla celkem průměrná. Hodně mě bavilo střídaní postav a jejich pohled na věc. Mohla tam být i Matthewova verze. Příběh byl dost napínavý a konec mě dost překvapil. Dala jsem 3/5*

12.11.2023 3 z 5

Moc se mi kniha líbila. Mám ráda moderní poezii. Tato kniha ukázala život “princezny’’ a v mnoha ohledech jsem se v tom našla. Doporučuji.

09.10.2021 5 z 5

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Tato moderní poezie se mi moc líbí. V některých částech jsem se hodně ztotožňovala. Doporučuji.

09.10.2021 4 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Krásné čtení u kterého musíme být po dekou a u sebe mít hrnek teplého čaje. Příběh je krásně napsaný. Moc doporučuji.

08.10.2021 5 z 5

Červená, bílá a královsky modrá Červená, bílá a královsky modrá Casey McQuiston

Kniha je úžasná. Krásný a vtipný příběh. Moc doporučuji.

07.10.2021 5 z 5

Čeho před smrtí nejvíce litujeme Čeho před smrtí nejvíce litujeme Bronnie Ware

Kniha mě moc nebavila. Očekávala jsem úplně něco jiného. Spíše je to autobiografický příběh.

03.10.2021 2 z 5

Hodný holky umírají první Hodný holky umírají první Kathryn Foxfield

Kniha byla skvělá. Do poslední chvíle jsem nevěděla jak to celé dopadne. Děj byl hezky vymyšlenej.

03.10.2021 4 z 5

Deník moderní jogínky Deník moderní jogínky Šárka Vojáčková Konečná

Kniha se mi velice líbila. Spíše je pro někoho kdo se chce zabývat jógou. Moc hezky sepsána cesta za poznání jógy.

02.10.2021 5 z 5

Ďáblovo dílo Ďáblovo dílo Lotte Petri

Kniha se mi líbila. Líbilo se mi detailně popsané vraždy. Doporučuji

13.09.2021 4 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Miluju tuto sérii. Příběh opět krásně napsaný. Hrozně se mi líbí propracovaný děj a zápletka. Doporučuji.

10.09.2021 5 z 5

Bez příčiny Bez příčiny Ed James

Kniha se mi moc nelíbila. Děj byl až moc rychlý. Postavy nebyly dobře propracovaný.

10.09.2021 1 z 5

Malé sladké lži Malé sladké lži Caz Frear

Kniha je průměrná. Občas byly nudné pasáže. Podruhé si ji už nepřečtu.

02.09.2021 3 z 5

Málo času na život Málo času na život Camille Pagán

(SPOILER) Kniha byla pěkná. Moc se mi líbil její příběh a měla jsem radost, že kniha měla šťastný konec. Moc doporučuji. Je to takové lehčí čtení na dovolenou.

26.08.2021 4 z 5

Noci běsů Noci běsů Kateřina Šardická

Kniha se mi moc líbila až na rychlý konec. Mrzelo mě, že tam nebylo vysvětlení a celkové zakončení příběhu.

24.08.2021 4 z 5

40 dní pěšky do Jeruzaléma 40 dní pěšky do Jeruzaléma Ladislav Zibura

Moje první kniha od Ladislava. Moc se mi líbilo vtipné vyprávění zážitku z cesty. Kniha velmi hezky napsána. Doporučuji.

19.08.2021 5 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Tato kniha nikdy neomrzí. Čtu už po několikáté a nejvíce se mi líbí: zlatý kolovrat,a svatební košile. Doporučuji.

18.08.2021 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Do poslední chvíle jsem nevěděla kdo je vrah. Moc se mi líbila zápletka a jak to nakonec dopadlo. Určitě si půjčím další díl. Moc doporučuji.

15.08.2021 5 z 5

Dobrodruhům Dobrodruhům Tereza Ramba

Kniha se celkem líbila. Dojemné příběhy z cest. Nečekejte cestopis.

14.08.2021 4 z 5