miskaseverliska miskaseverliska komentáře u knih

Královna ničeho Královna ničeho Holly Black

Nejlepší díl ze sérii, je to nabité akcí, líbilo se mi zakončení a za mě nejsilnější díl ze sérii, moc mě mrzí, že sérii je u konce.

14.11.2022 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

četla jsem až po filmu, ale neurazí ani nenadchne, takový průměr.

05.10.2022 3 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

YA thriller který byl můj první a jsem neskutečně ráda, že jsem nesáhla s výběrem vedle. Kniha se četla opravdu rychle, zvraty tam byly a vraha jsem uhádla až chvilku před odhalením, romantická linka byla taky super, protože tu já můžu všude :). Všem milovníkům YA doporučuji.

22.09.2022 4 z 5

Neviditelný život Addie LaRue Neviditelný život Addie LaRue Victoria Schwab

Začala bych tím, že jsem od téhle knihy měla opravdu velká očekávání která se nenaplnila tak jak jsem si představovala, té knize něco chybí, taková ta špetka toho co potřebujete ale nevíte co to je.. Děj odsýpal to se musí nechat. Nepřečetla bych si ji znova ale není to špatná kniha, jen mi nesedla. Pro mě průměr ale někomu možná styl psaní sedne více :)

15.09.2022 3 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Moje první setkání s autorkou..A do Helu nemohla jsem sáhnout po lepší knize, snad žádná mě tolik nerozbrečela. Svět a příběh byli výborně vymyšlené, 800 stránek, ale to uběhlo tak rychle, nevěřícně jsem koukala na každý zvrat a že jich teda bylo.. Jsem zvědavá na druhý díl a nemůžu se dočkat.

03.09.2022 5 z 5

Za mě to byl v pohodě průměr, líbila se mi i romantická linka, která tam mohla být klidně více rozvedená

20.08.2022 3 z 5

První První Kiera Cass

zasloužené 4/5⭐️, plný počet nedám jen proto, že mi chybělo více detailů ze svatby které bych tam ráda měla. Jinak celá série Selekce je základ a měl by si ji přečíst každý.

27.07.2022 4 z 5

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

Jsem uchvácená.. Slzy, smích i vztek se mi při čtení téhle knihy projevily.. Měla jsem přečteno za 2 odpoledne. Musí vyjít druhý díl v češtině ale když jsem koukala jak dlouho trvalo přeložit první díl, tak si moc velké naděje nedávám.. Za mě zaslouženě 5/5⭐️

26.07.2022 5 z 5

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Jako vždy mě Leigh Bardugo nezklamala, zatím všechny tituly co jsem četla se mi moc líbily. Prohnilé město bylo ještě o něco lepší než Šest vran. Miluju všechny postavy. Bardugo umí skvěle vykreslit charaktery postav, v průběhu knihy hlavní hrdiny poznáte a budete je mít rádi.. U konce jsem brečela ale s tím jsem počítala.

23.07.2022 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Selekce je klasika, po které sáhnu vždy když si chci oddychnout. Jasně Amerika mě občas taky rozčilovala ale stejně ji mám ráda. i milostný trojúhelník knize vždy odpustím.. Kdo nečetl Selekci, jako by nežil.

10.07.2022 5 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Ze začátku jsem byla troškou zmatená, ale brzy jsem se do děje dostala. I sérii Griša mám strašně ráda ale tady Bardugo ukázala, že umí vážně psát. Postavy měly skvělý charakter, každého jsem si oblíbila. Děj byl napínavý až do konce, byla jsem nadšená.. “ Žádný slzy, žádnej funus!”

09.07.2022 5 z 5

Kouzla rodu Thornů Kouzla rodu Thornů Margaret Rogerson

Tato kniha se mi opravdu líbila, zasmála jsem se u ní, bylo mi občas do breku ale bylo to krásný, čtivý.. Jediný můj problém byl, že cca do 150 stránky jsem se nemohla do knihy začíst ale po 150 straně už jsem se zamilovala do postav, Elisabeth s Nathanielem jsem MILOVALA a Silas byl moje srdcová záležitost, milostná linka která tu byla zakomponovaná byla dokonalá, milovala jsem ji .. konec byl skvělý.

09.05.2022 4 z 5