miskaseverliska miskaseverliska komentáře u knih

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

(SPOILER) Nesnáším ji, miluju ji... Tohle vystihuje moje pocity po dočtení knihy, čekala jsem na její přečtení měsíce, čekání se ale vyplatilo. Měla jsem opravdu strach knihu číst, měla jsem strach jak to dopadne mezi hrdiny, co udělá Lily, jak se zachová, jestli se rozhodne správně a jak moc daleko Ryle zajde. Opravdu jsem si ji zezačátku musela dávkovat ale četlo se to tak rychle.. Tak moc jsem jim to přála, modlila jsem se aby se změnil. Jsem ráda za rozhodnutí Lily. Za epilog jsem vděčná. Vyvolalo to ve mně všechny emoce, občas (často) jsem měla chuť hodit knihou přes celý pokoj, to chování bylo neomluvitelné.. Ale s koncem jsme vlastně spokojená. Dávám 5/5 a všem ji moc doporučuju. Jen tady Colleen rozebírá opravdu důležité a citlivé téma, takže si myslím, že to pro někoho může být opravdu obtížné.

19.11.2022 5 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Příběh který chytí za srdce. Ze začátku jsem měla docela smíšené pocity protože co si budeme tohle je prostě nerealistické, ale většina z nás čte proto aby jsme mohli utéct z reality a to se vám při čtení tohohle příběhu určitě povede, zaslouženě 4 hvězdičky

13.12.2022 3 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Musím uznat, že jsem neměla zas tak velká očekávání, ale po dočtení knihy mi došlo, že jsem takhle dobrou knihu dlouho nečetla strašně moc dojemný příběh. 5/5

14.05.2023 5 z 5

Láska po španělsku Láska po španělsku Elena Armas

Tak strašně moc mi Lina vadila, že jsem měla stokrát chuť hodit knihou o zeď. Aron byl ale super hlavní postava takže to tak nějak vyrovnával. Spicy scény mi přišly spíš trochu trapné ale musím přiznat, že u některých jsem se i začervenala. Nic světoborného to nebylo, ale úplný odpad taky ne. Podle mě fajn kniha, třeba k moři. (až teda na mega dlouhý začátek a otravnou hlavní hrdinku)

29.01.2024 3 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Autorčina nejlepší kniha.. Colleen nemusím, přijde mi hodně přeceňovaná a ani dobře nepíše, ale u této knihy se jí povedlo dosáhnout toho výrazu jakože CO?! Přečteno jsem měla vlastně hned, pořád si o Colleen myslím, že by potřebovala terapii ale kniha Verity byla opravdu super.. Mimochodem zaráželo mě, že se u Lowen celkem normalizoval Xanax :)

30.03.2023 5 z 5

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

Jsem uchvácená.. Slzy, smích i vztek se mi při čtení téhle knihy projevily.. Měla jsem přečteno za 2 odpoledne. Musí vyjít druhý díl v češtině ale když jsem koukala jak dlouho trvalo přeložit první díl, tak si moc velké naděje nedávám.. Za mě zaslouženě 5/5⭐️

26.07.2022 5 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Ze začátku jsem byla troškou zmatená, ale brzy jsem se do děje dostala. I sérii Griša mám strašně ráda ale tady Bardugo ukázala, že umí vážně psát. Postavy měly skvělý charakter, každého jsem si oblíbila. Děj byl napínavý až do konce, byla jsem nadšená.. “ Žádný slzy, žádnej funus!”

09.07.2022 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Předvídatelný příběh od začátku do konce.. Všechny zvraty jsem uhádla a nic pro mě nebylo šokující. Ten pomyslný wow konec nebyl wow. Jediné plus je délka knihy.

27.05.2023 2 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Přečteno na dva zátahy, tomu dávám velké plus. Autorka nám zde poskytuje opravdu krátké kapitoly, tudíž obracíte stránku za stránkou. Co se týče děje, není to nic, s čím bychom se ve světě thrillerů neobešli, zápletku zjistíte již v polovině, ale i sem tam nějaká ta věc vás překvapí. Pokud si procházíte čtecí krizí, můžu zaručit, že tento titul vám pomůže. 3,8*

26.12.2023 4 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Nevím s čím začít.. Jednoznačně zatím největší zklamání roku. Co to mělo být? Klišé v každém jednom odstavci, hlavní hrdinka hloupá a tak moc nesebevědomá až jsem nad tím protáčela oči.. Bylo mi jasné, že je to romantika, ale nevím kdy naposledy jsem tak špatně napsanou romatiku četla. Dávám + za prostředí ve kterém se děj odehrává a za postavu Adama, kterého jsme ale neměli moc šanci poznat. Kniha je napsaná na stejně špatné úrovni jako knihy od Colleen Hoover, takže odpad.

21.05.2023 odpad!

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

YA thriller který byl můj první a jsem neskutečně ráda, že jsem nesáhla s výběrem vedle. Kniha se četla opravdu rychle, zvraty tam byly a vraha jsem uhádla až chvilku před odhalením, romantická linka byla taky super, protože tu já můžu všude :). Všem milovníkům YA doporučuji.

22.09.2022 4 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Moje první setkání s autorkou..A do Helu nemohla jsem sáhnout po lepší knize, snad žádná mě tolik nerozbrečela. Svět a příběh byli výborně vymyšlené, 800 stránek, ale to uběhlo tak rychle, nevěřícně jsem koukala na každý zvrat a že jich teda bylo.. Jsem zvědavá na druhý díl a nemůžu se dočkat.

03.09.2022 5 z 5

Čekanka Čekanka Julia Quinn

Jsem nadšená. Miluji bratry Bridgertonovi a Colin je jeden z mých největších oblíbenců. Penelope jsem měla ráda i v předchozích díle, je to moje oblíbená postava!! Já se při čtení tak culila <3 jasně, je to prostě romanťárna ale když k tomu budete jako k romanťárně přistupovat, budete nadšení.

17.02.2024 4 z 5

Království těla a ohně Království těla a ohně Jennifer L. Armentrout

To bylo dokonalý.. 5/5 protože ten konec? Řekla bych, že jsem to ani nečekala a hodně mě to překvapilo. Jsem ráda, že mám doma hned 3. díl a můžu číst o tom co bude dál. Miluju Casteela, ale to asi většina z nás. Miluju to.

26.02.2023 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

četla jsem až po filmu, ale neurazí ani nenadchne, takový průměr.

05.10.2022 3 z 5

První První Kiera Cass

zasloužené 4/5⭐️, plný počet nedám jen proto, že mi chybělo více detailů ze svatby které bych tam ráda měla. Jinak celá série Selekce je základ a měl by si ji přečíst každý.

27.07.2022 4 z 5

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Jako vždy mě Leigh Bardugo nezklamala, zatím všechny tituly co jsem četla se mi moc líbily. Prohnilé město bylo ještě o něco lepší než Šest vran. Miluju všechny postavy. Bardugo umí skvěle vykreslit charaktery postav, v průběhu knihy hlavní hrdiny poznáte a budete je mít rádi.. U konce jsem brečela ale s tím jsem počítala.

23.07.2022 5 z 5

Magie havranů Magie havranů Margaret Rogerson

Vůbec nevím co to bylo, není možné, že toto psala stejná autorka jako Kouzla rodu Thornů.. Bylo to až děsivě nudné.

20.10.2023 1 z 5

Válka dvou královen Válka dvou královen Jennifer L. Armentrout

Určitě nejslabší díl ze série. Válka na posledních 20 stránkách jinak samé natahování. Zkrátila bych knihu tak o 300 stránek protože to byla už taková nuda. Přemýšlím jestli číst další díly protože mě tento díl vážně zklamal. Úplně jsem se v dějí ztrácela

11.08.2023 3 z 5

Království hříšných Království hříšných Kerri Maniscalco

(SPOILER) Průměrná fantasy.. Docela pomalý začátek, ale četlo se to opravdu rychle. Romantická linka mezi Emilii a Irem mě bavila, protože se na začátku opravdu neměli rádi. Jsem ráda, že první díl nekončil happyendem, protože se aspoň máme na co těšit ve zbylých dílech. Určitě se vrhnu na další díl, protože si myslím, že bude lepší než ten první.

05.02.2023 3 z 5