Miška.Miška Miška.Miška komentáře u knih

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Příjemné čtení na dlouhé večery. Romantika se vším všudy, nic u čeho by člověk musel přemýšlet.

10.01.2022 4 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Krásné čtení, příběh rychle ubíhal. Chystám se i na další knihy autorky.

11.10.2020 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Jedna z nejlepších detektivek jakou jsem zatím četla. Strašně čtivé, příběh hned od začátku zaujme ani chvilku jsem se nenudila. Za mě top !!

14.04.2019 5 z 5

Jako zabít ptáčka Jako zabít ptáčka Harper Lee

Kniha kteoru by si měl každý alespoň jednou v životě přečíst.

28.08.2018 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Knihy této autorky mě opravdu baví. Doporučuji

11.10.2020 5 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Dlouho jsem knihu odkládala a vůbec nevím proč. Je skvělá!! Napínavá, zajímavá, vtáhne člověka do děje tak že se nemůže odtrhnout. Doporučuji všem

26.04.2020 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Kniha mě opět nezklamala. Doporučuji celou sérii

29.03.2020 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nádherný a dojemný příběh. Osudy celé rodiny mě chytili za srdce, ne jednou jsem brečela.

08.11.2018 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Wau úžasná detektivka. Vraždy malích holčiček nejsou sice moc hezké ale naštěstí v knice nejsou bodrobně rozebírány. Je to velice napínavé a kniha velmi rychle ubíhá.

28.04.2017 5 z 5

Chlapec na dřevěné bedně Chlapec na dřevěné bedně Leon Leyson

Knihu jsem přečetla za jediný den. Osud této rodiny mě chytil za srdce. Ze sedmi člené rodiny, přežilo pět lidí. NEUVĚŘITELNĚ!!! Především odvaha malého Leona mě dostala. Díky odvaze a síle co v sobě našel, přežil .....
Opravdu silný příběh.

14.03.2015 5 z 5

Dítě zvané „To“ Dítě zvané „To“ Dave Pelzer

Knihu jsem měla přečtenou během jednoho dne. Strašný příběh. Je otřesné že se něco takového děje. Nemohla jsem pochopit jak něco takového mohla provádět matka vlastnímu synovi.

24.09.2014 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Co dodat ! Opět wauuu můžu jen doufat že někdy bude další kniha.

20.02.2018 5 z 5

Posel Posel Markus Zusak

Je to úžasná knížka, četla se sama.....všem doporučuji ..

24.09.2014 5 z 5

Vířivka Vířivka Lucie Konečná

Silný příběh, akorát vztah matky a dcery mohl být na konci trošku víc rozvinutý.

12.10.2020 4 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Opravdu velmi dobře napsaný psychologický thriller. Kniha rychle ubíhala a konec jsem tedy nečekala.

11.10.2020 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Od začátku se kniha četla velmi dobře. Teprve asi po 100 stranách se začalo dít něco pořádného a přicházeli zvraty. Motiv činu mě opravdu nenapadl a byl i zajímavý. Rozuzlení příjde až těsně před koncem, což bylo fajn.

25.09.2018 4 z 5

Dcera někoho jiného Dcera někoho jiného Amy Gentry

Hodně jsem se přemlouvala abych knihu dočetla. Celkový děj je zajímavý, konec je celkem překvapivý a kniha ve finále nebyla špatná. Bohužel hodně mi vadily zmatené pasáže, bylo tam strašně moc jmen a stracela jsem se v tom.

25.02.2018 3 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Dlouho jsem s knihou otálela, nakonec jsem si ji přeci jen přečetla. Na a .... byla jsem mile překvapená. Doporučuji !!! Čtivá a zaujme, místama celkem depresivní ale to spíše přidá na jejím kouzlu.

20.02.2018 4 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Miluju tuto autorku, její knihy jsou naprosto strhující. Každá kniha je naprosto odlišná ale přesto je každá naprosto úžasná. Tato opět nezklamala.

20.02.2018 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Za mě zatím nejlepší detektivka. Od čtení jsem se nemohla odtrhnou. Je to bychlička plná děje a zvratů !! Už se nomohu dočkat další knihy z této série.

08.01.2017 5 z 5