Mishell14 Mishell14 komentáře u knih

Čtenářka Čtenářka Traci Chee

Čtenářka je jedna z mých nejdéle čtených knih. Ze začátku mi trvalo se v knize vyznat,ale nemohla jsem ji jen tak přestat číst. Ležela mi na stolku dlouho,ale přeci jen jsem ji dočetla a nelituji toho. Vše se vysvětlilo uznávám konec trochu zbrklý a rychlý. Nevím zda se pustím do pokračování,ale jsem ráda,že to nebylo takové zklamání jako jsem měla tady z některých recenzí. 3*

24.04.2018 3 z 5

Superzáhady a zázraky Superzáhady a zázraky Frank P. Jones

O pravdivosti pochybuji ale skvěle se u toho odpočine :)

02.09.2017 3 z 5

Nechápej mě špatně Nechápej mě špatně Marianne Kavanagh

Od začátku jsem tušila, že se nakonec dají dokupy i když se autorka moc snažila nastínit to tak, aby to vypadalo jinak. Zajímalo mne tedy jak se ten jejich vztah vyvine a ono na to zbylo pár stránek a už byl konec knihy takže pro mne trochu zklamání. A rozhodně bych tuhle knihu nedoporučila jak je i na knize napsáno pro fanoušky Jojo M.

03.04.2017 3 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Krásná kniha ale více mně spíše oslovil příběh Jáchyma, než Veroniky. Nic to ale nemění na tom, že ten příběh je krásný a všechno do sebe krásně zapadá. Pan Hartl má u mně veliký obdiv, že tohle dokázal sepsat a udělat z toho tak krásnou knihu.

24.01.2017 4 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Po dlouhé době úžasná kniha do které jsem se okamžitě začetla. 5* zaslouženě, těším se až si přečtu další díly. A dokonce mi ani nevadí již známý milostný trojúhelník. Tahle kniha by si i určitě zasloužila filmové zpracování.

24.11.2016 5 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Od téhle knížky jsem popravdě čekala trošku víc. Sydney která pořád nevěděla co vlastně chce postavy které jsou tam párkrát zmíněné ale pa se už za celý příběh neobjeví. Dost předvídatelnÿ kinec z kouskem tý erotiky. Nicméně na oddychovku dobrá kniha.

23.10.2016 2 z 5

Ploužáky neberu Ploužáky neberu Kristina Dunker

oddychovka která mě nějak nezaujala ale skvěle se u ní člověk pobaví a odpočine :)

18.01.2016 4 z 5

Antistresové omalovánky: Mandaly Antistresové omalovánky: Mandaly Jenean Morrison

Nejlepší technika jak předcházet stresu pustit si nějakou pěknou hudbu nalít si něco dobrého k pití vzít si pastelky a nechat fantazii aby vedla vaší ruku :)

26.12.2015 5 z 5

Vražedná léčba Vražedná léčba James Dashner

Poslední díl této triologie mě překvapil, ale zároveň trochu zklamal. To je také důvod proč nedávám plný počet hvězdiček. Nicméně, je fajn, že autor dokázal že člověk nemá dávat na první dojmy a že z těch co vypadají jako nepřátelé jsou nakonec ti co stojí při nás.. Samozřejmě mě nejvíc zklamalo úmrtí. Ale, k samotnému konci zdál se mi takový ani vyřešený, ani nedořešený, takže každý si může ve své fantazii utvořit jak je to teď nejspíš všechno dál nicméně tato triologie celkově se mi líbila a filmové spracování je super, jsem zvědavá jak se poperou ze třetím dílem :)

17.09.2015 4 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Krásné zakončení.... :)

04.09.2015 5 z 5

Svůdné nebezpečí Svůdné nebezpečí Wendy Higgins

Trošku slabší díl, ale pořád je to dokonalá triologie a dokonalé pokračování miluju Kaidena a Ann :)

22.08.2015 4 z 5

Slepičí polévka pro duši – Myslete pozitivně - 101 skutečných příběhů o tom, jakou sílu má pozitivní postoj Slepičí polévka pro duši – Myslete pozitivně - 101 skutečných příběhů o tom, jakou sílu má pozitivní postoj Jack Canfield

Super kniha která ukazuje hlavně na to že se i bezradné situace dají zvládnout hodně mi tato kniha pomohla vřele doporučuju.

24.01.2015 5 z 5

Říkali mi šulíne Říkali mi šulíne Ivan Krejčí

kniha pro zasmání a odpočinek. :)

05.01.2015 4 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Dokonalá kniha líbilo se mi, že ze začátku to bylo takové uvádějicí a v celku takové oťukování" a potom romantika s Kaidanem a potom akce trochu drama, až horor. Dokonalá kniha spisovatelka píše velmi dobře těším se, až si přečtu další díl a jsem celkem zvědavá i na vztah Anny a Kopana :)

10.10.2014 5 z 5

Mezi láskou a smrtí Mezi láskou a smrtí Meg Cabot

Od této knihy jsem čekala víc, začátek byl celkem nudný, ale pak se konečně začal odehrávat nějaký příběh. Co mi docela mrzelo, bylo to že v této knize nebylo moc o vztahu mezi Johnem a Pierce. Co mi štvalo,bylo jednoduše to že Pierce byla v přítomnosti začala se řešit v kapitole minulost, ale až v další kapitole bylo vysvětleno co se stalo. Každopádně konec mě překvapil a těším se na další díl,kde snad, už bude více Johna a Pierce.

30.08.2014 3 z 5

Metro 2033 Metro 2033 Dmitry Glukhovsky

Úžasné dílo, od úžasného autora, charizmatické postavy děj který vás strhne takhle si představuji dokonalou knihu.

15.08.2014 5 z 5

Zasvěcená Zasvěcená Cynthia Hand

Tak druhý díl mě naprosto uchvátil! Procítěnost, nové postavy, ty stálé se víc propracovávají... Jediné co bych vytkla je trochu méně popsatelná historie andělů v příběhu, dovíme se kdo je kdo, ale nic víc k tomu. Ani nic víc skoro o černokřídlém čili vztahem mezi Meg a černokřídlím a to by mě docela zajímalo.
Autorka se rozhodně zlepšila chválím lepší propracovanost příběhu a nechybělo ani vyražení dechu. Knihu rozhodně doporučuji a už mi ani psaní v přítomném čase nevadí. 4 z 5 *

06.07.2014 4 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Takový Kulti v zimním podání. Byla jsem zvědavá, jestli bude styl psaní a celkově příběh trochu jiný, ale ne. Konec konců to ale ani nevadí, protože je to zkrátka oddychovka, kde je sice naprosto jasné, jak to dopadne, ale přesto se do toho dá začít a odpočinout si.

08.06.2021 3 z 5

Nyxia nespoutaná Nyxia nespoutaná Scott Reintgen

Tahle série je prostě dokonalá! Fantazie při ní jede na plné obrátky. Propracovanost děje a samotných postav. Po delší době opět úžasná trilogie, která se snad za čas dočká filmového zpracování. :)

10.02.2020 5 z 5

Angličan v Česku aneb Czech Me Out Angličan v Česku aneb Czech Me Out Alena Damijo

Pro mne, nejslabší díl z celé této série. Nejspíš proto, že jsem prostě Češka. Kdybych byla Angličan a klidně i jiné národnosti, určitě bych tuhle knihu ocenila mnohem víc, protože vtip této knize opět nechybí. :)

12.01.2020 3 z 5