MíšaS. Online MíšaS. komentáře u knih

Nespoutaný milenec Nespoutaný milenec J. R. Ward (p)

Doopravdy se divím, co na této sérii kdo vidí. Nemám nic proti upírům, nemám nic proti romancím, ale tohle nemá hlavu ani patu. Psychologický vývoj postav je nijaký a celou sérii přemýšlíte jen o tom, proč proč proč proč ?????, a říkáte si, co je to za kravinu a jak může dospělý upír, který žije 300 let být tak nevyzrálý.
Naštěstí je tohle poslední díl, co mám půjčený z knihovny a do dalších určitě nepůjdu.

12.09.2019 odpad!

Probuzený milenec Probuzený milenec J. R. Ward (p)

Tohle už doopravdy ne. Knihy jsou na jedno brdo, akorát autorka prohodí jména. Vůbec mi to nebavilo.

12.09.2019 odpad!

Milenec z věčnosti Milenec z věčnosti J. R. Ward (p)

Jedna hvězda a to ještě s přimhouřenýma očima. Příběh stejný jako v prvním díle. Jsou pasáže, které jsem přelétávala, protože byly nudné a nic nového nepřinesly.
I když jsem neměla velká očekávání, tak jsem si říkala, že na tom musí něco být, když to má tak vysoké hodnocení, ale nechápu. Postavy i děj jsou předvídatelné a hlavně to je strašný cukrkandlový kýč.
Mám z knihovny půjčeny ještě tři díly, a už teď vím, jak budou vypadat a ani se mi je nechce číst...
Asi mám i na odpočinkové čtení trochu vyšší nároky.

10.09.2019 1 z 5

Den přizpůsobení Den přizpůsobení Chuck Palahniuk

Námět je velmi zajímavý, ale kniha se mi četla špatně. Dočetla jsem do půlky a pak jsem se tři dny přemlouvala, abych jí dočetla. No, dočetla, ale nějak to ve mě nic nezanechalo.

01.08.2019 2 z 5

Oliver & spol. Oliver & spol. Walt Disney

Olivera jsem dostala kdysi dávno od táty k Vánocům a zrovna nedavno jsem ji četla dětem a vrátili se mi všechny vzpomínky a to, jak jsem tento příběh četla pořád dokola a dokola a dokola a obkreslovala si obrázky na vše, kam to šlo.

06.07.2019 5 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Vic James

Stále nevím, co si mám o knize myslet. Přečetla jsem jí už před více než týdnem, ale mám z ní pořád takovou divnou " pachuť ".
Od začátku je z knihy cítit, že to bude mít pokračování, a tak je děj místy velmi pomalý a vlastně si myslím, že by šlo vypustit minimálně půlku děje.
Námět zajímavý, ale nevím, jestli mám chuť číst další díly.

22.06.2019 1 z 5

Ať řekneš cokoli Ať řekneš cokoli Gillian McAllister

Tak tohle se opravdu nepovedlo. Příběh mě nebavil. Souhlasím s komentářem Ivuska.09, ale za mě teda ještě horší ohodnocení hvězdičkami.

15.04.2019 odpad!

Krevní msta Krevní msta Alyxandra Harvey

Nijak zvlášť mě kniha nezaujala.

13.04.2019 1 z 5

Lži, samé lži Lži, samé lži Lisa Jackson

Vůbec mě to nebavilo. A finále mi přišlo dost přitažené za vlasy.

08.02.2019 1 z 5

Dům stínů Dům stínů Pamela Hartshorne

Kniha se mi četla velmi těžce, nemohla jsem se začíst, příběh mě moc nebavil. Po pár kapitolách víte, co se bude dít. Myslím si, že jsou mnohem lepší knihy s podobným příběhem.

22.01.2019 1 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Příběh se mi moc nelíbil. Zezačátku jsem se nemohla zorientovat v postavách a hlavně, čí kapitolu zrovna čtu. Bylo to hodně přitažené za vlasy.

13.12.2018 2 z 5

Lži, dokud můžeš Lži, dokud můžeš Mary Kubica

Celou knihu čekáte, co se z toho vyvrbí, a nakonec nic. Je to strašně zdlouhavé, v knize se nic neděje, pouze se zaobíráte současností a minulostí Clary a Nicka. Oba o všem strašně přemýšlejí, ale skutek utek. Doopravdy nudná kniha.

27.11.2018 1 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Osobně si myslím, že na této knize není nic zajímavého. Od začátku jsem věděla, kdo za tím je a bylo mi jasné i proč. Ano, vrah Jane mě trochu překvapil, asi zato ta jedna hvězda.
Četlo se to lépe než Za zavřenými dveřmi, ale ani toto nebyl žádný extra zážitek.

17.11.2018 1 z 5

Ohnivý pták Ohnivý pták Susanna Kearsley

Příběh se mi celkem líbil, četl se hezky, ale není to nic světoborného.

02.11.2018 3 z 5

Královna Tearlingu Královna Tearlingu Erika Johansen

Příběh se mi líbil, ale byla jsem trochu zmatená z toho v jaké časové rovině se odehrává. Lidé žijí jak ve středověku, ale oblíbená kniha hlavní hrdinky je Pán prstenů. Jsem zvědavá, jestli se nějak v dalších dílech vysvětlí, co je to to "překročení".
Ale jinak jsem s knihou spokojená. Splnila, co jsem očekávala a těším se na budoucí děj.

22.10.2018 4 z 5

Dopisy mrtvých Dopisy mrtvých Luca Veste

Kniha se mi líbila, námět je skvělý. Ale nemůžu si pomoci, jakmile mi došlo, kdo za tím stojí, a není to zase takové překvapení, nemohla jsem se začíst a dočtení mi trvalo delší dobu.

06.08.2018 3 z 5

Otevřené manželství Otevřené manželství Tess Stimson

Příběh začal celkem zajímavě, ale zvrhlo se to v naprostou kravinu. A ten konec tomu dal tečku...

19.07.2018 1 z 5

Smrt s vůní pomeranče Smrt s vůní pomeranče T. Jefferson Parker

Příběh je pěkný, děj zajímavý, čte se to hezky.
Klasická kniha na odpočinek.

18.07.2018 3 z 5

Úterní ženy mezi bylinami a řepou Úterní ženy mezi bylinami a řepou Monika Peetz

Po slabším druhém díle, jsem se opět začetla do světa Úterních žen, a tentokrát byla kniha o poznaní lepší. Příjemné čtení na víkend.

24.06.2018 3 z 5

Zimní moře Zimní moře Susanna Kearsley

Krásný příběh, který se dobře čte. Romantická oddechovka, která má hlavu a patu.

20.05.2018 3 z 5