Misa25 Misa25 komentáře u knih

Tak padne náš svět Tak padne náš svět Megan Crewe

Kniha se cetla sama, namet se mi libil a hlavni postavy mi nebyly protivne ;-)

20.03.2018 3 z 5

Pařížská pomsta Pařížská pomsta Steve Berry

K hlavnim hrdinum vzdy patri i jejich pratele, spojenci, kolegove i nepratele, o to vic, vas nekdy zasahne odchod nektere takove postavy..kniha nadale pokracuje ve skvele serii sympatickeho Cottona, ktery i na svuj vek a odchod do vysluzby, nema aninchvili klidu

08.03.2018 4 z 5

Rukopis Karla Velikého Rukopis Karla Velikého Steve Berry

Zase jedna povedená kniha, co člověka nenechá chvíli v klidu. Několik záporných postav a co to s dějem udělá :D hned jdu na další díl :D

28.02.2018 4 z 5

Benátská zrada Benátská zrada Steve Berry

Cotton nikdy nezklame, kniha se cetla prakticky sama

18.02.2018 5 z 5

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Jsem z teto knihy velmi rozpolcena...film se mi libi a kniha je zdlouhava a vubec neni akcni...uvidim, kdy si dam dalsi dil...

30.11.2017 2 z 5

Zúčtování Zúčtování Kathy Reichs

Zakonceni cele serie se mi moc libilo. Myslim, zr agenti byly trochu moc...ale vzhledem k psimu viru si myslim, ze neco takoveho proste muselo prijit, a kdo jiny by je mohl vysetrovat, nez vlada. Cela smecka mi bude moc chybet.

15.09.2017 5 z 5

Únos Únos Kathy Reichs

No sice mi to trvalo, ale kniha z pohledu Hirama by byla naprosta pecka ;-)

30.08.2017 4 z 5

Léčba ostrou břitvou Léčba ostrou břitvou Daniel Polansky

Kniha se cte celkem lehce, jen jsem se do tohto zanru musela dostat. Hlavni "hrdina" je sympaticky, asi jako osina v .... v mnoha situacich mi prisel jako maly kluk, a pak zase hned jako stary chlap..jsem zvedava na dalsi djl...ale mezitim si dam nejakou jinou knihu

11.05.2017 3 z 5

Rozkaz zabít Rozkaz zabít James Dashner

Tak to vypada, ze se mi kniha netrefila do nalady...nemohla jsem se donutit ke cteni a celkovy dojem z knihy je takovy rozpacity...a pritom me knihy Labyrintu moc bavily...no nemuze se kazdemu libit vse

11.02.2017 3 z 5

Štvanice Štvanice James Rollins (p)

Další díl s oblíbenými hrdiny naprosto nezklamal...doufejme v brzké vydání dalšího dílu :)

20.01.2017 5 z 5

Velmi se mi líbila linka příběhu a ještě jsem tam měla oblíbence :D Snape je prostě boží :))))

01.01.2017 4 z 5

Virus Virus Kathy Reichs

Páni to bylo skvělé čtení, po dlouhé době to byla kniha co se četla skoro sama :) Známé postavy, známé prostředí a neobvyklý příběh....jdu na druhý díl :)

08.11.2016 5 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Nesbo je bezkonkurenční, ale tato kniha je dost velký haluz i na mě :) jsem zvědavá na druhý díl, co se dozvím nového....

06.11.2016 4 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Jednoduše mazec, tak zamotaný a komplikovaný příběh :) skvělé, víc takových...jsem zvědavá na filmové zpracování... :)

26.10.2016 4 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Je neuvěřitelné, jak se svět HP může lišit od světa Cormorana Strikera....ale klobouk dolů, je to skvělé :)

12.10.2016 4 z 5

Zrcadlení Zrcadlení A.G. Howard (p)

Třetí díl se mi zdál nejslabší ze všech, přesto byl velmi kreativní a ukončení se autorce moc povedlo :)

23.04.2016 4 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Druhý díl byl stejně jako první prostě skvělý, plno věcí bylo zamotaných až hrůza :) ale autor si s tím parádně poradil :) hurá na další díl :)

19.03.2016 5 z 5

Kosti nikdy nelžou Kosti nikdy nelžou Kathy Reichs

Taky se Vám stává, že čtete a najednou "VÍTE"....tak to se mi stalo při čtení této knihy, a než jsem došla na konec, kdy se dozvíte jestli máte nebo nemáte pravdu, měla jsem pocit, že z hlavních hrdinů vyrostu :D a ten závěr.....no co to jako je??? urgentně potřebuju další díl :)))))

07.10.2015 5 z 5

Leviatan Leviatan Scott Westerfeld

Moc se mi kniha líbí, jsou tam dva pohledy :))) Vymyslet takový to alternativní svět, je umění :)))) Hned se pouštím do dalšího dílu :D

08.08.2015 5 z 5

Kniha je skvěle napsaná, dříve jsem viděla film a byla jsem celkem zvědavá, jak moc se liší od knižní předlohy...v mnoha věcech je opravdu kniha jiná a myslím, že lepší :)))) ale základní dějové věci jsou stejné, což je možná škoda...film mohl skončit lépe :)))) Ale výběry herců pro různé postavy si myslím, že se moc povedli. Obzvláště Bilbo a Thorin :DDD všem vřele doporučuji přečíst :) a pak třeba znovu vidět film :)

18.06.2015 5 z 5