Misa25 Misa25 komentáře u knih

Vlny zmítané smrtí Vlny zmítané smrtí Carrie Ryan

Druhá kniha se mi líbila o trochu méně než ta první, ale jsem moc ráda, že i když jsou jiné hlavní postavy, pořád se tam ty staré objevují. To mě moc potěšilo. Jsem zvědavá na závěrečný díl.

30.06.2016 4 z 5

Les rukou a zubů Les rukou a zubů Carrie Ryan

Dlouho jsem se ke knize nemohla dostat a je pravda, ze kniha je napsana velmi pekne...hlavni hrdinka je chvilemi dost ufnukana, ale dej jako takovy je moc pekny...a nejhezsi jsou asi listy na kazde strance...uvidime jake obrazky bude mit druhy dil ☺

11.06.2016 4 z 5

Magie změny Magie změny Ilona Andrews

Jako vzdy skvely pribeh...a jako vzdy moc kratky...tesim se na dalsi dil.

09.06.2016 5 z 5

Labyrint z kostí Labyrint z kostí James Rollins (p)

Další skvělý a neuvěřitelný příběh, jen jsem si v žádné jiné knize od autora nevšimla, že by psal "o něco později"....tudíž nechává prostor fantazii, co se asi tak mohlo za tu dobu postavám přihodit a jestli budou další knížky, tak už je z této něco nastíněné...jsem zvědavá jak si s tím autor poradí :)

24.05.2016 5 z 5

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Je to skvělá kniha, autor je vynikající spisovatel a mnohokrát jsem jen zírala co vše je možné...film jsem viděla jen jednou ale kniha byla o 100% lepší :)

08.05.2016 5 z 5

Zrcadlení Zrcadlení A.G. Howard (p)

Třetí díl se mi zdál nejslabší ze všech, přesto byl velmi kreativní a ukončení se autorce moc povedlo :)

23.04.2016 4 z 5

Divotání Divotání A.G. Howard (p)

Další neskutečné dobrodružství...které se mi líbilo o trochu více než první díl :) jdu hned na další :)

14.04.2016 4 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Kniha se cte prakticky sama, tema Alenky sice neni nove, ale pojeti autorky je neotrele a zabavne ;-) Morfeus je proste "bad boy" a o to vic to k nemu tahne ;-) Jdu na dalsi dil ;-)

02.04.2016 5 z 5

Kniha měla spád, děj byl napínavý a rozuzlení celé série bylo naprosto dokonalé....Uvidíme jak si povede v pořadí 4 díl, který volně navazuje :)

27.03.2016 5 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Druhý díl byl stejně jako první prostě skvělý, plno věcí bylo zamotaných až hrůza :) ale autor si s tím parádně poradil :) hurá na další díl :)

19.03.2016 5 z 5

Nekonečné moře Nekonečné moře Rick Yancey

Jediné co mi na této knize trochu vadilo je, že autorka udělala hlavní hrdinku z jiné postavy z předchozí knížky, ale jinak byla kniha jako ta předchozí: SKVĚLÁ :D

10.03.2016 5 z 5

Pátá vlna Pátá vlna Rick Yancey

Nový a neotřelý příběh, který mi stejně připomíná Hostitele :DDD líbí se mi a těším se na další díl :)

03.03.2016 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Dlouhou dobu jsem se ke knize nemohla dostat, ale když už jsem se k ní dostala, tak můžu říct, že je skvělá :) Až do hlavního odhalení jsem vůbec nic netušila, a to se mi stává málokdy...Jsem zvědavá na další díly :)

24.02.2016 5 z 5

Plamen Plamen Amy Kathleen Ryan

Tak zakončení celé série bylo jak se patří vynikající. Celou dobu doufáte, že to dopadne dobře...alespoň pro někoho a nějak :D a opravdu se povede, že svým způsobem kniha pro každého dopadne tak jak si myslí :) celá série je tedy velmi zdařilá :)

14.02.2016 5 z 5

Jiskra Jiskra Amy Kathleen Ryan

Druhá kniha této série byla stejně napínavá jako ta první, o zvraty v ději nebylo nouzi a hlavní hrdinové se postupně dostávali až na dno svých sil...jsem zvědavá jak autorka sérii ukončí :)

05.02.2016 4 z 5

Mlhovina Mlhovina Amy Kathleen Ryan

Do velmi dlouhém čase, kdy mi celá série leží v knihovně, jsem se dostala ke čtení. A musím říct, že se mi opravdu tato série líbí. Hodně mi připomíná jinou vesmírnou sérii, ale vůbec mi to nevadí :) Akce knize nechybí a pokračování na sebe nenechá dlouho čekat :)

31.01.2016 5 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Kniha nemá spád jako ostatní od tohoto autora, ale jako celek, je naprosto úžasná :) jsem zvědavá, jestli nebudou nějaké další díly :)

28.01.2016 5 z 5

Alexandrijská knihovna Alexandrijská knihovna Steve Berry

Alexandrijska knihovna je skvely namet a moc se mi libi styl psani autora...samotny autor je velky sympatak ;-) a podepsany vytisk od nej nesmi chybet ;-)

19.01.2016 5 z 5

Rebel Rebel Amy Tintera

Závěrečný díl, na který jsme si museli nějaký ten rok počkat, mě jen utvrdil o skvěle propracovaném příběhu, vývoji hlavních postav a kreativitě autorky. :))

14.01.2016 5 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Cynthia Hand

Tak jak jsem se nemohla k sérii dokopat a odkládala jsem čtení, tak musím říct, že jsem si sérii moc užila...hlavní hrdinka nebyla až taková "pipka", kterých je teď tolik....takhle lehké čtení jsem už dlouho nečetla :) všem vřele doporučuji :))))

05.01.2016 5 z 5