Rebel

Wren 178 si myslela, že se své lidskosti nadobro zbavila už před pěti lety. Když tehdy zemřela a vstala z mrtvých po 178 minutách jako resetka, získala nové užitečné vlastnosti, které z ní učinily dokonalého vojáka Korporace pro lidskou evoluci a zalidnění (KLEZ). Pak se ale objevil Callum 22 a rázem všechno převrátil vzhůru nohama. Po útěku od KLEZ jsou oba připraveni začít nový život v rezervaci pro resety. Jenže Micah 163, reset, který rezervaci řídí, má temnější plány: chce vyhubit lidi. Všechny. Micah celé roky buduje armádu resetů a nyní je připraven zahájit invazi do měst. Callum je odhodlán lidi chránit. Wren už nechce o boji nikdy ani slyšet. Na jedné staně stojí Micah, na druhé KLEZ. Wren a Callum váhají někde uprostřed mezi nimi. Zdá se, že jim zbývá jen jedna možnost…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/270466/rebel-JJg-270466.jpg 4.2110

Reset (2.)

Sci-fi, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Egmont (ČR)

Kniha Rebel

Ellie23

Druhý a závěrečný díl série RESET. Po překvapivém prvním díle jsem se ihned vrhla na druhý díl. Je trochu slabší, ale i tak si zachovává čtivost a akci. Ze začátku se v knize nic moc nedělo a museli jsme čekat na nějakou akci. Přišlo mi, že tahle kniha je trochu uspěchaná, například některé boje trvaly maximálně 3 stránky a byly ukončené dříve než začaly. Myslím, že autorka mohla děj trochu protáhnout a vůbec by to neuškodilo. V této knize mlžete vidět jak se postavy postupem času měnily a to se mi líbilo. Celou sérii hodnotím velmi kladně.

Havel0303

Hodnotila bych to stejně jak Reseta. Málo rozvinutý děj, celkově strohé.

werush

Knížka mě bavila. Nemohla jsem se od ní odtrhnout

Bookgirl
21.10.2018

Pokračování mě rozhodně nezklamalo. Knížka byla stejně úžasná, ještě více nabitá akcí a přečetla jsem ji během jediného dne. Líbilo se mi střídání pohledů Wren a Calluma, zamilovala jsem si Addie. Rozhodně fajn knížka o které si myslím, že by si zasloužila mnohem více pozornosti!♥

lukas4568
17.09.2018

Pokračování ,které je snad ve všem jiné a lepší než první kniha. Způsob jakým jsou zpracované jednotlivé kapitoly si navždy zapamatuji opravdu mistrovsky přispěl k atmosféře na konci. Nyní bych si nechal líbit film z tohoto univerza .

Annkag
20.08.2018

Rebel je na vyšej urovni než Rest.Prude mi to akoby sa autorka rozpisala a zistila čo čitatelia chcu,a prekvapila nás.Ale aj tak tá milostná zápletka tam trocha tienila.

VeronikaHV.
12.04.2018

Druhý díl mi přišel dějově o něco lepší a pokud by tam nebyla tak stupidní romantická zápletka (nechápu jak se z vraha bez emocí může přes noc stát totálně rozklepaná, pubertální holka, která prostě "lovískuje" svého nového kluka.) Jinak kniha mi přišla jako nový zajímavý pohled na zombie apokalypsu... :) ps: když už romantiku tak bych fandila spíše Raylimu :) :) :)

PajusenkaB
28.12.2017

Pěkný příběh, ještě originálnější nápad. Wren jsem fandila, Callumovi o něco méně. Překvapil mě obrat osobnosti Calluma. Převrat v rezervaci jsem tušila už od začátku, jelikož o čem by byl druhý díl?
Jak jsem říkala, nápad na příběh velmi oceňuji - originální a neokoukaný. Co bych vytkla, tak nucená romantika. Proč má herdek každý autor knih pro mládež pocit, že mládež potřebuje v knize romantiku, aby ji neodložil? Já měla chuť knihu odložit kvůli věčnému pusinkování. Ke konci knihy je to snad nejhorší. Za tuhle otřesnou romantiku dávám hvězdu dolů. Knihu i přesto doporučuji. Zhltla jsem ji za dva dny.