Plamen

Sci-fi trilogie o vesmírném putování dvou lodí za osídlením Nové země, jediné naděje na přežití lidstva, míří do napínavého finále. Waverly a členové posádky Empyrea byli poraženi a jejich loď zničena. Zatímco Kierana vzala pod svá ochranná křídla kapitánka Nového obzoru Anne Matherová, Waverly se spojila se záhadným starcem, který chce Anne svrhnout. Ze Setha se stal uprchlík, navíc je zraněný a jeho stav se zhoršuje. Waverly, Kieran i Seth bojují o totéž – snaží se zachránit své milované – budou k tomu však muset podstoupit nejedno riziko… a také nejednu oběť....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207265/plamen-Zyz-207265.jpg 4.468

Vesmírná pouť 3.

Literatura světová, Romány, Sci-fi
Vydáno, Knižní klub

Flame, 2013

Kniha Plamen

Sarah11
20.09.2018

Určitě lepší než první díl, ale druhého to bohužel nedosáhlo, ten u mě stále vede. Velkou roli hrálo politikaření, nudnější pasáže se střídaly se zábavnějšími, občas se něco trochu táhlo, ale jinak jsem vcelku spokojená. Našlo by se i pár momentů, kdy jsem se o některé postavy opravdu upřímně bála. Jen škoda toho obrovského happyendu, myslím, že se autorka nemusela bát někoho zbavit, aby to vyznělo trochu reálněji, ale to bych pak možná zase byla naštvaná, že zabila zrovna mého oblíbence.
Série je dle mého hodně nevyrovnaná, co se týče dílů, celkově hodnotím jako průměr.

maruskaspetova
09.09.2017

Tak tenhle díl byl jednoznačně nejlepší. Bylo tu tolik nečekaných zvratů, pořád jsem se o někoho bála a i přesto, že někomu může vadit ten celý happy end na konci, tak já jsem za něj ráda a jsem velice spokojená s ukončením celé série.

tessiknihomol
09.07.2017

neskutečná serie

ferda
26.01.2017

Třetí díl trochu slabší, málo akce, hodně politikaření. Ale závěr mě překvapil.

kjama
11.07.2016

Jak byla předchozí kniha zajímavá, zde malinko ubíhá do klišé. Závěr předpokládaný, jako u jiných YA. Bohužel.

KaileyBlot
05.07.2016

Naprosto dokonalé zakončení dokonalé série. Knížky mě opravdu dostaly.
Začátek poslední kapitoly byl celkem matoucí a já opravdu začínala panikařit. Naštěstí se to vyjasnilo a mé pomatené oplakávání nebylo třeba.
Krásný konec. 5 hvězd je jasných.

FishMac
23.06.2016

Parádní trilogie !

kejss044
15.06.2016

Tato série je úžasné! Do děje vtáhne a jen tak nepustí!
Naprosto jsem si styl autorky a celkový svět, který vytvořila zamilovala a je opravdu těžké se s ním rozloučit. Každopádně ne na dlouho, protože k těmto knihám se 100% vrátím! :3

Poslední
Poslední