Misa25 Misa25 komentáře u knih

Zkouška věrnosti Zkouška věrnosti Julie Kagawa

No já draky miluju, kdybych mohla na jednom lítat do práce, byla bych nejspokojenější :D a tato kniha byla svižná, svěží a výborná :) jsem zvědavá na další díl :)

30.12.2017 4 z 5

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Jsem z teto knihy velmi rozpolcena...film se mi libi a kniha je zdlouhava a vubec neni akcni...uvidim, kdy si dam dalsi dil...

30.11.2017 2 z 5

Dlouhé ticho Dlouhé ticho Patricia Briggs

Jako vzdy byla kniha o Mercy skvela, vzdx se rada vracim ke smecce columbijskeho porici ;-)

06.11.2017 5 z 5

Kód horečky Kód horečky James Dashner

Na to, jak se mi knihy Labyrintu libily, tak z obou prequelu mam smisene pocity. Bylo dovysvetleno vse, co v labyrintu bylo za otazky, ale nevim nevim ;-) Autor mel svet velmi propracovany a verohodny ;-)

25.10.2017 3 z 5

Mechanická princezna Mechanická princezna Cassandra Clare (p)

Kniha byla krasnym zakoncenim serie. Konec byl i na slzicky ;-) a nemuzu si pomoct, ale pripomenulo mi to serie Sepotani...taky byl konec o trech lidech.

25.09.2017 5 z 5

Zúčtování Zúčtování Kathy Reichs

Zakonceni cele serie se mi moc libilo. Myslim, zr agenti byly trochu moc...ale vzhledem k psimu viru si myslim, ze neco takoveho proste muselo prijit, a kdo jiny by je mohl vysetrovat, nez vlada. Cela smecka mi bude moc chybet.

15.09.2017 5 z 5

Únos Únos Kathy Reichs

No sice mi to trvalo, ale kniha z pohledu Hirama by byla naprosta pecka ;-)

30.08.2017 4 z 5

Sedmá pohroma Sedmá pohroma James Rollins (p)

Jako vždy byla kniha od Rollinse naprosto skvělá :) je to přesně moje krevní skupina :)

08.08.2017 5 z 5

Mechanický princ Mechanický princ Cassandra Clare (p)

Dalsi dil teto serie byl stejne dobry, jako ten prvni. Tesim se na zakonceni serie ;-)

27.07.2017 4 z 5

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

Vratit se do sveta stinu bylo skvele, jen jsem si nejak nemohla zvyknout na hrdiny...ale Magnus je zlaticko, takze to cele vylepsil

24.06.2017 4 z 5

Slepí ptáci Slepí ptáci Ursula Poznanski

Zase jedna velmi povedená kniha :) těším se na další :)

15.06.2017 5 z 5

Dny krve a hvězdného třpytu Dny krve a hvězdného třpytu Laini Taylor

Kniha byla hezky napsaná a jako zakončené série to bylo fajn, ale ten konec byl nějaký zrychlený :D a vlastně ta největší bitva tam ani nebyla :D

08.06.2017 4 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Wow tak tohle byl zase jednou pořádný nářez....máme takové štěstí, že autor Harryho přivedl zase zpět :D doufejme, že bude další díl....ne, že bych teda Harrymu přála něco zlého :D ale ty knížky jsou prostě super :D

22.05.2017 5 z 5

Léčba ostrou břitvou Léčba ostrou břitvou Daniel Polansky

Kniha se cte celkem lehce, jen jsem se do tohto zanru musela dostat. Hlavni "hrdina" je sympaticky, asi jako osina v .... v mnoha situacich mi prisel jako maly kluk, a pak zase hned jako stary chlap..jsem zvedava na dalsi djl...ale mezitim si dam nejakou jinou knihu

11.05.2017 3 z 5

Půlnoc je osamělé místo Půlnoc je osamělé místo Barbara Erskine

No tak to byl zase jednou příběh, co vtáhne a nepustí :D paráda :)

11.04.2017 4 z 5

Ohnivý dotyk Ohnivý dotyk Patricia Briggs

Tato Mercy je tedy na akci hodně slabší než předchozí díly :D ale jinak je to skvělé jako vždy :)))

05.04.2017 5 z 5

Oltář ztraceného ráje Oltář ztraceného ráje James Rollins (p)

Po tolika letech jsem se dostala k teto posledni neprectene knize ;-) a opet me autor nezklamal...je to super...super a jeste jednou super..

21.03.2017 5 z 5

Kniha života Kniha života Deborah Harkness

Konecne se mi podarilo knihu docist...zakonceni serie bylo velmi povedene, cela serie je zajimava a neotrela...bohuzel jsou knihy hodne zdlouhave a spad je jen v urcitych castech, a proto jsem mela dost problem se zacist jak do druheho, tak do tretiho dilu...ale kdyz uz se clovem prokouse ke konci, zjisti jak je to vlastne vse skvele...palec hore ;-)

15.03.2017 4 z 5

Rozkaz zabít Rozkaz zabít James Dashner

Tak to vypada, ze se mi kniha netrefila do nalady...nemohla jsem se donutit ke cteni a celkovy dojem z knihy je takovy rozpacity...a pritom me knihy Labyrintu moc bavily...no nemuze se kazdemu libit vse

11.02.2017 3 z 5

Štvanice Štvanice James Rollins (p)

Další díl s oblíbenými hrdiny naprosto nezklamal...doufejme v brzké vydání dalšího dílu :)

20.01.2017 5 z 5