Misa.K1 Misa.K1 komentáře u knih

Poslední let Poslední let Julie Clark

Čtivé a napínavé od začátku do konce. Super!

21.04.2021 5 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Od autorky me zatim zadna knizka nezklamala, i tahle se cetla moc dobre. Krome detektivni zapletky je podrobne vykresleno i mysleni hlavnich postav knizky, takze vas vtahne do deje. Tentokrat jsem odhadla i vraha, ale jista jsem si nebyla nicim, tak 5*. :)

27.11.2017 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící C. L. Pattison

Ani presne nevim, cim to bylo, ale tahle knizka mi tak nejak sedla, tezko se mi odkladala, musela jsem cist dal a dal. :) Za me super.

08.03.2020 5 z 5

Host na večeři Host na večeři B. P. Walter

Docela se divím nižšímu % v hodnocení, mně knížka vyloženě sedla a bavilo mě číst dál, i když jsem celkem brzy tušila, kam zápletka směřuje.

06.12.2022 5 z 5

Pronásledovaní Pronásledovaní Mark Edwards

Priblizne do pulky me knizka moc bavila, pak zacala byt trochu moc 'prekombinovana', kazdopadne se cetla sama.

26.01.2019 4 z 5

Co zbylo z mojí sestry Co zbylo z mojí sestry Nuala Ellwood

To byla jízda! Opravdu knížka nemá jediné místo, kde by byla nudná nebo zbytečně zdlouhavá, vtáhne do děje. Jediná výtka: zápletka ke konci knihy mě víceméně zklamala, přišlo mi to až moc neuvěřitelné. První půlce knížky ale nemám co vytknout. 5*.

08.03.2018 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Bohužel jsem knížku odložila, což se mi běžně nestává, působila na mě zmateně a depresivně, prostě mi nesedla.

16.07.2017 1 z 5

Stehy Stehy Sára Zeithammerová

"Cítila jsem, že mám prázdný žaludek, ale neodvažovala jsem se zeptat, jestli mají něco k jídlu, a tak jsem se posadila na bar a objednala si svařák a vzápětí další, a pak třetí, u kterého jsem zjistila, že mi vlastně vůbec nechutná. Kusy pomeranče v něm plavaly jako chcíplé akvarijní rybičky. Přesto jsem pila dál".

14.02.2023 4 z 5

Nebe nad Jemenem Nebe nad Jemenem Tomáš Šebek

"Kdo si nenakadil do žabek, nikdy na žádné misi s Lékaři bez hranic nebyl'.

01.02.2022 4 z 5

Řeka v temnotě Řeka v temnotě Masadži Išikawa

"Když umíráte hladem, mizí vám ze rtů a nosu veškerý tuk, takže máte pořád vyceněné zuby jako nějaký zuřivě vrčící pes a místo nosu už jen dvě dírky.
Kéž bych něco takového nikdy býval nezjistil."

14.01.2022 4 z 5

Útěk ze světa Útěk ze světa Lucinda Berry

Souhlasím s předchozím komentářem, knížka byla napínavá, četla se dobře, ale kdybych předem věděla, o čem děj bude, tak bych si ji ke čtení nevybrala.

13.07.2021 3 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Knížku jsem si koupila, abych si odpočinula od thrillerů, bohužel ale nemůžu pochválit, hlavní hrdinka mi lezla svým chováním na nervy a všechno v knížce mi přišlo až moc nereálné. :)
Na další knížku od autorky mě to nenalakálo.

15.12.2020 2 z 5

Láskavosť Láskavosť Darcey Bell

Bavilo mě, bez "hluchých" míst, kdy bych měla nutkání přeskočit stránky a dostat se na konec. Super.

03.06.2018 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Knizku jsem cetla v originale, tim pro me byla zajimavejsi, jinak ve zkratce: priblizne prvni pulka knizky me uplne vtahla do deje, nemohla jsem ji odlozit, druha pulka uz mi prisla slabsi, misty jako roman typu '50 odstinu sedi', coz me prestalo bavit. :-)
Od nametu jsem cekala neco vic, proto hodnotim jako prumer.

16.10.2017 3 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Knížka mě vážně chytla, nemohla jsem přestat číst. Od autorky si určitě přečtu i další. Několik slabých bodů ale knížka má, jak je už popsáno v několika předchozích hodnoceních. Motiv pro mě byl slabý a to trauma po 10 letech taky nepravděpodobné. Ale četlo se to samo a atmosféra domu na samotě super. :-)

02.05.2017 5 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Mám pocit, že jsem se nechala nalákat na reklamu téhle knížky. Bohužel mě nechytla, nedokázala Jsem se začíst a některé části jsem prostě přeskočila, jen ať už se doberu ke konci. Nesedl mi styl psaní (nevím, nakolik jde o překlad, ale ten za to asi nemůže) ani střídání postav / času. Za mě nedoporučuju. :)

26.04.2017 1 z 5

Deník letušky Deník letušky Marika Mikušová

Knížek od letušek jsem četla víc (prostě mě baví, asi proto, že by to nebyla práce pro mě, ale tím víc mě baví o tom číst) a musím říct, že zatím v žádné nebylo tak podrobně popsáno, jaký je nátlak ze strany aerolinek, supervizorů, purserů... Ten nátlak, že všechno musí být dokonalé.
Dočtete se víc o práci letušky a míň o samotných destinacích, což mě bavilo.
Na čtení jsem se těšila a dávkovala si ho postupně. :-)
Doufám, že vyjde zmiňovaný druhý díl. :)

28.09.2022 4 z 5

První lež První lež A. J. Park (p)

Knížka byla čtivá, ale nesedělo mi, že by se soudce choval tak jako Paul, působilo to na mě nevěrohodně.
Alice byla opravdu ufňukaná hysterka, nejednou mě napadlo, že kdyby musela chodit do práce a neseděla pořád doma, tak by neměla čas všechno tolik řešit. :-)

03.12.2021 3 z 5

Holka od Big Benu Holka od Big Benu Kristýna Burgerová

Bavilo mě, hodně ironický humor mi nevadí, zavzpomínala jsem na Anglii, takže za 5*.

25.07.2021 5 z 5

Jestli se probudí Jestli se probudí Zoe Lea

Zajimavy pribeh, obe hlavni postavy se sice chovaly dost otravne :), ale knizka se cetla dobre.

23.02.2020 4 z 5