mirunda mirunda komentáře u knih

Podraz Podraz Sandra Brown

Dneska bych dala tak 3- takže zaokrouhluji dolů. Dlouho jsem se do knihy nemohla začíst, až skoro po sto stránkách to konečně sedlo kam mělo. Ale i tak mi některé pasáže přišly přitažené za vlasy.

15.01.2019 3 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Tento díl mě bavil více než druhý díl, ale rozhodně nedosahoval kvality dílu prvního. Chápu, že se autorka snaží vytřísat z příběhu co to jde, ale tímto dílem bych to prostě ukončila a nechala být.

26.11.2018 5 z 5

Život ve dvou Život ve dvou Nicholas Sparks

No tak ke konci jsem nemohla zastavit slzy. Ze začátku knihy jsem si říkala, že to není Sparks jak jsem zvyklá, popisoval vlastně jen vztah dvou lidí v určitém úseku života. Zlobila jsem se na Vivian, jaká to byla mrcha a bylo mě líto Russe, ale on musel přijít na to, že se musí umět postavit vrtochům své ženy a ne se jí jen snažit zavděčit. Příběh nakonec krásný. Přestože jsem knihu začala číst minulý víkend, od svátečního pátku do dnes jsem však přečetla více než 400 stránek, tak moc mě kniha vtáhla do děje a já musela otáčet stránku za stránkou ...

30.09.2018 5 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Moje čtecí krize stále přetrvává, takže mi přečtení knihy trvá neuvěřitelně dlouho. I přesto se mi kniha moc líbila.

15.09.2018 5 z 5

Všechno, co jsme opustili Všechno, co jsme opustili Kerry Lonsdale

Druhý díl už jsem nepřečetla s takovým nadšením jako první, ale jsem ráda, že vím jak to dopadlo.

24.04.2018 4 z 5

Až na konec všech dní Až na konec všech dní Jodi Picoult

Za den a půl přečtená knížka. Nemohla jsem se od ní odtrhnout a na úkor spánku jsem ji dočetla až do konce. Nádherný příběh lásky, kdy pro milovanou osobu uděláte cokoliv na světě, i kdyby Vám to mělo ublížit nadosmrti.

18.03.2018 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Je fakt, že tohle rozuzlení jsem tedy nečekala. Za mě plný počet hvězd. Už se těším na další, mám ji v předobjednávce.

01.03.2018 5 z 5

Všechno, co máme Všechno, co máme Kerry Lonsdale

Zajímavý náměť, zajímavě zpracováno. Určitě se z tématu dalo vytěžit více, ale já jsem i přesto spokojená. Jen si nedokážu představit, že by se mi stalo něco podobného. A ten konec ....

18.02.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Byla to pro mne taková jednodenní jednohubka. Kniha měla obrovský spád a mnohdy mě děsilo, že by tohle vůbec mohlo být možné ...

27.08.2017 5 z 5

Dřív než ji najde Dřív než ji najde Michael Kardos

Knížka mě bavila od první stránky a rozuzlení bylo dosti překvapivé.

01.07.2017 5 z 5

Ve tvých očích Ve tvých očích Nicholas Sparks

Kniha se velmi dobře četla, měla spád.

10.06.2017 5 z 5

V mlze V mlze Caroline Eriksson

Knihu jsem zhltla za jedno odpoledne. Trošku jsem se v ději ztrácela, první část knihy byla dost zmatečná a já se nedokázala zorientovat, ale nakonec jsem se našla a příběh mě docela chytl.

30.04.2017 3 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Zajímavá detektivka, která se dobře četla.

30.12.2016 5 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Přečetla jsem hlavně proto, že už jsem chtěla vědět jak to dopadne. Přišlo mi to celé ale dost překombinované a už moc "podivné"

11.10.2016 4 z 5

Dobře se dívej Dobře se dívej James Carol

Výborná detektivka, do poslední chvíle jsem netušila kdo byl opravdu vrah. Pět hvězd je na místě.

01.08.2016 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Kniha se velmi dobře četla. Oceňuji i poslední kapitoly, kde bylo mnohé vysvětleno, jen zpočátku mi kniha přišla velice zdlouhavě napsaná. Příběh byl ale krásný ...

25.07.2016 4 z 5

V údolí lišek V údolí lišek Charlotte Link

I třetí kniha od této autorky byla pro mě výborně napsaná. Do poslední chvíle jsem nevěděla kdo může za zmizení Alexie. Prolínání dvou příběhů mne bavilo. Proto je i moje hodnocení vysoké.

31.03.2016 5 z 5

Poslední na řadě Poslední na řadě Tess Gerritsen

Velmi čtivé, ale na konci zbytečně překombinované.

02.08.2014 3 z 5

Poprava Poprava Matt Witten

Kniha se velmi dobře četla, ale některé pasáže mi přišly lehce nepravděpodobné. Ale když si představím, že by se tohle opravdu mohlo stát, že by bylo možné odsoudit k smrti nevinného člověka ... V půlce knihy jsem opravdu měla šok. A konec? Ten byl ještě více šokující

12.04.2024 4 z 5

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

Tento díl mě nebavil tolik jako předchozí dva. Ale i tak jsem ho přečetla s velkou chutí. Frosta mám moc ráda, ale co byl ten konec? Tak jsem zvědavá, jak to bude pokračovat

31.03.2024 5 z 5