MirkaProk Online MirkaProk komentáře u knih

Neotvírat! Kouše! Neotvírat! Kouše! Charlotte Habersack

Četla jsem synovi a oběma se nám kniha líbila

03.09.2022 5 z 5

Poslední hra Poslední hra Federico Axat

No nejdříve chaos, pak menší chaos a když si člověk myslí, že už ví, tak zjistí, že vlastně vůbec neví. Závěrečné rozzuzlení jsem tak trochu tušila. Kniha se mi líbila.

19.08.2022 4 z 5

Cop Cop Lætitia Colombani

Kniha se mi moc líbila. Provázanost osudů žen zajímavá. Doporučuji k přečtení.

11.08.2022 5 z 5

Ani muk Ani muk David Jackson

Celkem slušná detektivka. Ale ten konec, no nevím. Závěrečné vysvětlení, proč byl vlastně spáchán zločin, tak to bylo už přitažené za vlasy.

31.07.2022 4 z 5

Kyselé třešně Kyselé třešně Lenka Chalupová

Krásná a smutná kniha, i na slzy došlo.

21.06.2022 5 z 5

Svědectví o životě v KLDR Svědectví o životě v KLDR Nina Špitálníková

Kniha se mi moc líbila. Že je KLDR tak trochu jiná země, to ví asi každý. Ale, že je to až takový masakr. Velice zajímavé rozhovory. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých a šílených věcí.

09.06.2022 5 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Kniha se mi moc líbila. Námět knihy zajímavý a velmi čtivý.

22.05.2022 5 z 5

Čekání na spoušť Čekání na spoušť Lidmila Kábrtová

Kniha se mi velmi líbila. Vzájemné propojení povídek bylo zajímavé.

26.04.2022 5 z 5

Backmam, jako skoro vždy, nezklamal. Tenká knížka, která byla přečtena za hodinu a i za tak krátkou chvíli zaujala a i na slzy došlo.

09.04.2022 5 z 5

Jak jsi mohla Jak jsi mohla Heidi Perks

Tak já bohužel nesdílím nadšení z knihy, jako většina hodnocení. Kniha je sice čtivě napsaná, ale že by to byla nějaká pecka, tak to není. Už jsem rozhodně četla lepší knihy.

20.03.2022 2 z 5

Životní terno Životní terno Fredrik Backman

Přečteno během chviličky a i tak stihla kniha zanechat zvláštní pocit na duši. Moc se mi kniha líbila.

13.03.2022 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Zajímavé příběhy a osudy lidí.

14.02.2022 5 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Kniha měla velký potenciál, který podle mě nebyl využit. Nápad dobrý, ale ne úplně dobře napsán. Tak od 3/4 knihy jsem tušila, jak to bude a mé tušení bylo správné. Nelituji přečtení, ale určitě bych to znovu číst nechtěla

06.02.2022 3 z 5

Na vlásku Na vlásku Lucy Score

Nooo co napsat. Tak určitě je to šílená romarťárna, ale tak pro náctileté. Věk hlavních postav mi také neseděl, takhle se lidi ve 40 letech nechovají. A to jejich, chci ji a vlastně ji nechci, ale jo vlastně chci a nebo vlastně nechci ‍️a ona to samé. Lezlo mi to na nervy. No celkový závěr nic moc a už bych to nikdy znovu nečetla.

22.01.2022 2 z 5

Žárlivost a jiné povídky Žárlivost a jiné povídky Jo Nesbø

Kniha se mi moc líbila, každá povídka měla něco do sebe. Povídka Londýn je pro mě top.

10.01.2022 5 z 5

Znesvětitel Znesvětitel Paul Finch

Bezva detektivka, kde nechybí napětí. Určitě si přečtu další díl.

26.12.2021 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Opět další skvělá kniha s Erikou a jejím týmem. Celá série se povedla. Už se těším na další díly.

03.12.2021 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Nádherná kniha. Příběh chytne a nepustí. Je šílené, kolik utrpení bylo a je na světě. Člověk si pak uvědomí, že si musí vážit toho, jaký má krásný život.

29.11.2021 5 z 5

Poprvé a pak pořád znovu Poprvé a pak pořád znovu Lisa Moos

No, co k této knize napsat. Drsný příběh, chvílemi nechutný. A zjištění, že spousta chlapů jsou uchylní prasata.

24.11.2021 2 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Krásná a zároveň velmi smutná kniha. Příběh o tom, že ať člověk učiní jakékoliv rozhodnutí, nikdy z toho nevyjde jako vítěz. Co zvolit, utrpení jednoho dítěte, nebo smrt. Nemůžeme soudit, pokud jsme to nezažili. Závěr knihy mě úplně rozsekal, bulela jsem jak želva.

03.11.2021 5 z 5