Neotvírat! Kouše!

V Horním Suchopáru se téměř nic neděje. Nemo si myslí, že život v městečku je opravdu jedna velká nuda. Všichni jsou tu na sebe pořád hodní, pomáhají si a ještě k tomu je vedro a blíží se konec školního roku. Nemovi ale přijde poštou podivný balíček, na kterém je důrazně napsáno „Neotevírat!“ Nemo ho samozřejmě rozbalí ... Páni! Když tu podivnou zásilku otevře, stanou se tři věci: 1. Vyskočí z něj plyšová postavička, vypasený rytíř Yetti jménem Icy-Ice-Monsta. Zdá se, že je docela živý! 2. Venku sněží – uprostřed léta! 3. A Yetti bude velký. Dva a půl metru. Zatímco se městečko pomalu noří do sněhu a ledu, Nemo se začíná potit. Protože, jak se takový Yetti asi dá schovat? Nemo a jeho přátelé Béda a Otka mají co dělat, aby všechno zvládli. Podaří se jim to? Příběh tří přátel a velkého Yettiho zaujme napínavou zápletkou, spoustou dobrodružství a legrace. Vtipné vyprávění, ve kterém jde v prvé řadě o čas, pobaví i dospělé, třeba při čtení na doboru noc....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415267/big_kouse-l5p-415267.jpg 4.539

Neotvírat! 1.

Literatura světová, Dobrodružné, Pro děti a mládež

Vydáno: , Drobek

Bitte nicht öffnen, Band 1: Bissig!, 2016

Kniha Neotvírat! Kouše!

roso.mak
11. listopadu

Raději nebudu dávat hvězdičky, neb jsem pro tuto knihu viditelně moc stará (na rozdíl od deníčků malého poseroutky a jiných, které se dají číst v každém věku). Vůbec netuším, zda by se to malým dětem mohlo nebo nemohlo líbit. Cílovka ta 7 - 8 let, řekla bych.

Terezka05

I když je kniha určena pro děti mládež, našla jsem si v ní své kouzlo a zaujal mě tento příběh a určitě budu pokračovat ve čtení dalších dílů.

lucakuca

Jako návštěva indické restaurace! Pěkně vostrý čtení! Je to žůžo dobrodrůžo, další partička dětí to pěkně rozjíždí. :-)

Boku

Když jsem knihu dostala tak jsem se hned začetla! Do měsíce jsem potom stihla přečíst všechny další díly. Série je naprosto výborná a jen čekám na nový díl!

Boldrick

Prcek si tuto knihu zamiloval kvůli obálce, tak jsme ji koupili. No čekal jsem od toho víc, ale dětem se to samozřejmě líbilo. Pro mě tam bylo málo yetiho :-)
Původně jsem chtěl dát tři, ale to si ta kniha nezaslouží, takže slabší 4.

Ellinek
16.11.2020

Příjemná kniha pro menší čtenáře, která pobaví i dospělé. Vrátila jsem se do mladších let, kdy jsem četla série typu Klub záhad apod. Celá série je skvělá, milé příběhy pro děti, z nichž si mohou vzít také ponaučení. Příšerky jsou všechny úžasné, kdo by v tom věku nesnil o tom, že mu ožije nějaká hračka. Já bych se tomu nebránila ani teď. :D

broskev28
24.09.2020

Četla jsem e-knihu, takže jsem zřejmě byla ochuzena o barevné ilustrace - ve čtečce jich bylo jen pár, a ty byly černobílé.
Tiskových chyb tam kupodivu nebylo nijak mnoho (jsem zvyklá, že některé e-knihy se jimi jen hemží), ale obecně se mi občas nelíbil překlad - jenže ve čtečce si stránku nezaložím ani nezapíšu, a jelikož jsem četla ve vlaku, nemohla jsem si své nelibosti zapsat. Ale obecně lze říci, že jich nebylo mnoho a že příběh/nápad byl netypický a pro děti určitě zajímavý.
Tak teď čekám, jestli pokračování bude o hrozném medvědovi Árkusovi . . .
Ale jak se znám, druhý díl už si nepřečtu - zase natolik mě tahle kniha nezaujala. Zato zdejší komentáře naznačují, že malí čtenáři už se na ni doslova třesou!

Anička2011
05.08.2020

Super čtení, těším se na další díl