Mindy Mindy komentáře u knih

Dohazovač Dohazovač Jamie Ann Denton

K hlavním postavám asi tolik: on - špičkový agent FBI, strašně sexy, vynikající milenec. Ona - špičková analytička, jeho manželka. On po ní šíleně touží, ona po něm taky. Strašně ho chce, pak zas ne, vlastně neví, co chce (to po tom traumatickém zážitku). Chce vyšetřovat vraždy a přitom nechce. On jí chce pomáhat a být jí oporou, ona ho odmítá, ale přitom se s ním cítí tak v bezpečí! Bože, to byla kráva. Myslela jsem, že to ani nedočtu.

26.10.2019 1 z 5

Údolí tyrannosaura Údolí tyrannosaura Douglas Preston

Čekala jsem víc. Celou dobu se to nějak vleklo, závěr zas až moc akční, hlavní hrdinové samozřejmě nesmrtelní. Zajímavé bylo proložení textu vyprávěním o tyrannosauří samici.

08.10.2019 3 z 5

Kritik Kritik Peter May

Celé je to takové nijaké, bez napětí. Jako detektivku bych to ani neoznačila. Sympatická je dvojice Sophie - Bertrand. Nejpozitivnější na knize je to, že po celou dobu máte chuť dát si sklenku vína, což jsem taky dělala (s výjimkou kapitoly, kde je popisována pitva).

28.05.2019 3 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Všechno mi přišlo moc přehnané - špatní a nepřející rodiče, nedůvěra ve svou matku, nepřečtené dopisy, chování Shannon, chování lékaře a závěr ze všeho nejvíc.
Co nelze upřít, je čtivost. Děj odsýpá, osudy se rychle střídají, až se nakonec prolnou. Oddechová kniha, rychle přečtená.

07.04.2019 3 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Ze začátku mě to moc nebavilo, musela jsem se trochu nutit do čtení, ale druhá polovina knihy to zachránila, dobrá detektivka.

14.11.2017 3 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Tentokrát mě kniha trochu zklamala,jsou v ní zajímavosti ze života slonů, ale ten konec mi přišel trochu přehnaný

08.10.2017 4 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Dobře se to četlo,oddechové čtení ale není to kniha,ke které bych se vracela

03.10.2017 4 z 5

Šampaňské a heřmánkový čaj Šampaňské a heřmánkový čaj Franziska Stalmann

Super oddychovka přečtená za dva večery.

28.08.2020 4 z 5

V tomto domě straší V tomto domě straší John Boyne

Průměrná knížka, dobře se četla. Obávám se, že jak byla celkem rychle přečtena, tak bude i brzy zapomenuta.

03.05.2020 3 z 5

Anděl smrti Anděl smrti Richard Sklář

Mně se to náhodou docela líbilo, jenom té brutality a těch mrtvol na mě bylo až příliš. Taky mi u hlavní hrdinky vadila její neustálá potřeba jít na WC. Ale na to, že jsem nevěděla, co od knihy čekat, jsem byla příjemně překvapená. Navíc pocházím ze severní Moravy, takže za mě celkem fajne čtení.

19.01.2020 3 z 5

Mně se až nechce věřit, že toto je ta celosvětově uznávaná kniha (i film). Přečetla jsem ji s velkým donucením, a to jen díky humornému stylu. Chvilkami to bylo opravdu zábavné, ale s příhodami hobitů, elfů a skřetů jsem jednou provždy skončila.

21.08.2019 2 z 5

Ztraceni v čase Ztraceni v čase Petra Braunová

Krásná sci-fi dětská kniha, kterou jsme četli se synem. Oběma se nám moc líbila.

24.07.2019 5 z 5

Malinka Malinka Dita Táborská

Takový propletenec lidských vztahů! Chvilku mi trvalo, než jsem se začetla, ale od druhé poloviny mě to doslova chytlo. Napsáno z pohledu tří osob, a to tak, že jsem se do každé dokázala vcítit. Epilogy na konci překvapivé. Líbilo se mi to.

26.06.2019 4 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Nebylo to špatné, ale čekala jsem trochu víc. Chata na samotě uprostřed lesa - z takového prostředí mohla autorka vystříkat o mnoho více, čekala jsem nějaký nervák na konci a lepší zápletku.

04.09.2018 3 z 5

Král šedých medvědů Král šedých medvědů James Oliver Curwood

Krásný příběh o putování osiřelého medvíděte, kterého se ujme samotářský grizzly Thor. Poznáváme krásnou kanadskou přírodu a seznamujeme se s lovci, kteří chtějí Thora ulovit. Jak to všechno dopadne?
Knižní předloha k nádhernému filmu.

27.08.2018 4 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Dobře se to četlo, pozvolný začátek, po nějakých 100 stranách se to slušně rozjelo. Hlavní hrdinka mi nejdřív moc neseděla, ale postupně mi začala být sympatická. Konec mě překvapil.

28.02.2018 3 z 5

Krvavé jahody Krvavé jahody Jiří S. Kupka (p)

Neuvěřitelný příběh, stojí za to si ho přečíst

17.10.2017 5 z 5

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Příjemné odpočinkové čtení na dovolenou, dobře jsem se bavila

17.10.2017 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha mě zklamala, mnoho humbuku kolem bestselleru,od půlky jsem tušila,kdo v tom má prsty

03.10.2017 3 z 5

Muž se psem Muž se psem Zdeněk Jirotka

Výborné odpočinkové čtení na dovolenou

02.10.2017 4 z 5