Dohazovač

Někdejší specialistka FBI Greer Lomaxová utekla před hrůzným zážitkem z minulosti do ospalého rodného městečka a jako řadová policistka řeší nanejvýš dopravní přestupky. Ale pak se při rutinní exhumaci těla místního občana najdou v rakvi dvě mrtvoly místo jedné. A když se hned nato objeví druhý, navlas stejný případ, Greer pochopí, že její noční můra ještě neskončila. Totéž si myslí Ash Keller, špičkový agent FBI a manžel, kterého Greer před dvěma lety bez rozloučení opustila. Tajně doufá, že společná práce na případu by je mohla opět sblížit, a vydá se své ženě na pomoc. Ani jeden z nich však netuší, že vášeň, již k sobě stále ještě cítí, je může vystavit smrtelnému nebezpečí. Vrah totiž nenechá nikoho odejít na věčnost bez dokonalého partnera…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/57_/57158/dohazovac-ETz-57158.jpg 3.828
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Ikar (ČR)

The Matchmaker, 2007

Kniha Dohazovač

Mindy
26.10.2019

K hlavním postavám asi tolik: on - špičkový agent FBI, strašně sexy, vynikající milenec. Ona - špičková analytička, jeho manželka. On po ní šíleně touží, ona po něm taky. Strašně ho chce, pak zas ne, vlastně neví, co chce (to po tom traumatickém zážitku). Chce vyšetřovat vraždy a přitom nechce. On jí chce pomáhat a být jí oporou, ona ho odmítá, ale přitom se s ním cítí tak v bezpečí! Bože, to byla kráva. Myslela jsem, že to ani nedočtu.

jprst
25.08.2019

Nečetl jsem, takže nehodnotím, ale manželka četbu této knihy označila za ztrátu času, což může být užitečná informace i pro další čtenáře.

maličkán
25.01.2018

Trošku jsem v rozpacích jak tuto knihu ohodnotit. Na thriller tam bylo moc romantiky, erotiky a žádná akce. Až v poslední třetině knihy se to rozjelo a pak už se od čtení těžko odcházelo. Takže přece jen dám 4 hvězdy.

Pejuška
25.10.2017

Moc pěkná knížka, četla jsem na doporučení kamarádky, a nezklamala. Ani knížka, ani kamarádka :) čtivé, příběh má hlavu a patu, zápletka, a šok se léčí šokem = ideál

jarin58
31.12.2014

Na můj vkus se až moc příběh blíží červené knihovně.

petka-2007
27.11.2013

Čte se dobře a lehce. Souhlasím s vyjádřením obsahu uživatelkou evasamkova - nechybí napětí ani erotika, protkáno zaobíráním se citovými problémy.

evasamankova
26.03.2013

Kniha je čtivá, psaná lehkou rukou. Kategorie thriller pro ženy. Nechybí napětí, vášeň, sex a spousta citových problémů. Něco na způsob Lisy Jackson nebo Karen Roseové. Příjemné počtení.

Kniha Dohazovač je v