MilanKop MilanKop komentáře u knih

Operace Petragun Operace Petragun František Kotleta (p)

Za mne opět parádní počin série. Vtip, vážnost, akce i trochu té "romantiky". Zase jsme se o kousek posunuli dál v této space opeře, která baví a úroveň rozhodně neklesá. Už ať je léto a je tu další díl :)

04.03.2023 5 z 5

Rytmus války Rytmus války Brandon Sanderson

Za mne jedno velké WoooW. Parádní pokračování epické ságy Sandersona. Příběh má vše co mít má. Už teď se nemohu dočkat pokračování :). Kaladin mi hrozně sedl i s ostatními postavami. Jsem zvědav, co nám přinese další díl.

03.03.2023 5 z 5

Papír a krev Papír a krev Kevin Hearne

Za mne příjemné pokračování příběhu Ala, ikdyž se ke svému největšímu problémů zatím nedostal. Příjemné byl i výskyt železného druida. Za mne mohu doporučit a těším se na další díl.

11.02.2023 5 z 5

Vítejte v Pekle Vítejte v Pekle Roman Bureš

Povedená sbírka povídek, jen většinu jsem již znal z různých antalogií atd. Ale mohu doporučit ;)

07.02.2023 4 z 5

In Nomine Sanguinis In Nomine Sanguinis Miroslav Žamboch

Za mne tohle bylo lepší než první kniha z toho prostředí. Knihu jsem si užil a mohu doporučit dále ;)

04.02.2023 5 z 5

Visio in Extremis Visio in Extremis Miroslav Žamboch

Trochu slabší Žambochovina, ale pobavilo a četlo se dobře :)

30.01.2023 4 z 5

Neronova pevnost Neronova pevnost Rick Riordan

Naprosto parádní zakončení série. Nemám co vytknout, vše bylo geniálně napsáno a vše se četlo samo. Apollón rozhodně hodně vyspěl a bude z něj bůh mnohem lepší než kdy dřív. Celá série mne hrozně bavila a určitě se k ní někdy v budoucnu vrátím. Za mne jedno velké WoooW.

28.01.2023 5 z 5

Hrobka nemrtvých Hrobka nemrtvých Rick Riordan

Naprosto dokonalý dej. Od začátku až do konce jsem si tento díl náramně užij. Spousta známých postav a celkově za mne asi nejlepší díl série zatím. Jen škoda, že už se blížím konci série. Rozhodně mohu doporučit :)

23.01.2023 5 z 5

Zrádný labyrint Zrádný labyrint Rick Riordan

Jedním slovem paráda, ale co ten Jason :-O. Dost mne tato kniha překvapila a hodně mne bavila. Měla vše co jsem očekával a každou stránku jsem doslova hltal a netrpělivě čekal další posun děje. Za mne rozhodně parádní pokračování série Apollóna.

19.01.2023 5 z 5

Temné proroctví Temné proroctví Rick Riordan

Skvělé pokračování série o Apollónovi, kde se rozhodně nebudete nudit ani chvíli. Co mne velmi potěšilo byl návrat Groovera a Lea. Za mne mohu rozhodně doporučit ;). Hurá na další díl.

16.01.2023 5 z 5

Utajené orákulum Utajené orákulum Rick Riordan

Za mne velice příjemné vyvedený počin ze světa Percyho. Příjemně se kniha čte a jsem zvědavý na další zkoušky boha Apollóna. A hlavně, vrátil se Leo :-D.

14.01.2023 5 z 5

Stíny Citadely Stíny Citadely Radek Sterakdary Starý (p)

Velice povedené pokračování Arily a jejich přátel. Celou knihu jsem si velice užil a stránky se jen otáčely. Kniha mne zcela pohltila stejně jako oba dva předchozí díly. Za mne rozhodně doporučuji.

08.01.2023 5 z 5

Čepel azylu Čepel azylu Lucie Lukačovičová

Na tuto knihu jsem se opravdu těšil a rozhodně mne nezklamala. Lucie vytvořila opravdu pozoruhodný svět nadpřirozena, který vás dokáže oslovit. Skvělé zpracování postav, které si zamilujete. Doufám, že budou i další příběhy z tohoto světa a budou v nich hrát roli stejní hrdinové, hlavně Benedikt s Gabrielem.

07.01.2023 5 z 5

Mrtvá schránka Mrtvá schránka Kristýna Sněgoňová

Za mne opět velice vtipně pojaté pokračování epické sci-fi opery. Fifinka mne dostala a k tomu svatba... Gerasim nezklamal :-D
Jen tento díl možná trochu beru jako předehru pro další a už se nemohu dočkat. Za mne určitě žádné zklamání a tento díl mne opět velmi pobavil :)

03.01.2023 5 z 5

Píseň války Píseň války Michaela Merglová

Za mne parádní počin. Nedokázal jsem se odtrhnout od čtení a za dva dny pro mne bohužel tento příběh skončil. Byly tu smutné chvíle, kdy mi málem až ukápla slza. Celá tato série mne velmi chytla za srdce. Ovšem ocenil bych i nějaké to pokračování? :)

Skvěle napsaná fantasy ságy.

01.01.2023 5 z 5

Píseň severu Píseň severu Michaela Merglová

Za mne výborné pokračování série. Postavy se vyvíjejí a jejich osudy jsou velmi poutavé. Stránky se doslova otáčejí jedna za druhou. Jakmile jednou začnete číst, tak vás tento příběh nepustí. Vzhůru na závěrečný díl.

Za mne jedno velké WoooW

30.12.2022 5 z 5

Píseň oceli Píseň oceli Michaela Merglová

Skvělé a příjemné vyprávění. Míša umí a dokazuje to. Kniha se čte téměř sama a rozhodně nadchne každého fanouška fantasy. Za mne velmi povedený kousek :) nemám co vytknout. S chutí jdu na druhý díl.

25.12.2022 5 z 5

Samarkand Samarkand Miroslav Žamboch

Za mne skvělý příběh ze světa drsného spasitele. Žamboch prostě umí a neustále to dokazuje. Doufám, že budou ještě nějaké další příběhy z tohoto světa.

18.12.2022 5 z 5

Krev polobohů Krev polobohů Rick Riordan

Výborný konec série, ale ocenil bych nějaké pokračování kolem osudu Lea :). Každopádně se těším až vyjde pokračování Percyho, mělo by být 26.9.2023 :). Ale opravdu mne svět Percyho Jacksona hrozně baví. Jdu se vrhnout na sérii o Apollónovi.

18.12.2022 5 z 5

Hádův chrám Hádův chrám Rick Riordan

Parádní díl :) . Parádní popis Tartaru a velice poutavý dej. Ovšem nemůžu si pomoci, ale prostě u mne vede Leo :-D.

16.12.2022 5 z 5