MilanKop MilanKop komentáře u knih

Oberonova předehra Oberonova předehra Kevin Hearne

Naprosto úžasně napsané příběhy z pohledu Oberona. Celá kniha mne velice bavila a rozhodně doporučuji. Hned jdu na Nabodnutého.

29.04.2024 5 z 5

Letka 307 Letka 307 Pavel Fritz

Super příběh jednoho galaktického pilota, který se musí vyrovnávat se spoustou problémů, které nemají vždy snadné řešení a je těžké si udržet zdraví rozum...

28.03.2024 5 z 5

Přístav u řeky Styx Přístav u řeky Styx Pavel Fritz

Naprosto úžasný příběh, který chytne a nepustí. Dlouho jsem nečetl tak parádní sci-fi.

23.03.2024 5 z 5

Thorovo kladivo Thorovo kladivo Rick Riordan

Příjemná oddychovka, která pobaví. Mám rád vše od Ricka, vždy je to příjemné dobrodružství se spoustu humoru :)

27.10.2023 5 z 5

Ready Player One: Hra začíná Ready Player One: Hra začíná Ernest Cline

Tak jsem se konečně po letech vrhl na Ready player one a za mne naprostá pecka. Sice jsem viděl prvně film, což je úplně něco jiného krom hlavní kostry, ale kniha je dle mne 1000x lepší :) autor vše krásné popisuje a vše se v hlavě přetváří v krásné obrazy. Děj je nabitý a ani jedinou stránku jsem se nenudil. Za mne prostě fantastický počin

17.09.2023 5 z 5

Likvidátor Likvidátor Honza Slívka

Tak tohle byla jízda od začátku do konce. Ani chvíli jsem se nenudil a stránky jsem hltal. Tajně doufám v pokračování :)

13.09.2023 5 z 5

Mirzova vize Mirzova vize Josef Pecinovský

Za mne rozhodně stojí za přečtení, velmi poutavý příběh a je to i k zamyšlení.

11.09.2023 5 z 5

Armáda Armáda Miroslav Žamboch

Opravdu skvělé povídky :) Bakly jak ho máme rádi.

20.05.2023 5 z 5

Tetovaný Tetovaný Peter V. Brett

Parádní příběh, hned jdu na další díl.

26.04.2023 5 z 5

Prázdnota Prázdnota Michaela Merglová

Za mne byl začátek trochu zmatený, ale po chvíli jsem se zorientoval a děj krásně plynul. Kniha měla vše co jsem očekával. Míša nám opět dokázala, že umí napsat poutavou knihu plnou zvratů. Možná bych se nebránil knize ve stejném světě. Ale uvidíme co si na nás Míša vymyslí dál. Za mne rozhodně doporučuji přečíst :)

23.04.2023 5 z 5

Vláda vlků Vláda vlků Leigh Bardugo

Naprosto parádní počin, nemohl jsem se odtrhnout od čtení a upřímně doufám, že bude další série. Kniha tomu napovídá

21.04.2023 5 z 5

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Parádní zakončení příběhu :) kniha má vše co jsem očekával a teď hurá na zjizveného krále

18.04.2023 5 z 5

Volání vlka Volání vlka Anthony Ryan

Za mne rozhodně nejlepší kniha od Anthonyho co jsem zatím četl. Jen doporučuji číst s co nejmenším odstupem po první sérii ;)

31.03.2023 5 z 5

Královna ohně Královna ohně Anthony Ryan

Nebylo to úplně ono a za mne nejslabší díl ze série, ale i tak mne kniha bavila. Vyvrcholení trochu uspěchané. Každopádně rád se do světa Vélina a spol. rád vrátím.

29.03.2023 4 z 5

Pán věže Pán věže Anthony Ryan

Opravdu skvělé pokračování série. Spousta zvratů a rozhodně jsem se ani chvíli nenudil. Už se těším na třetí díl :).

11.03.2023 5 z 5

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

Za mne rozhodně poutavý příběh plný různých zvratů. Chytne a nepustí ;)

11.03.2023 5 z 5

Operace Petragun Operace Petragun František Kotleta (p)

Za mne opět parádní počin série. Vtip, vážnost, akce i trochu té "romantiky". Zase jsme se o kousek posunuli dál v této space opeře, která baví a úroveň rozhodně neklesá. Už ať je léto a je tu další díl :)

04.03.2023 5 z 5

Rytmus války Rytmus války Brandon Sanderson

Za mne jedno velké WoooW. Parádní pokračování epické ságy Sandersona. Příběh má vše co mít má. Už teď se nemohu dočkat pokračování :). Kaladin mi hrozně sedl i s ostatními postavami. Jsem zvědav, co nám přinese další díl.

03.03.2023 5 z 5

Papír a krev Papír a krev Kevin Hearne

Za mne příjemné pokračování příběhu Ala, ikdyž se ke svému největšímu problémů zatím nedostal. Příjemné byl i výskyt železného druida. Za mne mohu doporučit a těším se na další díl.

11.02.2023 5 z 5

Vítejte v Pekle Vítejte v Pekle Roman Bureš

Povedená sbírka povídek, jen většinu jsem již znal z různých antalogií atd. Ale mohu doporučit ;)

07.02.2023 4 z 5