Oberonova předehra

Oberonova předehra https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/524602/bmid_oberonova-predehra-sbirka-povidek-65300125941b8.jpg 4 14 3

Povídky ze světa železného druida. Oberon je borec. Oberon je nejlepší. Oberon je mistr všeho, co dělá. Oberon je pes. Ale to už všichni fanoušci a fanynky železného druida Atticuse dobře vědí. Teď se dozví, že někdy je třeba zapomenout na upíry a naštvané krvežíznivé bohy i bohyně a věnovat se veverkám, pudlicím a no dobře i nějaké té menší válce... celý text

Literatura světová Povídky Fantasy
Vydáno: , Laser-books (Laser)

A Prelude to War, The Purloined Poodle, The Squirrel on the Train, The naughtiest Cherub , 2016

pejty
12.04.2024 5 z 5

Miluji okamžiky, když rozmlouvaji Aticcus s Oberonem. Patří to k tomu nejzábavnějšímu, co tato série nabízí. A tady jsem si to užil dositosti. Proto dávám 5 hvězd.

cori
23.03.2024 3 z 5

První povídka Předehra k válce se odehrává mezi 7. a 8. dílem série. Atticus se radí s věštkyní a Granuaile si vyřizuje účty s Lokim. V dalších dvou příbězích si Oberon hraje na Sherlocka Holmese a s nepatrnou pomocí svého mazlíčka Attica a nového parťáka Starbucka pátrá po únosci psích šampionů a po vrahovi Atticova dvojníka. Nenáročné jednohubky se psími miláčky.

finka
26.02.2024 2 z 5

Z prvních dílů jsem byla opravdu nadšená, druid a to jeho spojení se zemí! Úžasný hrdina, skvělé téma, ale...
Toto jsem nedočetla; pořád stejně ploché, bez hloubky a šťávy. Kniha putuje do Re-knih, ať si ji užije někdo, kdo ji více ocení.

Část díla

Kevin Hearne