Michelleee Michelleee komentáře u knih

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

Tak to bylo super. Mnohem víc se mi to líbilo, než předchozí díl. Stydlivá Luna, která musí používat znakovku a Knight Cole. U jeho vypravování jsem se nasmála.

11.02.2023 5 z 5

Drž mě Drž mě Stacey Kennedy

Mnohem lepší, než první díl. Opravdu rychlé čtení, bavilo mě to. Elise je skvělá vyšetřovatelka a Archer je Archer :) .

07.02.2023 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Souhlasím, že mi tu něco chybí. I tak dávám 4 hvězdy. Vraha jsem neuhádla, příběh byl zajímavý. Spoustu postav, spoustu tajemství, jak už známe od autorky. Povedená rodinka opravdu.

01.02.2023 4 z 5

Sváděj mě Sváděj mě Stacey Kennedy

Zajímavá knížka. Bylo to krátké, rychle vyvinutý vztah, ale mně se to líbilo. Zoey se seznámí s Rhysem díky pomstě. Druhý díl bude asi lepší. Na ty dvě postavy se těším.

30.01.2023 3 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Brenna a Jake Connelly a jejich zakázaná láska. Dvě různé školy, dva různé hokejové týmy a Brenna je dokonce dcera trenéra Briaru. Moc se mi to líbilo. Slečna s rudou pusou mi je opravdu sympatická, mnohem lepší než díl první.

28.01.2023 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Tohle bylo prostě skvělý. Miluju tu sérii, Eriku jsem si oblíbila a tenhle díl se vážně povedl. Vraha jsem nevěděla do poslední chvíle. Těším se na další.

28.01.2023 5 z 5

Vánoční lásky Vánoční lásky Vi Keeland

Krátké vánoční povídky. Líbila se mi každá a u některých by to chtělo i delší zpracování.

21.01.2023 4 z 5

Jak vytrhnout velrybě stoličku Jak vytrhnout velrybě stoličku Marie Poledňáková

Čteno díky čtenářské výzvě. A bylo to super, vtipné. Vzpomínala jsem na film.

18.01.2023 4 z 5

Rytíř Rytíř Devney Perry

Genevieve a Isaiah, tentokrát je příběh o nich. Vyprávěno z obou pohledů. Zase se skvěle četlo, od začátku nevíte a nechápete. Na odhalení vraha si taky dost počkáte. Já ho tedy neodhalila. Těším se na třetí díl této série.

13.01.2023 5 z 5

Král Král Devney Perry

Super rychlé čtení. Romantická detektivka s trochou erotiky. Příběh je vyprávěn z pohledu obou hrdinů. Novinářka Bryce a Dash - vůdce bývalého motorkářského klubu. Doporučuji číst pokud máte i druhý díl. V prvním se totiž moc o vrahovi nedozvíte.

10.01.2023 5 z 5

Rozmazlená princezna Rozmazlená princezna L. J. Shen

Penny Scully jako krupobití a Daria Followhillová jako bouře. On chudý, ona bohatá. Vyprávění z pohledu obou hrdinů se mi líbilo. Příběh je takový zajímavý, drsný. Jsem zvědavá na další díly této série.

06.01.2023 3 z 5

Ty nejsi moje spřízněná duše Ty nejsi moje spřízněná duše Ilsa Madden-Mills

V předchozích díle se mi Giselle nelíbila, ale její postava nakonec v kombinaci s Devonem byla fajn. Super slaďárna, líbil se mi víc tento díl. Střídání vypravěčů mě bavilo.

06.01.2023 5 z 5

První osoba jednotného čísla První osoba jednotného čísla Haruki Murakami

Sbírka povídek od japonského spisovatele Harukiho Murakamiho. Čteno kvůli výzvě. Vypravěč je starší muž ohlížející se za podivnými příhodami ze svého života.

31.12.2022 3 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Super knížka, líbila se mi. Sázka na jistotu. Rees je na nepovedeném rande a Chase jí zachrání, když si k nim přisedne a předstírá, že se už dlouho znají. Narazí na sebe i podruhé a nakonec se stane jejím šéfem.

15.12.2022 5 z 5

Rivalové Rivalové Vi Keeland

Zase jedna povedená kniha. Chemie mezi hlavními hrdiny byla skvělá, to pošťuchování bylo zábavné. Weston Lockwood a Sofie Sterlingová. Kdo z nich dá lepší nabídku ?

• Můžeš mě milovat i nenávidět, obojí mi vyhovuje. Budeš-li mě milovat, zůstanu navždy v tvém srdci... Budeš-li mě nenávidět, zůstanu navždy v tvé mysli.

15.12.2022 5 z 5

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Chuckinka Judith Humphryová a Célian Laurent. První kniha od autorky a spokojenost. První půlka mě bavila víc.

09.12.2022 5 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Pokračování Gii a Rushe bylo fajn. Oddechové rychlé čtení.

30.11.2022 4 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Super kniha, rychlé čtení. Postavy sympatické - Gia a její šéf Rush. Děj se odehrával hodně rychle, ale co čekat u počtu stran. Gia zjistí, že je těhotná, ale s Rushem to není. Pána se špatným jménem uvidí na konci knihy a tím pádem chcete číst pokračování. Jdu na to !

23.11.2022 5 z 5

Dej šanci mně Dej šanci mně Whitney G. (p)

Moje první kniha od autorky. Penelopa, která miluje krasobruslení, její bratr Travis ( zápasník, který se o ní stará vzdáleně ) a nejlepší kamarád Hayden, který se staral mnohem víc než vlastní bratr. Může z velkého přátelství být láska ? Přechody z přítomnosti do minulosti.. akorát to neustále přepisování jména v mobilu mi přišlo dětinské.

23.11.2022 4 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Dlouho jsem odkládala kvůli obálce, která se mi nelíbí. Kniha byla hezká, oddechová a vtipná. Doktor Simon a sestra Bridget, která je vdova a má syna. Poznávají se při ošetření a poté se ukáže u Bridget jako nový nájemník.

23.11.2022 4 z 5