Mellisek Mellisek komentáře u knih

Jedna jediná noc Jedna jediná noc Kyra Davis

Teda - Dávám 2.hvězdy a to jen proto že to byl v celku originální příběh. Tím myslím téma knihy. Ale vážně? Omlouvám se, ale 100 stran posledních jsem přeskočila a zajímalo mě či jsou nakonec spolu nebo nejsou. Hrozně psaný příběh. Prostě stane se sex - v průběhu toho nic moc nenapíše takže je to pro Vás pasé a dva dny na to sedí v kanclu a vzpomíná? ... Fakt blbě psané. Hlavní postava na pěst. Prostě tuto autorku asi ne ... Kdyby tento příběh napsali "CH. LAUREN" tak by to byla bomba! :-)

21.11.2016 2 z 5

Milenec jen můj Milenec jen můj J. R. Ward (p)

Na tento díl jsem se hodně těšila protože mi postava Johna přišla úžasná už od samého počátku kdy se John objevil. No příběh s Xhex byl takový jaký jsem si myslela. :-) Ale mohu říct že mě opravdu více zaujalo jak se to bude vyvíjet mezi Q. a B. :-D O nich kniha co koukám na sérii nebude :-D

21.11.2016 4 z 5

Hledání dokonalé lásky Hledání dokonalé lásky Jennifer Probst

Musím uznat že se mi líbil více předchozí díl. Tohle mi přišlo jak veliký kopie, ale opačně. Nevím asi se těším na díl kde bude Wolf. :-/ Uvidíme, číst se to dalo každopádně mě to neoslovilo.

14.11.2016 3 z 5

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Další "magický" příběh od autorky, který láme rekordy v rychlosti mého čtení. Líbí se mi že si autorka ponechala své tajnosti i do dalších knih. Nejen v dílech série Manželský : .... ale i nyní :-) Příběh S. a K. nebyl vůbec špatný, neobvyklé zápletky a znovu shledání :) Romantický láskyplný příběh o tom co je láska. Díl byl pěkný opravdu se těším na další díl. A zajímá mě jestli Jennifer Probst někdy rozlouskne příběh neznámé knihy kouzel :)

11.11.2016 5 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Jednoduchá knížka s romantickou story. Nebylo to špatné, opravdu jednoduché čtení. Kniha se rychle četla byla dobře napsaná. Žádné moudra zatím nehledejte :) Hlavní postavy byli k sežrání takže se to dalo číst. Ano, bylo to trochu pohádkové - ALE na druhou stránku proč ne :-)

09.11.2016 3 z 5

Pomstěný milenec Pomstěný milenec J. R. Ward (p)

Tento díl byl zas energií a pozitivum po předchozím díle. Příběh R. a E. mě chytnul konečně to bylo zas něco jiného. Těším se na další díl J. a X. :-)

08.11.2016 4 z 5

Vášnivý hříšník Vášnivý hříšník Christina Lauren

Nevím co napsat, Laurenku zbožnuji..ALE, tohle nebyl můj šálek kávy. Série božský je prvotřídně TOP. Vášnivý je krapek jinde byť je pěkná. Díl Lolivera nebyl špatný,ale byl prostě jiný.. Nemohla jsem se začíst,zápletka "dobrá" ale čekala jsem víc. Ani L. a ani O. Podle textu sobě neřekli tu hlubokou pravdu proč byli jejich reakce tatové. Tím myslím L. Dětství a chudobu a O. Syndrom méněcennosti.. Škoda ,romatika pěkná byť mě to moc neoslovilo. Tím myslím jen tento díl

26.10.2016 3 z 5

Vyvolený milenec Vyvolený milenec J. R. Ward (p)

Musím uznat že knižní celek je super,ale tato kniha byla nejslabší. Opravdu ano, P. Je sympaťák od začátku takže mě nic okolo něho nepřekvapilo,ale strašně střídavý děj. Nejdřív bratrsto,sympatha,klub,klinika,škola atd. Prostě na jedno brďo. Moc mě to nenadchlo. Byť vím že ty informace v dalším čtení využiju tady jsem se prostě nemohla začíst.

24.10.2016 4 z 5

Krevní pouto Krevní pouto Patricia Briggs

Kniha nebyla špatná trochu delší, ale ke komplikovanému ději to i trochu patří. Hlavní hrdinka mi přijde maličko ohraná a to jen protože no co si budeme povídat neustále jí někdo podceňuje ale i tak je to ONA kdo vždy vše vyřeší :D tak uvidíme jak si knižní sága povede dál :)

11.10.2016 3 z 5

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

Jednoduchá kniha,žádné protahované kapitoly. Smysluplný akční děj :-) pohodová oddechovka

11.10.2016 5 z 5

Nespoutaný milenec Nespoutaný milenec J. R. Ward (p)

Véčka příběh byl poutavý a silný. Klobouk dole před P. a moc se těším na další díl. Postava Stvořitelky byla úžasná! Akorát jsem zmatena v 1. knize se Darius měl vrátit, jinak a nevědět kdo je. Takže po 5.dílu už doufám že budou jisté náznaky. :D

10.10.2016 4 z 5

Nalezený milenec Nalezený milenec J. R. Ward (p)

Opravdu za mě nejslabší díl. Butch je zajímavá postava,ale tento příběh mě nechytil za srdce. Ale jeho pouto s V. Je úžasné. :)

09.10.2016 3 z 5

Probuzený milenec Probuzený milenec J. R. Ward (p)

Příběh S. byl pěkný a tak nějak jsem i jeho minulost očekávala. Za mě pěkný díl ale přišlo mi v tomhle díle hodně rušivých věcí. Třeba vyprávění P. a J. a B. + V. prostě jak se to pletlo věřím že to v dalších knihách bude mít návaznost a vysvětlení :-)

07.10.2016 3 z 5

Milenec z věčnosti Milenec z věčnosti J. R. Ward (p)

Kniha stejně dobře napsaná jako předchozí díl :-) Každopádně jsem od začátku předpokládala že Rhage poprosí o milost nebo nebyla jsem si jistá či Rhage ale věděla jsem že tam ta Stvořitelka zas bude mít veliké slovo. :-)

06.10.2016 4 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Oddechovka,sladký příběh. Bohužel jsem podobné již četla. Pěkně napsané :-)

03.10.2016 3 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Já jsem tedy teď dočetla první díl a jsem rozhodnutá pro další díl. Kniha byla vybrána jako oddechovka moc jsem od ní nečekala. Musím uznat pěkný poutavý děj, dává to smysl. K faktu mysterióznu se mi líbí že mají svůj svět (Temná Raven,Vampire Academy,Twillight etc. mají jiný ) tím pádem se mi líbilo že nečtu další verzi nečeho. Jsem zvědavá jak se série bude vyvíjet :)

03.10.2016 5 z 5

Trable Trable Samantha Towle

Po dlohé éře erotických románků konečně nějaký překvapivý, M. a J. jsou super, oba charaktery jsou dobře napsané. Byť jsem nepochopila z jakého důvdu se objevil F. v poslední části knihy protože to bylo trochu zbytečné. Moc jsem od knihy nečekala, ale opravdu se mi líbila a to i stylem jakým byla kniha napsána. :)

30.09.2016 5 z 5

Rozkoše zimy Rozkoše zimy Eileen Gormley

Kniha neurazí ani neosloví.Polovina knihy jde v celku dobře,ale pak to klesá škoda. I když kniha je jako oddechovka super

29.09.2016 2 z 5

On On Carey Heywood

Abych byla upřímná tato kniha se sice dobře četla. ALE - minulost / přítomnost sorry, ale zdržovačky nepotřebné zdržovačky. Měla vést dialog v přítomnosti a kde s W. ptá S. na ty věci z minulosti mohla mu je normálně říct v textu a né kvůli tomu celá kapitola minulost. Taková podprůměrná oddechovka. Po půce knihy jsem přeskakovala minulost a nic mi neuteklo, čiže opravdu zbytečná pasáž. Škoda

27.09.2016 2 z 5

Hřebec Hřebec Alice Clayton

Tak i ha byla svym zpusobem pekna,ale sem tam natahnuta. :-) Ale autorka pise pekne :) oddechovka v poho

26.09.2016 3 z 5