McGrinder McGrinder komentáře u knih

Kedrigern a kouzelná hůlka Kedrigern a kouzelná hůlka John Morressy

Na knihách Johna Morressyho mě vadí jen jedna věc a to, že jsou moc krátké. Hodnocení 100%

Kedrigern a spletitá výprava Kedrigern a spletitá výprava John Morressy

Opět za 100%! Skvělá četba do nepohody.

Kedrigern a hlas pro Princeznu Kedrigern a hlas pro Princeznu John Morressy

Když se mi tato kniha asi před 18 lety dostala do ruky, bylo to jako zjevení. Poprve se mi stalo, že jsem dočetl knihu a okamžitě ji začal číst znovu. Lehký humor Johna Morresyho je těžce nakažlivý a kdo mu jednou propadne chce víc a víc!!!

Znamení Jidáš Znamení Jidáš Vlastimil Vondruška

Ano, Vondruška opět nezklamal. Jsem rád, že máme městskou knihovnu, páč autor začíná knihy sekat jako Baťa cvičky a kupovat všechno co napíše, už prostě nejde.

22.01.2012 4 z 5

Trpké víno / Klášterní kostnice Trpké víno / Klášterní kostnice Vlastimil Vondruška

Tak trojka letopisů je trochu slabší jak předchozí dvě knihy, ale pořád je to ten čtivý Vondruška. Hodnocení 80%

22.01.2012 4 z 5

Falešný tolar / Tichý jazyk / Boskovická svodnice Falešný tolar / Tichý jazyk / Boskovická svodnice Vlastimil Vondruška

To se čte tak dobře, že si člověk chvílemi myslí, že v tom středověku se muselo žít báječně :) Hodnocení 90%

Krev na lopuchu Krev na lopuchu Vlastimil Vondruška

Hm, tohle byla slabota. Hodnocení 55%

22.01.2012 3 z 5

Život ve staletích - 12. století Život ve staletích - 12. století Vlastimil Vondruška

Knihu jsem dostal dárkem, protože mé okolí vědělo, že V.Vondruška je můj oblíbený autor. Ač to není román či historická detektivka, tak musím říct, že kniha je moc pěkně udělaná a přečtená byla raz dva. Kdo se zajímá o historii českých zemí tak koupí rozhodně neprohloupí!

Mezi tiárou a orlicí Mezi tiárou a orlicí Vlastimil Vondruška

Tuhle knihu mám od V. Vondrušky nejraději. Uživatel Lindaw píše, že mu připadla moc dlouhá. Já měl opačný problém. Otevřel jsem knihu, začal číst a najednou beng a byl konec.

Jimmy Ručka Jimmy Ručka Raymond E. Feist

Nebylo to špatné, ale mezi nejlepší knihy R.E.Feista to tak nějak nepatří. Každopádně pokud jste si oblíbyli postavu Jimmyho Ručky, tak se vám kniha určitě bude líbit. Hodnocení 75%

Slza bohů Slza bohů Raymond E. Feist

Jedna z těch několika slabších knih R.E.Feista. Po druhé už jsem to nepřečetl. Hodnocení 50%

22.01.2012 3 z 5

Návrat vyhnance Návrat vyhnance Raymond E. Feist

Parádní závěr celé trilogie! Velmi jsem si oblíbil Vévodu Kašpara, původně zápornou postavu. Pan R.E.Feist opět napsal úžasný příběh. Hodnocení 100%

Král lišáků Král lišáků Raymond E. Feist

Druhým dílem se to začíná rozjíždět. Hodnocení 95%

Spár stříbrného sokola Spár stříbrného sokola Raymond E. Feist

Z celé trilogie nejslabší díl. Hodnocení 80%

Vražda v La Mutu Vražda v La Mutu Raymond E. Feist

Ač patří R.E.Feist k mým nejoblíbenějším spisovatelům, tak tohle se mu vůbec nepovedlo. Připadne mi, že se na knize snad vůbec nepodílel, ale jen půjčil svou Midkemii Joelovi Rosenbergovi a ten sesmolil tuhle " věc ". Hodnocení 20%

22.01.2012 1 z 5

Čestný nepřítel Čestný nepřítel Raymond E. Feist

Tentokrát si R.E.Feist vybral ke spolupráci Williama R. Fortstchena. A podobně jako v případě ságy Dcera impéria se spolupráce s kolegou vyplatila. Vznikla jedna z nejlepších knih ze světa Midkemie. Pokud máte rádi knihy R.E.Feista, tak tahle by vám rozhodně v knihovničce chybět neměla! U mně za 100%

Správce Impéria – Císař Správce Impéria – Císař Raymond E. Feist

Celou sérii Sága o Impériu mohu vřele doporučit, patří k tomu nejlepšímu co R.E.Feist i když tentokrát s pomocí Janny Wurts napsal.Nedá se hodnotit jinak než za 100%!

Správce Impéria – Vrah Správce Impéria – Vrah Raymond E. Feist

Ochránce Impéria – Milenec Ochránce Impéria – Milenec Raymond E. Feist