mayinka mayinka komentáře u knih

Na bledém oři Na bledém oři Piers Anthony

Precteno za dve hodinky :) prijemne cteni :)
Smrt je nejprirozenejsi zpusob, jak ti dat najevo, abys zvolnil.

18.10.2015

I chytré ženy dělají hloupé věci I chytré ženy dělají hloupé věci Monica Pradhan

Okopirovala jsem si recepty :) a jednou je vsechny vyzkousim :)

12.07.2015

Penelopiáda Penelopiáda Margaret Atwood

Opet kniha ze skladu nectenych (nechtenych) knnih. Je to zajimave dilko, ale ... Myslim, ze odpocinkova kniha na dovolenou (nebo opakovane) cteni to nebude.

12.07.2015

Mapa času Mapa času Félix J. Palma

Diky poslednim komentarum jsem knihu zacala cist. Cekala jsem bombastickou bombu, natesenost na dovolene, zacnu cist a nemohu napsat, ze jsem zklamana, ALE cekala jsem vic. Mozna az se mi to rozlezi :) v hlave, tak to vice ocenim. Zatim jsem si z knihy odnesla jen to, ze svet je jedna velka pretvarka :)))

06.07.2015

Setkání o Vánocích Setkání o Vánocích Abby Clements

Budou vanoce a je potreba mit miloucky pribeh :)) ale nerikam, ze byl spatny... jen takovy idealizovany :) coz v zivote uplne nevychazi.
Ale cteni bylo snadne, nic nevazlo a primo nevadilo (nedrazdilo).

16.06.2015

Proroctví Proroctví Rick Riordan

Neni Percy Jackson jako Jason :)) a recka a rimska mytologie muze zamotat hlavu :) uplne jsem propadla myslenkovym mapam :) delam si je ke cteni :) kdo je kdo, ci je syn nebo dcera - jake ma deti :) a schopnosti a jeste si je casem i treba namaluju :)

16.06.2015 5 z 5

Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela Natalie Young

Hluboky povzdech a ztrata casu.
Obalka nalaka, hodnoceni :) vtipna a malinko zvracena, obdivuhodne namichana smes humoru a skvosny roman,.... a skutecna literarni udalost.... ale skutek?? je to divny! a uz to nikdy nechci ani videt.

28.05.2015

Neprecetla jsem ji celou.

25.05.2015

Neprecetla jsem ji celou.

Dveře do prázdnoty Dveře do prázdnoty Victoria Schwab

Prvni dil jsem necetla, druhy jsem mela precteny za 4 hodiny cisteho casu. Prvni dil mi nijak zvlast nechybel, ikdyz v druhem dile bylo dost odkazu na nej. Jsem zvedava, na pokracovani. Urcite prijde. sestnactileta hrdinka ma spousty casu :) na soustu dilu.

Malé ženy Malé ženy Louisa May Alcott

Mam tri vydani :) ruzne stare :) a je to moje nejmilejsi kniha.

08.05.2015 5 z 5

Smutný medvídek Smutný medvídek John J. Lamb

Asi budu jedina, ktera si mysli :) ze je divne, ze chlap ... policejni dustojnik ... letity polda, ma zalibu v plysakach? :) nevim, nesedi mi to.

30.04.2015

Mrtvá beze jména Mrtvá beze jména Patricia Cornwell

Precetla jsem za sebou vsech 6.dilu a uz jsem Kay nasycena. Preskakuji stranky a nectu kazde slovo. Dokonce uz to nemuzu ani cist pred spanim nebot se mi o tom zda. Musim si dat od Kay Scarpettove oddech, jinak ji ani spravedlive neohodnotim.

10.03.2015

Řeč květů Řeč květů Vanessa Diffenbaugh

Ja jsem se obavala o miminko. Bala jsem se, ze neprezije. Precteno a mozna nekdy prectu jeste jednou.

08.12.2014 2 z 5

Dva hroby Dva hroby Lincoln Child

Uz jsem asi nasycena agenta Pandergasta. Tezce se mi to cetlo.

26.10.2014

Tichá noc Tichá noc Veronica Stallwood

tak a uz si zadnou dalsi knihu od V.S. nepujcim... tohle bylo sity tak horkou jehlou, ze to bylo nedotazene, plytke a jeste ji utekla prinosna myslenka.

14.10.2014 4 z 5

Vím, že jsi vrah Vím, že jsi vrah Phyllis Dorothy James

Tenhle dil byl...... nejnarocnejsi. Bylo to slozite a prekombinovane a pritom natazene a plytke.

04.09.2014

Kdo zachránil jeden život Kdo zachránil jeden život Ilona Borská

Overila jsem si na spolecenske veceri, ze uz ani starsi rocniky nectou. A ani byvale pedagozky neznaji takovou zakladni osobu jako je dr. Hamza. Smutne. Ja jsem za to rada, ze jsem na tuto knihu natrefila.

04.09.2014

Kabinet kuriozit Kabinet kuriozit Lincoln Child

edit:
docteno jiz pred nejakou dobou, prestoze to byla prvni kniha (od techto autoru) a uz jsem jich od te doby precetla vic, musim konstatovat.. ano, umi to lepe :) ale protoze to byla prvni kniha, co jsem cetla.. tak to bylo vyborne... bala jsem se u ni. Jake ja jsem mela sny :))
------------------------------

:) mam rozecteno na strane 93 a musim se usmat... nasla jsem celou serii v knihovne mezi cervenou knihovnou :)) dalsi, az to doctu.

01.08.2014

Mrtvol na tři hroby Mrtvol na tři hroby Jamie Mason

Jak pise puml - zklamani. Nedocetla jsem ji.

24.07.2014