mayinka mayinka komentáře u knih

Seznam mých přání Seznam mých přání Grégoire Delacourt

Kazda namaha je dovolena, kazda namaha je doporucena, musime jen kracet, musime jen milovat. Francoise Leroyova

kniha zacina slovy: Porad si lzeme. ...

precetla jsem, zamyslela se a svou pravdu ten pribeh ma.

10.06.2014

Dědictví Dědictví Nicholas Shakespeare

Nedocteno. Bohuzel.

10.06.2014

Mezi zrnky kávy Mezi zrnky kávy Cleo Coyle (p)

Jsem rada, ze jsem knihu cetla v dobe, kdy jsem obdrzela vlastni kavovy automat :) protoze jsem neustale mela chut na dalsi kaficko. Dostala jsem, nastesti, i oriskovy sirup :) o kterem v knize najdete nekolik zminek :)) jinak kniha se cte lehce a neni potreba mnoho ocekavat.

09.06.2014

Jako v kávovém mlýnku Jako v kávovém mlýnku Cleo Coyle (p)

Ja mam opacny nazor nez LemonCake, prijde mi, ze se psani, zlepsilo oproti prvni knize. Uz je tam i trochu okmbinace, prekvapeni a konec nebyl tak uplne ocekavany. Ikdyz, aby bylo mozne psat dalsi dily, bylo potreba nechat hlavni hrdince prostor :)

09.06.2014

Ztracený život Evy Braunové Ztracený život Evy Braunové Angela Lambert

Knizka tlusta na deset centimetru ( plus minus) a mnoho zbytecneho balastu. Stacilo by vypustit ty osobni vzpominky autorky na matku. Jinak urcite doplneni infromaci o situaci ale nekupovala bych ji, protoze vicekrat se k ni nevratite.

31.05.2014

Jak zabít milionáře Jak zabít milionáře Nancy Martin

Nejprve jsem cetla druhy dil, teprve za nejakou dobu jsem narazila v knihovne na prvni dil. Popravde mi to ani moc nevadilo. Nic od knihy jsem necekala, a bylo to fajn cteni a aspon jsem si to usporadala casove :)

31.05.2014

Žluté oči krokodýlů Žluté oči krokodýlů Katherine Pancol

tema neni puvodni,... uz to v literature bylo a vzdycky to dopadlo stejne. Nekdo za nekoho napise knizku, je uspesna a ten nekoho to neunese. Ale jeste jsem to necetla na 605 strankach :)
Take nelegitimni dcera :) mi prisla uz dost utazena gumicka na spodarech.

23.04.2014

Ideální muž Ideální muž Julie Garwood

Hodne nenarocne cteni, na cestu do vlaku - cca 2 hodiny jizdy akorat. Nic od toho necekat a dobry :)

13.04.2014

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Prave ctu a asi u toho trpim. Více po docteni.

edit: Ani se mi to nechce hodnotit.
Pribeh je to relativne realny. Zijou takhle lidi.

23.03.2014

Polibek čarodějky Polibek čarodějky Melissa de la Cruz

to je ale slatanina :/ na tri sta stranek

11.03.2014

Komorník v podezření Komorník v podezření Pelham Grenville Wodehouse

Cetla, precetla ale doporucuji si zajistit tu spravnou naladu :)

05.03.2014

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Knihu jsem dostala a proto jsem nevedela, do ceho jdu. Chapala jsem rozhodnuti Willa ale MOC jsem si prala, aby byl konec jiny, nebyl. Probrecela jsem ty posledni stranky a dekovala za to, ze jsem ja i moje okoli zdrave. Nikdo vlastne nedokaze pochopit jak presne se takovy clovek citi .
Dalsi vec - hned jsem si nasla na netu Dignitis Switzerland. Opravdu existuje. Ale je to opravdu pro vsechny lidi dostupne? V knize vystupuje miliardarska rodinka, pro ktere neni nic problem.

02.03.2014 3 z 5

Znamení run Znamení run Joanne Harris

Utrpeni precist knihu az do konce. ALE precetla jsem ji :) linka pribehu se stavala tlustou i tenkou a podle toho zajimavou a nezajimavou.

28.02.2014 1 z 5

Tiffany Tiffany Isabel Wolff

Dalo by se rici, ze kniha pobavi. Sladoulinkaty obal je odpuzujici :) a ke knize se pak pristupuje s despektem :) takze at hodnoceni neprotahuju, Uzasne uspesny je prvoplanovy a lehce odhalitelny. Konec se dal cekat. Ikdyz!! CO presne se s temahle dvouma stalo :) se dozvite mimodek v knize Šance na lásku.

17.02.2014

Šance na lásku Šance na lásku Isabel Wolff

Minty Malone mi lezla od poloviny knihy poradne na nervy! V prvni casti byla rohozka pro sveho budouciho manzilka a v te druhe se hledala :) mno rozhodne autorka umi udelat odkazy na sve knihy.

17.02.2014

Smrt zahradnice Smrt zahradnice Veronica Stallwood

Precteno. Kupodivu jsem nebyla na Kate Ivoryovou tak nabrousena jako v minule knize a nelezla mi tak na nervy :) myslim, ze to bylo jeji matkou :) a jak se spolu postipavaly.
Pribeh slabsi a konec moc jednoduchy.

02.02.2014 4 z 5

Zvědavost zabité kočky Zvědavost zabité kočky Veronica Stallwood

viz hodnoceni nize :) .. az na to, ze hlavni hrdinka pomalu leze na nervy vsem v knize a postupne i ctenarum :)
Musim rici, ze jsem postupne jiz precetla vsechny vydane knihy teto autorky, ale stale si Kate Ivoryovou nedokazi predstavi - jak vypada.

31.01.2014 4 z 5

Já a pan Darcy Já a pan Darcy Alexandra Potter

prvoplanovite a od zacatku citelne.................... asi tak.... nekdo najde v knihkupectvi knizku bez kodu (podezrele) a najednou cirou nahodou letacek na zajezd (fakt divne), na zajezd vyrazi tlupa seniorek a jedna mlada osubka zenskeho pohlavi :)) bozicku to je prekvapeni, ze tam najednou priskotaci jeden mlady, volny a svolny :))) necteme blbe :) cteme lepsi knihy nez toto.

23.01.2014

Medaile za ztraceného Boha Medaile za ztraceného Boha Anna Markowitz

1) zmatlo me jmeno autorky - nerada ctu ceske autorky u podobnych obsahu.
2) pribeh zajimavy ale slo to do ztracena
3) ale dejte ji sanci :) urcite ma potencial

15.01.2014

Co by mé dcery měly vědět Co by mé dcery měly vědět Elizabeth Noble

Je potreba udelat si poradek pred tim, nez zemrete. Ale je potreba si rozmyslet, co tim davate do pohybu, kdyz to napisete na papir a uz k tomu nedate zadne vysvetleni. ALe je to inspirativni kniha a proto doporucuji. Mozna ten obal odradi pulku potencialnich ctenaru :) ale nedejte na to.

02.01.2014