Jako v kávovém mlýnku

Jako v kávovém mlýnku https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/167727/bmid_jako-v-kavovem-mlynku-vJx-167727.jpg 3 45 8

Coffee House Mystery série

< 2. díl

Clare má s Village Blend starosti. Kavárna sice dobře prosperuje, ale její zákazníci umírají. Stálá zákaznice najde smrt pod metrem. Byla snad v nějaké tísni? Detektiv Quinn je přesvědčený, že někdo má na případu soukromý zájem, zvláště po „sebevraždě“ další zákaznice. Bohužel, jeho hlavním podezřelým je Bruce Bowman - nový muž v Clařině životě. Bruce je dokonalým spojením dobře vypadajícího muže a silné osobnosti. Jaká škoda, že ženy, které se objeví v jeho životě, umírají. Clare tak nyní bude riskovat své srdce i svůj život, aby mohla sledovat vrahovu stopu až do samého konce.... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Romány

Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Through the Grinder , 2004

akinomV
11.02.2023 4 z 5

A mě se to opět líbilo. Kniha vyloženě splňuje její označení v angličtině "cozy mystery", kdy je příběh bez surovosti a brutality jako severské krimi. Je to takový ten druh pohodové detektivky, kdy vás příběh baví, odpočinete si u něj a ještě dostanete chuť na kávu :-)

ElleNora
16.05.2019 4 z 5

Kniha se hezky četla. Skládala se vlastně hlavně z návodů a receptů, jak připravit kávu, dále taky spoustu rozprav a diskuzích o slavných knihách a faktech z novin. Bylo to skutečně poučné, autorka musí být jistě velmi vzdělaná žena. Příběh byl zajímavý, do poslední chvíle jsem neodhalila vraha, jen jsem se snažila zůstat v přesvědčení s Clare.

alnahu
11.10.2016 4 z 5

Začátek této knihy mě trochu vyděsil –dívka ,která jde nic netuší je popostrčena a přejeta vlakem, lokomotiva ji chvíli hrnula před sebou ,na kolejích zůstala její červená bunda-její vrah cítil uspokojení a šel na své oblíbené cappucino !.Tak tohle ne-knihu jsem dál nečetla, podívala jsem se na pár dalších stran kde se autor věnoval vaření kávy. Knihu jsem odložila-nedočetla, tudíž nehodnotím.

Marceles
29.03.2015 4 z 5

Pohodovka, líbila se mi. Přečtu si i druhý detektivní příběh s kávovým pozadím.

eiramka
04.11.2014 2 z 5

Lákalo mě to prostředí kavárny a nakonec se ukázalo, že nejlepší na celé knize je líčení přípravy kávy - to člověk úplně dostane chuť na šálek espresa:) Ale jinak je to průměr - poklidné čtění, bez větších překvapení a zvratů, tak trochu červená knihovna - prostě neurazí, ale ani nenadchne. Další porci kávy si už ale nedám.

mayinka
09.06.2014

Ja mam opacny nazor nez LemonCake, prijde mi, ze se psani, zlepsilo oproti prvni knize. Uz je tam i trochu okmbinace, prekvapeni a konec nebyl tak uplne ocekavany. Ikdyz, aby bylo mozne psat dalsi dily, bylo potreba nechat hlavni hrdince prostor :)

skulenka
16.05.2014 4 z 5

Detektivní příběh, kdy se hlavní představitelka snaží vyřešit záhadná úmrtí na vlastní pěst. S názvem knihy to má spojitost pouze v tom, že zavraždění byli návštěvníky její kavárny. Rozuzlení zajímavé, neočekávané, není to až tak napínavé, vhodné pro klidné večery, kdy se chcete do knížky pořádně začíst.

LemonCake
17.11.2013 3 z 5

Příběh je trochu slabší, než-li byla první kniha, ale i tak stojí za přečtení.

detektivní a krimi romány káva kavárny

Cleo Coyle (p)
americká, 1955
2013  66%Mezi zrnky kávy
2013  67%Jako v kávovém mlýnku
2005  64%Pomsta Sithů - Filmový příběh
1999  100%Epizoda I. - Anakinova cesta ke svobodě
2010  48%Hannah Montana 2 - Střetnutí

Kniha Jako v kávovém mlýnku je v