Jako v kávovém mlýnku

Clare má s Village Blend starosti. Kavárna sice dobře prosperuje, ale její zákazníci umírají. Stálá zákaznice najde smrt pod metrem. Byla snad v nějaké tísni? Detektiv Quinn je přesvědčený, že někdo má na případu soukromý zájem, zvláště po „sebevraždě“ další zákaznice. Bohužel, jeho hlavním podezřelým je Bruce Bowman - nový muž v Clařině životě. Bruce je dokonalým spojením dobře vypadajícího muže a silné osobnosti. Jaká škoda, že ženy, které se objeví v jeho životě, umírají. Clare tak nyní bude riskovat své srdce i svůj život, aby mohla sledovat vrahovu stopu až do samého konce....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/167727/jako-v-kavovem-mlynku-167727.jpg 3.436

Coffee House Mystery 2.

Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)

Through the Grinder, 2004

Kniha Jako v kávovém mlýnku

ElleNora
16.05.2019

Kniha se hezky četla. Skládala se vlastně hlavně z návodů a receptů, jak připravit kávu, dále taky spoustu rozprav a diskuzích o slavných knihách a faktech z novin. Bylo to skutečně poučné, autorka musí být jistě velmi vzdělaná žena. Příběh byl zajímavý, do poslední chvíle jsem neodhalila vraha, jen jsem se snažila zůstat v přesvědčení s Clare.

alnahu
11.10.2016

Začátek této knihy mě trochu vyděsil –dívka ,která jde nic netuší je popostrčena a přejeta vlakem, lokomotiva ji chvíli hrnula před sebou ,na kolejích zůstala její červená bunda-její vrah cítil uspokojení a šel na své oblíbené cappucino !.Tak tohle ne-knihu jsem dál nečetla, podívala jsem se na pár dalších stran kde se autor věnoval vaření kávy. Knihu jsem odložila-nedočetla, tudíž nehodnotím.

Marceles
29.03.2015

Pohodovka, líbila se mi. Přečtu si i druhý detektivní příběh s kávovým pozadím.

eiramka
04.11.2014

Lákalo mě to prostředí kavárny a nakonec se ukázalo, že nejlepší na celé knize je líčení přípravy kávy - to člověk úplně dostane chuť na šálek espresa:) Ale jinak je to průměr - poklidné čtění, bez větších překvapení a zvratů, tak trochu červená knihovna - prostě neurazí, ale ani nenadchne. Další porci kávy si už ale nedám.

mayinka
09.06.2014

Ja mam opacny nazor nez LemonCake, prijde mi, ze se psani, zlepsilo oproti prvni knize. Uz je tam i trochu okmbinace, prekvapeni a konec nebyl tak uplne ocekavany. Ikdyz, aby bylo mozne psat dalsi dily, bylo potreba nechat hlavni hrdince prostor :)

skulenka
16.05.2014

Detektivní příběh, kdy se hlavní představitelka snaží vyřešit záhadná úmrtí na vlastní pěst. S názvem knihy to má spojitost pouze v tom, že zavraždění byli návštěvníky její kavárny. Rozuzlení zajímavé, neočekávané, není to až tak napínavé, vhodné pro klidné večery, kdy se chcete do knížky pořádně začíst.

LemonCake
17.11.2013

Příběh je trochu slabší, než-li byla první kniha, ale i tak stojí za přečtení.