Tiffany

Tiffany https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123098/mid_tiffany-TGn-123098.jpg 4 7 3

Tiffany je pohledná mladá žena. Má jiskru a na každý pád je dobrá partie. Tak proč (jak říká její nejlepší kamarádka Lizzie) má tak příšernou smůlu na mužské? A tentokrát je nečekaným koncem dalšího nadějného vztahu roztrpčena už natolik, že se rozhodne vzít osud do vlastních rukou a konečně ulovit toho pravého či dokonce naprosto úžasného.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: ,

The Trials of Tiffany Troit , 1996

Květinka008
22.11.2020 2 z 5

Slabší průměr. Sice vtipné hlášky, ale knize by kvalitativně prospělo, kdyby měla o 150 stran méně. Zbytečně moc postav ženských, které nebyly v příběhu využité, a 50x více jmen mužských, než bylo zmapovatelné... Myslím tím, že na začátku si čtenář snaží všechny (zbytečně) zapamatovat, načež zjistí, že se jedná o epizodky a vzdá to. A pak se mu v půli knihy nejaké jméno objeví, měli bychom ho znát, ale není třeba se trápit, stejně to nic neznamená. O jednu hvězdu méně za výstup hlavního hrdiny kolem strany 320, pak už jsem těch 100 stran spíš listovala, protože se mi znechutili oba.

evismaior
15.03.2020 3 z 5

55% - tenhle literární kus jsem našla v chudičké knihovničce místní porodnice, kde jsem zůstala upíchnutá dost dlouho na to, abych knihu dočetla, k čemuž bych jinak asi nenalezla dost trpělivosti a sil. Hlavní hrdinka Tiffany blížící se čtyřicítce a prahnoucí po nalezení toho pravého sice zdaleka není tak marná jako Bridget Jonesová, ostatně je úspěšnou a vcelku pohlednou tvůrkyní známých reklamních sloganů, ale sledovat na 400 stranách všemožné způsoby, jak najít muže, od seznamek, inzerátů až po dovolenou pro nezadané a procházet si s ní desítkami zklamání při schůzkách s nejrůznějšími typy, bylo zkrátka dost úmorné zvlášť, když se dalo doufat, že vyvoleným nakonec bude přece jen hlavní idol.

mayinka
17.02.2014

Dalo by se rici, ze kniha pobavi. Sladoulinkaty obal je odpuzujici :) a ke knize se pak pristupuje s despektem :) takze at hodnoceni neprotahuju, Uzasne uspesny je prvoplanovy a lehce odhalitelny. Konec se dal cekat. Ikdyz!! CO presne se s temahle dvouma stalo :) se dozvite mimodek v knize Šance na lásku.

humor

Isabel Wolff