mayinka mayinka komentáře u knih

Poslední slib Poslední slib Kathryn Hughes

Tak pisu komentář podruhe... poprvé se nekam ztratil.
Byla jsem prekvapena.... jak se v kapitole 30, najednou zjevil Tom. Ten Tom z mládí. Ten Tom superkladas.
Pro mne to byl nerealny pribeh. A taky mi vadi překlepy v knize.

17.02.2023 2 z 5

Putování Putování Pavla Soletka Krátká

Nadherna kniha, plna inspirace. Nevyhovuji nam moc ty male pismenka a nahusteny text, ale jinak jsme nadseni. Tesime se na Vanoce :)

26.11.2021

Bohyně osudu ze Salonu d'Amour Bohyně osudu ze Salonu d'Amour Anna Jansson

"Pojď na mou chlupatou hruď a uslyšíš zpívat vši“ ..... prekvapeni, ktere jsem fakt necekala. Knizku jsem v knihovne vypujcila pro zbytek rodiny a sahla po ni v nouzi do vlaku... a ja se bavila ;) jo bavila. Smala jsem se misty az jsem kuckala.

28.08.2021 5 z 5

Zapomenuté dívky Zapomenuté dívky Sara Blædel

Po takových knihach mam divny pocit..... je tam popis nasili, ktery me nuti premyslet o autorove/autorcine fantaziich.
Nevim..., co si o knize myslet. Psana je dobrym stylem.. ale uz ten pribeh nikdy cist nechci.

23.08.2021 2 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

Jak jsem se k tehle knize dostala? Omylem.. nebylo co cist jineho... uz ta obalka byla fak desna... pak tech par erotickych popisu... a nakonec "hepac" jak slon.

10.08.2020 1 z 5

Láska v řadě 27 Láska v řadě 27 Eithne Shortall

kniha vzbuzuje touhu cestovat ,) alespon ja to ted tak citim. Chtela bych pravidelne létat s nahodne pridelenym cestujícím? Nevim. A socialni site jsou zlo ;) pozor na verejne profily. Takze tak.

03.07.2020 2 z 5

A na nebi čekají hvězdy A na nebi čekají hvězdy Lori Nelson Spielman

U hlavnich postav doslo k popirani skutecnosti, hnevu na nejblizsi osoby. To ze pri pitve opomenou na zavazny fakt.. to jsem nepochopila.

03.01.2020 3 z 5

Dámská jízda Dámská jízda Anne Carré

Je tam tolik chyb a hlavně ... motyle :)

24.12.2019 1 z 5

Rovnice lásky Rovnice lásky Helen Hoang

Trochu kreativity pri vybirani knih v knihovne ... pujcim si prvni s cervenym obalem. A ono ejhle... i obsah byl cerveny. A toho popisu akci... číča a pták. Ale kdo ma tento žánr rad :) bude se mu libit.

27.10.2019 2 z 5

Tajemství Abigale Hall Tajemství Abigale Hall Lauren A. Forry

A jako cele to bylo divne. Hodne postav. Hodne nakládaček a vrazd.. a jeste vice silenstviii. Dvakrat bych to necetla ani nahodou.

29.09.2019 2 z 5

Sny o panu Darcym Sny o panu Darcym Victoria Connelly

Adam - Oli - Adam - Kay. Gemma - Adam- Oli - Rob. A tady jsem si rikala, ze ma ta herecka kliku.. ze ten co ji sledoval - nebyl ouchyla.

29.09.2019 3 z 5

Záhadná smrt na venkově Záhadná smrt na venkově T. E. Kinsey

Str. 8 ... stařenko..... str. 9 stárnoucí zamestnavatelko..... jako vazne? Ve 40 letech? A proc se nekdo stehuje od elektřiny k petrolejovym lampam?

29.07.2019 2 z 5

Poslední dny Rabbit Hayesové Poslední dny Rabbit Hayesové Anna McPartlin

Mela jsem volne dva dny. Tak jsem ji přečetla za jeden den. Pohledy členů rodiny na umirani jejich dcery, matky, sestry a kamarádky. Čte se dobře. Slzám se neubráníte.

28.07.2019 4 z 5

Jedlíci aneb Sto kilo lásky Jedlíci aneb Sto kilo lásky David Laňka

Vypadalo to jako idealni cteni na plaz,... ale cekala jsem vic.

04.07.2019 2 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Happy end za kazdou cenu,.. pripomina mi to film Trhak... "Bude finále, a tam se všichni musí oženit".
Kdyby takto fungoval zivot, to by byla jedna velka radost.

04.07.2019 3 z 5

Vysněný život Ernesta G. Vysněný život Ernesta G. Jean-Michel Guenassia

Bylo mi fakt zle .. kdyz jsem se dostala k casti, kdy Josefa zatkli. Skoro jsem ji nedocetla. ....
Ale prekonala jsem pocity a pak uz to zase slo snadno.
Opravdu to stoji za to si knihu precist.

09.03.2019 5 z 5

Zasnoubena se smrtí - Zapomenutý příběh Inky Bernáškové, první Češky popravené nacisty Zasnoubena se smrtí - Zapomenutý příběh Inky Bernáškové, první Češky popravené nacisty Jana Vrzalová

Diky teto knize jsem si jeste hodne informaci dohledavala. Font a graficke prace jejiho otce jsou perfektni.

02.03.2019 4 z 5

Ohnivý květ Ohnivý květ Connie Brockway

Mno,... dostala jsem ji jako e-knihu. Precela jsem ji az na druhy pokus :) kdyz uz nebylo co cist. Cervena knihovna neni muj salek caje.

02.03.2019 3 z 5

Mateřská znaménka Mateřská znaménka Arnon Grunberg

Z otce se stala matka. Matka, ktera ma pindika. A psychiatr je syn. Osetrovatelka zena, kterou nechal zavrit na leceni. Psychiatr se muze stat 107. Narocnejsi cteni. Ale je to k precteni. A pak na to myslite ;)

22.02.2019 3 z 5

Zlatoruká Zlatoruká Garth Nix

Tak nejak nastavovana kase.

04.02.2019 3 z 5