Zvědavost zabité kočky

Zvědavost zabité kočky

Christopher Townsend, ekonom Bartlemas College, byl údajně opilý, když se zřítil z vrcholku jedné z oxfordských věží. Spisovatelka Kate Ivoryová vděčí jeho tragické smrti za nabídku zapojit se do již běžících příprav čtrnáctidenního kolokvia s názvem „Pohlaví a žánr“. Její noví kolegové se však vůči ní chovají dost nepřátelsky, i když svou prací vlastně prokazuje fakultě laskavost. Ale proč vlastně? A kdo zanechal v jedné z Christopherových složek větu „Zvědavost je koččina smrt“? Když i Kate dostane několik výhrůžných vzkazů, začne pochybovat, zda byla Christopherova smrt skutečně jenom nehoda, a s nasazením vlastního života se rozhodne přijít celé záhadě na kloub. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31858/zvedavost-zabite-kocky-31858.jpg 3.817

Oxfordské zločiny - Kate Ivoryová (4.)

Oxford Fall (1996)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)

mayinka
31.01.2014

viz hodnoceni nize :) .. az na to, ze hlavni hrdinka pomalu leze na nervy vsem v knize a postupne i ctenarum :)
Musim rici, ze jsem postupne jiz precetla vsechny vydane knihy teto autorky, ale stale si Kate Ivoryovou nedokazi predstavi - jak vypada.

MesLivres
31.08.2012

Detektivka se vším všudy. Pěkné prostředí, sympatická ústřední postava a zajímavý příběh.

Veronica Stallwood

Veronica Stallwood