Tichá noc

Tichá noc https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82052/bmid_ticha-noc-Cd9-82052.jpg 3 24 9

Kde je Joyce Fieldingová? Kate Ivoryová pátrá po této staré dámě, která záhadně zmizela těsně před Vánocemi. První stopy vedou samozřejmě do bytu paní Fieldingové, kde však na Kate čeká jedno velice nemilé překvapení: mrtvola muže. Podezření samozřejmě padá na pohřešovanou, ale Kate je skálopevně přesvědčena, že Joyce Fieldingová nemá s tímto ohavným zločinem nic společného. Ba právě naopak. Brzy totiž zjišťuje, že stará dáma se nachází ve velkém nebezpečí.... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Oxford Shift , 2000

jprst
02.06.2019 1 z 5

Na otázku, zda četba této detektivky nebyla pro mne ztrátou času, existuje jednoduchá odpověď. Nebyla, alespoň vím, že knihám této autorky je lepší se vyhýbat.

Danuše7
18.02.2018 3 z 5

spíše oddechová detektivka, ale celkem se mi líbila

knihomolka525
04.02.2017 2 z 5

kniha mě zaujala svou obálkou.Myslela jsem že v tom duchu starobylosti a tajemna se bude děj udávat.U mě se nestalo.A měla jsem co dělat abych ji neodložila nedčtenou.Nezáživná.

Vojslava
08.10.2015 3 z 5

Jako detektivku to musím zařadit do kategorie "sterilní konstrukt" - ale možná budou lepší jiné díly. Takhle tady byl celkem jasný postup a pachatel, i když ne motiv... a konec-nekonec bude mít možná pokračování příště. Víc než za tři to nehodnotím...

konicekbily
13.04.2015 2 z 5

Nekupujte - nečtěte

Xterka
15.10.2014 1 z 5

Velké zklamání. Těšila jsem se na pravou anglickou detektivku, místo toho kniha bez závěru, bez vysvětlení, např. jak bylo odklizeno tělo. Vztah mezi matkou a dcerou vysvětlen jen z části. První kniha od této autorky, ale zřejmě také poslední.

mayinka
14.10.2014 4 z 5

tak a uz si zadnou dalsi knihu od V.S. nepujcim... tohle bylo sity tak horkou jehlou, ze to bylo nedotazene, plytke a jeste ji utekla prinosna myslenka.

soukroma
17.12.2012 4 z 5

Výrazně svižnější a lepší počtení než bezprostředně předcházející díly S vrahem za zády a Smrt zahradnice. Dobrá forma podporující živost a napínavost děje, i když (jako obvykle) zápletka a její vysvětlení pokulhávají a jsou nedotažené (jakoby si sama autorka s tím nevěděla moc rady).

iška
26.04.2012 1 z 5

Mám ráda anglické detektivky, ale u této jsem se lehce nudila.

Veronica Stallwood
anglická, 1939